Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj rozjede mi f1 2012 notebook HP ProBook 4530s Intel pentium 2.10 Ghz 4GB RAM grafika AMD Radeon HD 6490M
    díky za odpověď
  • zdar hraju F12012 na PS3 a nevim jestli to jde behem zavodu ulozit?dikes za odpoved
  • Zdravím, mám Logitech Formula Force EX a pořád nemůžu přijít na to správné nastavení pro pořádnou hru. Nedoporučil by mi někdo nějaké nastavení ? Jako je linearita řízení atp. Děkuju :)
  • S..ka je to ...*13* ,jakýkoli f1 mod v rfactoru co jsem zkoušel je mnohem lepší než todle,vyhozené peníze...jediné co je hezké tak grafika za deště.Fyzika mě přijde arkádová vůbec nemáte auto pod kontrolou ,dobré tak pro hráče na klávesnici max gamepadu.Při spuštění padá hra stále do okna ,nebaví mě pořád mačkat alt+enter.Po pár hodinách hraní se mi stalo že se najednou smazal profil (veškerý nahraný čas pryč),u multiplayeru mi vadí že není normální chat,pouze voice pořád tam akorát někdo žvaní nebo chrchlá,takže nezbyde než to vypnout... *7* ,zkrátka ,pro mě nedotažený konzolový brak s kterým je víc trápení než zábavy ,měl jsem dát rovnou 2-3 x tolik za Rfactor2 a udělal bych mnohem líp *16*
  • Nikdy me nebavila F1 a ted jsem uz vyhral v cine a tesim se na dalsi zavod se vsim vsudy, velmi dobra hra...
  • Zdravím, nevíte někdo proč mi nefunguje force feedback v F1 2012, kldyž vše mám aktivováno i nastaveno? Mám volant Logitech driving force GT.
  • nevíte prosím někdo jak se da prohlídnout dokončený závod
  • Zdarec pařmeni nevím jak vy ale ve f1 2011 jsem byl docela dobrý ale ve 2012 se nechytam nevím čím to je.hraju na xboxu na docela dobrem volantu ale at nastavuju a zkouší jak chci pořad to není jak ve 2011.mužete mi poradit s nastavením.
  • čau mam proglém, jezdím karieru a zrovna jsem na okruhi ITALIE jak ten závod dojedu, přestane se mi to ukládat nevíte co stím? Doteď vše fungovalo v pohodě ale nebaví mě pořád dokola jezdit italii.
    • http://jnp.zive.cz/f1-2012---ukladani
      • dík
  • ako take hovadDo to hram mesiac a odrbe mi to vsetko tesim sa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit