Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Super, spoiler rovnou v názvu článku. Bravo *7*
    • a ty ses jako kkt narodil, nebo to prislo az s pubertou?
  • Rozhodně jsem byl zvědav, co se z Nuka World vyklube, no včera jsem to rozehrál a když jsem viděl hned první questy typu vyčisti oblast 1,2,3 a 4. Tak jsem to zase vypnul. Snad jediný "zajímavější" quest tam byl pro Sierru Petrovitu.
  • zakladni hra byla tak hloupa a nudna, ze uz to u me zadnym datadiskem nezachrani...nejhloupejsi hra od bethesdy, vrchol jejich tvorby byl morrowind a to uz je hoooodne davno
    • Ať si kdo chce co chce říká, vrchol byl Skyrim. Tam měli nejmíň bugů, opravili hromadu nedostatků předchozích dílů a i herní mechanismy byly nejlíp vyvážené. Proti Oblivionu obrovský krok kupředu. A velkově lepší enž ten Morrowind už třeba jen kvůli zpracování dialogů, které vtáhnou líp než hypertext. Fallout 3 byl taky fajn (příjmená změna). A i když jsem si čtyřku užil, tak přiznávám, že už to není úplně ono (počtvrté totéž. A ten svět mi tam přijde takovej nejzmatenější a nejmíň zajímavý. hodně na tom má asi i vliv to, že u F4 se úplně odklonili od stylu "můžeš jít do každé budovy". A hromada baráků je tu jen kulisa)
      • Meow
        Vrchol Skyrim? :-D :-D :-D Tak ten byl dobrej
    • Hloupá strašně. Když jsem se dozvěděl, v čem je hlavní zápletka, myslel jsem, že si v Bethesdě dělají legraci.. Oproti tomu i hlavní dějový scénář ve Falloutu 3 s tou pitomostí s čistěním vody vypadá jako vymakaný, intelektuálně oskarový počin.
      • Hry od Bethesdy maji vzdycky prumerne hlavni dejove linie, zato spousta vedlejsich je vice nez dobra..a hlavne jejich hry nejsou pribehove..proste jen hloupy clovek tohle nechape a snazi se v tech jejich sandboxech hledat Planescape Torment *7* jejich hry jsou o vasem vlastnim releplayingu a ne o tom napsanem nekym jinym. **YOU WRITE THE STORY** podtitul Morrowindu...a plati to u vsech jejich her. Ale holt plno lidi to takhle hrat neumi, takze tam hledaji ten Torment, bohuzel nenajdou.
        • problem je, ze ve falloutu 4 byly uplne tupe i ty vedlejsi questy, viz treba ta linie se sjednocovanim osad, kde bylo vzdycky za ukol jit do nejaky tovarny a tam vystlitet bandity, pokud te tohle hra posle udelat 20x za sebou, tak je neco spatne
          • Nezapomenout na nesmysly typu nesmrtelný čokl, okopčené kytky ze Skyrimu, nepřehledný inventář, ovládání, rozhovory bez módu nepoužitelné, zmršené FOV z konzole atd.
            • Paulcz
              Nesmrtelný NPC mě fascinovali ve F3, když si to tatík šinul "pustinou" a na každým rohu dostal přes držku od nějaký příšery.. Takhle nějak si představuju, když se na to scénárista vykašle a jako vzdor, že je špatně živenej, udělá do hry nějakou pořádnou botu :) Jenže v Bethesdě to je úplnej masterpiece příběh :)
            • A mely by byt smrtelny? To by bylo bezva, sebrat psa na benzince, deathclaw by ho za 5 minut po te sejmul a bylo by, cela hra bez psa nebo nekonecny loadovani aby pes nechcip.
              Kytky jsou jiste zcela nejdulezitejsi cast hry, na tech to stoji. *7*
              Invetar stoji za prd, souhlas.
              Me rozhovory prijdou takove klasicke, plno her co dneska ma 8/10 je ma mnohem horsi.
              nevim, cele to je jen mlaceni prazdne slamy, F4 hraje porad desitky tisic lidi denne..tvuj boj je marny, hra se lidem proste libi.
        • Kdyby byla alespoň průměrná, skáču radostí do vzduchu. Spousta hráčů kritizuje např. Skyrim, ale tam ta linie sedne do fantasy světa - kouzla, elfové, vyhynulí trpaslíci, tak řešit proroctví s drakem je OK. Ale ve Falloutu řešit zápletku ala Blade runer říznutý Terminatorem?
          • To nejsou trpaslici ale elfove(deep elves neboli dwemers) v TES hrach zadny trpaslici nejsou. Uz na tomhle je videt ze kritizujes neco o cem vubec nic nevis.
            • V CZ překladu jsou to trpoši, takže to jsou trpaslíci, ať se jim to líbí nebo ne. Chytráku
    • Dle tveho prispevku budes asi taky dost hloupy..
      • Muzes se prosim rozepsat o tom proc by mel byt hloupy? Taky bych chtel vedet, jelikoz je tvuj nazor evidentni, proc si myslis, ze Fallout 3 a Fallout 4 od Bethesdy jsou dobre hry?
        • viz nize..
      • Ty máš opravdu pocit, že považovat za hrozbu a nahánět uměláky (tedy trošku pokročilejší následovníky mixérů a varných konvic) zapadá do kontextu postapo hry Fallout? Jako by uprostřed jaderné zkázy nemělo zdecimované lidstvo na práci nic jiného (např. přežít nebo se udržet tak nějak nezmutované)? *1*
        • Jedna se jen o malou cast zemekoule, umelaky nenahani cele lidstvo ale par lidi kolem Bostonu.
  • Vyborne, vyborne je cas si to zahrat se vsema DLC s peclive vybranyma 100+ modama v rozsirenem Survival modu:-)
    • Survival mod jsem zapnul, když jsem před třemi týdny zkusil F4 podruhé, jestli se ta tragédie F4 nezlepší a hned jsem našel bug..
      • Zakladni survival mod je hodne nedomysleny. Musis si stahnout mod Horizon: http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/17374/?
        • Koukám na popis změn, že ty herní mechaniky překopali pořádně.. No, až vyjde čeština z prekladyher, tak v kombinaci s tímhle modem tomu snad dám ještě šanci.. Ideálně, kdyby šla úplně vypnout ta přitroublá část se stavěním, potažmo celá parta minute(de)men(t)ů.
        • Ne nemusim, Staci mi to tak jak to je.
      • jamar28
        Zajímavé. Já na bug ve F4 nenarazil dosud.
  • Uz se tesim. Pockam az vydaji co mohou a projedu ctyrku celou znovu i s DLC.
    Klobouk dolu pred Bethesdou, delat AAA hru ve sto lidech evidentne jeste jde :) Maji muj obdiv.
    • Paulcz
      Mám zcela opačný názor, domrvili celou sérii :)
      • Libili se mi vsechny. Domrvili/nedomrvili... Bez nich by zadnej dalsi fallout nebyl. Jsem rad.
      • Přesně. Povrchní střílečka s přihlouplým příběhem a questy, které "frčely" tak v době Oblivionu..
        • Uz jsem se lekl ze sem nikdo neprijde trolit, a vubec bych se nedivil kdyby jste oba meli ve F4 nahrano 100+ hodin:)
          • up_er
            Neřekl bych, že je to trolling. Mám na to stejnej názor a hral jsem všechny Fallouty až na 4ku, protože mě nejmíň připomíná TEN Fallout.
    • Oficiálně je tohle poslední DLC. Takže ten čas na projetí komplet čtyřky nastal dnes.
      • tak ještě aby to vydali v komplet edici jako ted Witcher 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit