Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Artwork dobrej, hra brekeke....
  • exmaxx
    OFFTOPIC: Můžete mi někdo prosím vysvětlit, proč jsou do článků často vkládána videa bez možnosti přepnutí na fullscreen? Věřím, že k tomu je nějaký technický důvod, protože jinak je to amatérství *3*
    • pravý klik -> otvorit video v novej karte -> je tam ikona na celu obrazovku
    • ales.smutny
      Tohle je třeba vložené video přímo z Kickstarteru, tedy jejich přehrávače, nic s tím neuděláme :(
      • exmaxx
        Diky za vysvetleni *4* Toho si cenim. Jen mi vrta hlavou, jaktoze primo na Kickstarteru to video volbu cele obrazovky ma.
        • To samé kupř. Vimeo na neplacených účtech - video linkované jinde si nepustíš v HD a musíš jít přímo na Vimeo. Jde o udržování návštěvnosti stránek, jak psal "n".
        • asi abys vlez k nim a zvysil jim navstevnost?
  • deathfish
    Bylo by lepši, kdyby ta grafika nebyla tak komiksově pojatá. Ale jinak to vypada zajimavě *4*
    • VaZqeZ_EU
      Přesně! Ta grafika mě k postapo nějak nesedí (čest výjimkám - Borderlands). To už se mě více zamlouvá styl Fallout Tactics...
      PS: Ať už někdo udělá remake Incubation *14*
    • Spíš mi přijde, že totálně okopirovali celej XCOM co se grafiky týče, je to vidět i na UI. Hratelnostně bych pochopil že se to inspiruje, ale tohle je podle mě totální vykrádačka..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit