Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po posledním patche mi hra padá vůbec nejde nahrát mapu. Za rok se mi nikdy nepodařilo hrát CO mod a já se ptám. Mám mít nějaký důvod si hru koupit? aby mi fungovala rok a pak vyjde patch a hra je nehratelná? Nas..r..t
  • Heh, to mě rozesmálo. Prej simulátor. Hlavně, že mu ve videu (1:43) stačí gamepad. :P
    • Ano on ten vyvojar potrebuje na testovani volant a testery tam maj aby jim nosily kafe *3*
      • Ale mezi testery nejsou jenom fandové simulátorů, ale i obyčejní casual hráči. Ono jde o to to totiž udělat hratelné pro všechny, aby si to koupilo co nejvíce lidí, tudíž nemohou nabídnout tak přesnou simulaci, jako je tomu v titulech, které jsou velice daleko od mainstreamu.
    • DusanMPupak
      Ano, na otestování realističnosti zvuků gamepad stačí.
      • Na otestování realističnosti zvuků nepotřebuje ani grafické rozhrání. Stejně nevěřím, že by to mohlo mít s fyzikou nad Rfactor.
        • DusanMPupak
          Nemyslím si, pokud mají zvuky věrně reagovat na události na trati, je docela vhodné tyto události vidět.

          Co se týče fysiky, těžko považovat rFactor za etalon, když se na výrobě F1 modu nepodílí F1 jezdci a ani vývojáři v F1 neseděli. Tedy pokud vám jde o realističnost. (Zábavnější nebo náročnější být může.)
  • jindra.veliky
    to rikaj kazdej rok...radsi by meli konecne udelat normalni publikum a ne 2D placky ve trech ruznej druhu obleceni...je rok 2012 tak se proberte *11* *12*
    • No to je zase jindrovinka jak vyšitá *1*
    • JohnyTheZik
      Zrovna nedavno jsem to hral a jsou to jen volny sedacky, ne 2D panaci :D..

      Tady na obrazku jdou 2D panaci videt, ale tech si pri zavodech teda nevsimam.
    • gert
      Myslim, že publikum je až tou poslední věcí na kterou by se podobné hry měli zaměřovat. Tak tam mam 2D panďuláky. No a co? Ta hra je o závodění, ne o publiku.
      • jindra.veliky
        nic nezkazi zazitak tak jako pohled na hnusny 2D pandulaky
        • ja si jich teda nevsimam kdyz jedu v F1 a musim se soustredit na kazdou zatacku ;)
  • Keyz
    Realismus a je to PEGI 3.Už vidím,jak to nějaké dítě hraje jako simulátor *15*
    I když talent je potřeba pěstovat od mala...
    • Ghost47
      Krev tam neteče, mrtvoly nejsou, "fuck" tam nezazní a holky v paddocku jsou oblečený. O nic víc při udělování PEGI nejde *3*
      • Hlučné stroje, nehody, díky závodní hře by se člověk mohl stát agresivním řidičem, blikání světel na formuli za špatého počasí (může způsobit epileptické záchvaty)... tohle by mělo být 18+
        [/ironie] *1*
      • Keyz
        To je teda hodnocení :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit