Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nehral som zatiaľ ani jeden NW DLC a premýšľal som, že si tento kúpim. Podľa recenzie to ale asi nie je dobrý nápad. Dá sa to dohrať bez toho aby som nepoznal predošlé DLC? Alebo je to prehnané?
    • Tenhle bych opravdu nechal až na konec, kvůli odkazům na předchozí DLC. S Dead money bych taky počkal, je ze začázku dost těžkej. A v první půlce i dost frustrující kvůli zabavenému inventáři a nudný kvůli bloudění v předměstí kasina. Takže na začátek doporučuju OWB nebo HH. Ale jinak doporučuju zahrát si všechny, pro fanoušky F:NW to považuju za povinnost.
      • Super díky moc :)
  • Tedy sorry ale neznat generála Granta je docela velký fail, přece jen vyhrál válku Severu proti Jihu (jejíž dozvuky jsou v americké společnosti patrné de facto dodnes.) Jak známo, byla to nejkrvavější americká válka všech dob, ani v první ani ve druhé světové válce nezahynulo tolik Američanů. I když nevylučuji že větší ikonou nežli generál Grant je jeho jižanský protivník generál Robert E. Lee. Za Grantova presidentského úřadu se odehrála slavná bitva u Little Big Hornu (1876) a o té slyšel snad každý... Paradoxně Grantova manželka Julia pocházela z bohaté jižanské plantážnické rodiny...
    • My a já se radovati, že ty takováhle znalost v hlavě nositi, přítela!
    • Tak tak, taky me to prekvapilo, ze by Granta nikdo neznal... No ale mozne je vse...
  • To Troll : Celou zdejsi diskuzi ses sam dost zdiskreditoval... Puvodne jsem te povazoval za zdarileho trolla, ale zrovna tady to bylo opravdu mimo... Zadne z nich si vubec nehral predpokladam, jinak bys tu netrolloval a zustal bys u Skyrimu. DLC k Fallout New Vegas jsou skutecne perfektni a pokud by vypadala vsechna DLC takhle, nemel bych proti nim vubec nic. DLC naplnena obsahem a invenci, kreativitou a humorem... Proste parada.
    • Trol.diskuzni
      "O mediální obraz mi nikdy moc nešlo..."
      • A o co ti teda JDE? O co ti nejde... to poslouchame porad.

        Ono totiz tim "publikovanim svych nazoru" si asi nic jinyho nez "medialni obraz" nevytvoris, ne?

        Nebo si vazne myslis, ze nekdo diky tvymu nepretrzitymu erudovanymu kazani dosahl osviceni?
        • Trol.diskuzni
          Publikováním svých názorů oný "mediální obraz" vytvořím, ale jak říkám - nezáleží mi na něm...
          • *onen
            • Trol.diskuzni
              Odpovědi pro Crooka:

              K prvnímu odstavci - Svými příspěvky nic závratného nesleduju, stejně tak jako jimi nic nesleduje ani drtivá většina ostatních přispěvatelů (můj odhad). Internetová diskuze zkrátka není formát, který by byl předurčen měnit svět.

              K druhému odstavci - Zodpovězeno.

              K třetímu odstavci - Ne, nemyslím.
            • Trol.diskuzni
              To mlčák - Dík za opravu... *4*
            • Ja bych hlavne rad, kdyby nekdy odpovedel na otazku...
  • Cahir
    Výborná recenze, konečně alespoň něco pozitivního. Já byl z tohoto DLC nadšen a připadal jsem si sám jako kůl v plotě.

    Pro mě je také Ulysses jednou z nejzajímavějších postav hry. je opravdu skvěle napsán a připadalo mi, že má ze všech postav vůbec největší přesah. Taky se mi líbilo, jak komentoval můj postup ve hře (byl jsem v podstatě před přehradou a to v barvách NCR).

    OWB bylo sice o dost komplexnějším a propracovanější DLC, ale LR mě v závěru opravdu nakoplo a rezonovalo ve mě více.

    "závěrečný" rozhovor mě malinko zklamal, jelikož jsem ho považoval za vyvrcholení a jakmile bylo po (S Ulyssesem jsem se spojil), zjistil jsem, že ve výsledku jsem ho jen přesvědčil o svém úhlu pohledu jako o tom správném. Přišlo mi to trochu málo. Jenže pak jsem venku našel onu nahrávku a teprve v tu chvíli přišla opravdová katarze. Celá moje cesta bylo zkouškou, byl jsem objektem jeho zájmu, hráčem v jeho vlastní hře. Těch posledních několik vět ho katapultovalo mezi nejcharismatičtější herní postavy vůbec, mezi ty, u nichž má hráč pocit, že před nimi musí obstát a od nichž se může něco naučit. A takových v herním světě opravdu moc není.
  • MickeyMutant
    Jenom drobný detail - ten titul "Cesta osamění" oficiálně vymyslela česká distribuce? Mělo by to být prostě a jednoduše "Opuštěná cesta" nebo maximálně "Osamělá cesta", jinak je to docela Šekzbeer.
    • smejki
      Překlad LR jsem vedl já a já překlad onoho pojmu i vymyslel (sám mám na triku asi 25% všech slov v LR). Původně to skutečně byla Osamělá cesta, ale k Cestě osamění jsem se přiklonil kvůli celkovému dojmu ze hry. Párkrát se tenhle řetězec ve hře objevuje, ale samotný název DLC by přeložen být neměl. U betatestu jsem ale nebyl, takže finální podobu neznám.
      • MickeyMutant
        Aha, tak pardon, nebylo v úmyslu navážet se do autora. Jen už se mi z básnických aktivit našich distributorů (hlavně filmů) vyvinula úplná husí kůže.
        • Ano, třeba Temný rytíř povstal je celkem fail název (The Dark Knight Rises zní asi tak tisíckrát lépe). Podle mě by se některé věci překládat ani neměli....třeba Inception - je to myšleno jako vložení ale Počátek zní samozřejmě lépe, i když nedává v kontextu s filmem smysl...a tak by se dalo pokračet do alelujá.
          • A co Vnuknutí ? ....Safra Vzestup Temného Rytíře se taky nekoná ? aaach , ten Translator .
        • smejki
          Nevím, zač se omlouváš. A neboj, navážení rozpoznám. Vůbec se ti nedivím, že české lokalizace nemáš rád, já taky ne (já nesnáším i českou distribuci). Vzhledem k tomu, že jsem pod pokličkou tvorby oficiálních překladů nějaký ten čas strávil, tak se ani nedivím, že to často vypadá, jak to vypadá. A vypadá to často hrůzně.
          • MickeyMutant
            No na tom se shodnem. Nejspolehlivěji si člověk nějakou averzi vypěstuje, když sedí přímo u zdroje*3*.
  • Totalní nářez!!!

    http://www.stream.cz/uservideo/657347-fatal-error-spot-2

    http://www.facebook.com/groups/130154933739745/


    *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Ty máš nějakou závažnou psychickou poruchu?Nebo proč máš potřebu cpát naprosto nesouvisející odkazy do každé diskuze?
    • Ty nepřátelský lodě sou Jem'Hadar Attack Ship ze Star Treku, trapné *7* .
  • Piggsy
    No sláva. Na tu kompletní edici se všemi DLC jsem čekal celou dobu. Nejsem osel a bohužel ani ne*eru peníze, abych si to kupoval po jednom.
    • yuri337
      Přesně tak, teď jen počkat na Steamovou slevu a bude to celé doma za pár šušňů.
      • přesně tak, koupeno v sobotu za 4,99 E :)
      • Drak_1
        No neviem ale tato cena je dosť dobrá :) http://www.gameexpres.sk/hra-pre-pc-fallout-new-vegas-ultimate-edition-p-13956.html
    • smejki
      Zmiňuju to proto, že to zmátlo i mě a první signální vedla k Homérovi, ne do občanské války. Což bylo jedno velké O_o.
    • Třeba ty literárněji vzdělaní by v tom hledali Jamese Joyce nebo alespoň odkazy na Homéra (např. Simpsonovi), protože Když se napíše Ulysses, zrovna generál asi evropana nenapadne...
    • Piggsy
      No a proč to nezmiňovat? *4*
  • dle metacritics vychazí za 12 hodin New Vegas Ultimate Edition.. doporučuju zakoupit, kdo nevlastní NV a přemyšlí o koupi!
    • pan_Revoluce
      A hlavně tomu, kdo ještě nevlastní a nikdy nehrál NV skrytě závidím, že ten zážitek má ještě před sebou :) Od dob Falloutu 2 mě nic tak nebavilo...
      • MrSanta
        Děkuji děkuji. Však se na to taky náramně těším. Vidím to tak na léto - pařák venku skvěle doplní atmosféru.
        Otázečka: až se na to vrhnu, kdy se mám vydat hrát ty DLC, aby nedošlo k příběhovým lapsům atd? F:NV jsem ještě nehrál a rád bych věděl jaký postup by mi zkušení kurýři doporučili.
        PS: nevíte, jestli ta ultimátka prodávaná u nás bude obsahovat i Courier's Stash a GRA? Hlavně teda ten GRA, bez zbraní z něj se můj pistolník neobejde *1*
        • Cahir
          DM + OWB + LR jsou spolu celkem provázané, i když nepřímo, HH leží tak trochu mimo. První tři tedy hraj nejlépe v mnou uvedeném pořadí, i když si myslím, že moc nevadí, pokud dohraješ DM dříve než OWB.

          LR reflektuje tvůj průběh hrou, resp. stranu, se kterou jsi očividně za dobře. Osobně si myslím, že je nejlepší ho dokončit až někdy před finálním questem (i když je fakt, že jsem si kvůli tomu moc neužil gear, který v něm najdeš a který je podle mého nejlepší ze všech DLC) - katarze ze setkání s Ulyssesem bude o to větší.
        • pan_Revoluce
          DLC - Dead Money asi kdykoliv po dosáhnutí doporučeného levelu, Honest Hearts až tě začne zajímat osud Joshuy Grahama, Old World Blues až si budeš chtít trochu oddechnout od hlavní dějové linie a tady tohle... no řekl bych asi na konec.

          Spíš než příběhové lapsy očekávej, že tě to na jeden-dva večery úplně vytrhne z té dosavadní dějové linie, do které se pak hůř vrací - vlastně z úplně jiného příběhu. Záleží asi na tom, jestli upřednostňuješ příběh (pak bych to šel klidně po dohrání), nebo možnost využít vybavení z DLC i v normální hře.
    • Trol.diskuzni
      No more DLC? I'm gonna cry *13*
  • Hairy_Ass
    "To jen abyste věděli, odkud brali tvůrci inspiraci, protože si nejsem jistý, že valná většina zdejších hráčů vůbec ví o existenci jednoho z nejméně významných amerických prezidentů, tím méně o jeho názorech a činech. Já o něm také slyšel prvně a tuším, že i naposled."


    O presidentu/generálu Grantovi jsem slyšel! *1* Mj, myslím, je jednou z postav v komedii Wild Wild West. *15*
    • smejki
      Historicko vojenští fetišisti ho zajisté znají. Možná jsem o něm něco zaslechl i já, ale kdyby mi někdo řekl, abych vyjmenoval 10 US presidentů, tak mě Grant ani nenapadne. Byl to skvělý generál, ale hra se na něj odkazuje pro jeho politický význam, který, jsem přesvědčen, je cizí většině neameričanů. Pokud někomu ne, slouží mu to jen ku cti.
      A WWW jsem neviděl. *1*
      • Osobne sa o vojensku historiu zaujmam a tiez som o nom extra necital. Vedel som, ze bol general v obcianskej vojne, ale ze bol prezident som napr. nevedel. Hlavne viem, ze po nom bol pomenovany stredny tank M3, presnejsie jeho varianta, ktoru si Briti v Amerike objednali. Americka verzia niesla nazov M3 General Lee a britska M3 General Grant
      • Hairy_Ass
        Klid, jen jsem nám, čtenářům, chtěl zachránit reputaci. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit