Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by to byl oficiální Fonline2, které je teď od ruského nadšence jen s víc questy a lokacemi a třeba i větší mapou, tak bych byl nadšen. Formát DayZ mě vůbec neláká takže tohle mě asi mine.
  • Pokud to bude laděný do kooperace a ne do PvP tak proč ne.
  • Tohle nemá smysl komentovat. Kdyby Bethesda neznásilnila tak ikonickej titul, jako je Fallout, tak bych se možná i těšil. Nerozumím tomu, na co je tady kdo vlastně tak natěšenej, tohle nebude ten FOnline, na který jsme se všichni x let nazpátek tak moc těšili. Tohle bude jenom prostě další ultra brakovej bullsh*t, na kterym Bethesda bude rejžovat, protože je přeci dneska cool udělat onlinovku a ještě k tomu postapo a když na to napíšeme Fallout, tak si to budou všichni kupovat, protože dneska Fallout znamená Father, Synth, Piper, Diamond City, Megatone, Rivet City, Madison Li, James, Three Dog, Lyons Pride, Liberty Prime, a bohužel to již už x let neznamená Master, Frank Horrigan, Marriposa, Vault 13, Chosen One, Vault Dweller, The Hub, Harold, Marcus, Tandi, Junktown, New Reno, Vault City, Lynnette, San Francisco, Arroyo a přiznám se, že se mi při tom psaní chce seriozně brečet.

    Bethesda v herním průmyslu je synonymum pro kyselinu sýrovou v chemii.
    • Mam pre teba zlu spravu. Gameplay video to potvrdilo. Hnus hra. Fallout 4 online nic ine. Viacej niet co k tomu dodat. Hnus
    • Poradim ti, me to pomohlo. Proste se na ty hry vybodni. Ja hral jenom FO1+2 a z FO3 se mi chtelo zvracet kdyz jsem to videl. Nikdy jsem to nehral a nikdy nebudu.
      A tyhle tituly uz me jsou uplne sumak natoz abych kvuli tomu brecel. Herni prumysl skoncil asi tak pred 10 lety. Dneska vychazi jeden - dva dobrych titulu rocne a me to vlastne staci.
    • Dělám glykobiochemii už pár let, ale o sýrové kyselině jsem ještě neslyšel :D jinak ano, totální souhlas, Fallout 1 a 2 jsou jediné pravé hry. Trojka a čtyřka jsou brak, slyšel jsem, že New Vegas má dobrý příběh, zkoušel jsem, ale prostě se nedokážu přenést přes naprosto příšerný engine.
  • Jack1947
    Aby nevyšla nejdříve v erly akces :D

    Ne fakt, kvalitní sp aby člověk pohledal nakonec nezbude nic jiného než koupit rychle konzoli protože bez srandy už se pomalu začíná naplnovat to čemu se před lety všichni smáli a dneska jim to taky moc na (pc) nedochází *13* Že bude nedostatek offline her a ne to neberu že nějakej hybrid - kdyby aspon ty hry byli něco jako Wildlands to bych bral ale pochybuji.
    • Problem vidim spis v tom, ze v okamziku, kdy vydavatel zavre kram, coz muze byt naprosto klidne i par dnu po vydani, si uz nezahrajes nic. Takze davat za neco takovyho $$$ muze leda blazen.
      • Jack1947
        Myslíš Steam ? nebo Gog či jiné... ještě že existuje tedy W@rez ale Gog jen tak nezavřou - ty hry by sis stáhnout mohl než se tak stane.
        • Pokud vím, tak Steam a GOG jsou (většinou) jenom klienty na spuštění hry. Tudíž vůbec nezodpovídají za běh serverů, které online hry potřebují k existenci.

          Takže když se vydavatel (nebo vývojář) rozhodne vypnout servery, protože jim ta hra už tolik nesype, tak žádný samaritán Valve se nenabídne, že hra může běžet zadarmo na serverech sponzorovaných Valve.
          • Jack1947
            Co když Erly exém skončí ještě dříve než vypnou servery to je potom bašta panečku *5*
  • TheGGG
    bethesda, nebyli to ti co prohlašovali, jak mají na srdci SP hry a lidi co mají rádi solo hraní? To asi bylo před tím, než v nevhodnou dobu vydali zabugovaný evil within 2 a otřesný wolfenstein 2 a u obou měli mizerné prodeje...
    • PanS
      Špatně prodeje TEW 2 byly způsobené spíš špatnou reputací jedničky (zaslouženou - jen si vzpomeňme na černé pruhy a fakt, že hra měla problém udržet 30 FPS na všech platformách). Samotnou dvojku bych v žádném případě nenazval zabugovanou, občas se nepřátelé zasekli, ale jinak jsem na nic nenarazil.
    • Jack1947
      Evil within 2 měl bugy ? prosím napiš jaké jinak to je blábol, nemáš rád horor možná a nebo si byl nasycen minulým dílem... navíc vydali ale snad nevyrobily.
  • logika stranou, ale nechci abych po několikahodinovém farmení mně sejmul týpek který bude na mapě levitovat, teleportovat se, nebo se zaseknu do textury.
    • Jack1947
      Ukaž mi hru která potírá cheatery nějak drsněji a hlavně rychle... moc jich nebude nooo
      • Kazda ktera ma tvurce s IQ aspon splouchajici vody ... ve wotku si moc nezacheatujes, protoze data ktery nemas si ani nezobrazis. Ale pokud chce nekdo holt usetrit a veskerou mechaniky hry necha na klientech ... protoze odjakziva platilo, plati a platit bude, ze s klientem si hrac muze delat co chce a neexistuje zadnej zpusob jak mu v tom zabranit.

        A 100% plati, ze vsechny ty tzv "ochrany" sou tak maximalne viry zpusobujici pady, zaseky, zbytecnou zatez atd atd.
        • Jack1947
          Přesně F2p hry by o to mohli vyprávět, nakonec trestají ty poctivé hráče a ti co vesele hackují jim akorát nahází písek do očí *11* *12*
      • nemyslel jsem cheatery ale bugy
        • Jack1947
          Tak exploit to si nevybereš *3*
      • ale v singlu ti nevadi :)
        • Jack1947
          Cheatující ai vadí ale v multiplayeru to je zvěrstvo
    • P.S.
      Jinak se asi všichni shodnem že Fallout online je něco jako splněný sen. Naneštěstí to nikdo nechce v podání Bethesdy *1* Je to něco jako by jste se těšili na pokračováni vašeho velmi oblíbeného filmu a zjistili jste že to bude dělat Uwe Boll s rozpočtem pět korun. (Ano bethesda sice peníze má, ale je mi záhadou kam plynou když dělají takové zmetky *2* )
  • Jack1947
    No to je zklamání i když se to bohužel čekat asi i dalo no no nic tak tuhle hru vyškrtnu ze seznamu jakž takž očekávatelnejch kvalitních her... Budu doufat že nebude moc podobnejch přešlapů do online survivalu, ono nač smutnit třeba tohle bude online survival apak oznámí Fallout kterej naopak bude čiště offline záležitost, zázraky se stále dějí *3*
  • Morraw
    No nejsem zas nějaký šílený fanda Falloutu, ale nedovedu si představit lepší herní značku pro vytvoření klasického survivalu. Určitě si počkám, co z toho vyleze.

    Co mě ale maximálně nasírá, jak pouští tyhle informace ven pár dní před E3. Loni vyslepičili snad úplně všechno, že jsem se na ni ani nedíval.
    • Fakt? Ja si nedovedu predstavit horsiho tvurce na neco takovyho. Sak se podivej do F3+ ... plasmova zbran neni zadnej problem, ale vyrobit z brahminich hoven (presne z toho se to dela) trochu strelnyho prachu je naprosto nemozny.
  • jeeeej,,,,sem s tim!!!!konecne me znovu zacne bavit Fallout *5* ,,,,,!!!!ONLINE!!!!!
    • konecne si cim dal vic tvurci uvedumujou silu onlinu a kaslou na off,,však co off je mrtvej,,nebo pro ty co nemůžou mit z neakeho duvodu internet...
      • Nebo pro ty, co si rádi pročtou příběh a hltají ho jako nějakou knihu. Nebo pro ty co si místo filmu pustí strhující příběh. A to mě u celé série Fallout strašně baví.
        • cist muzes i v onlajnu………..však ono off by tam mohl klidne bejt vid *5*
          • Jack1947
            Dobře zkusils trolling nevyšel...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit