Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trošku oničem recenze, ostatne jako vždycky. recenzovat takhle vážne mobilní hríčku, ktera byla navic zrejme myšlena jako takový vtip
  • Cs jak si co nejrychlejs a co nejvic vydelam penize
  • Nějak to na google play nikde nemuzu najit :-(
  • Tahle sranda byla na iPadu chvíli zábavná. Když už jsem tam měl přes 100 lidí, vcelku vytrénovaných a hodně místností, tak to začalo být jen nudné nudné nudné.
    Aspoň se to tématicky drželo předlohy.
  • Další skvělá hra od Bethesdy. A Fallout 4 bude potenciálně život-měnící mistrovské dílo.

    Osobně nechápu, jak si někteří mohou myslet, že se např. CD Projekt RED a jejich Zaklínač vyrovná hrám od Bethesdy. Zaklínač je ekvivalent filmů do Marvelu - prostě bezmyšlenková zábava, při které jednu ruku máte volnou na chroustání popcornu. Oproti tomu hry od Bethesdy povyšují RPG žánr na umění, které učí své hráče důležité lekce o životě, morálce a lidské povaze v extrémních situaích. V porovnání se Zaklínačským popcornem si hráč Falloutu 3 a 4 vytáhne spíš zápisníček a bude si dělat poznámky ze hry.
    • Mylis se. Z her od Bethesdy dela mistrovska dila az moderska komunita.
    • del0
      "Osobně nechápu, jak si někteří mohou myslet, že se např. CD Projekt RED a jejich Zaklínač vyrovná hrám od Bethesdy. Zaklínač je ekvivalent filmů do Marvelu - prostě bezmyšlenková zábava, při které jednu ruku máte volnou na chroustání popcornu."

      Nejenom, že je Witcher lepší, než ty nedodělky od Bethesdy, ale je to asi tak 100x lepší RPG než mlátičky typu Dark Souls.

      Morální a diletantské průjmy od ds fantrotlů pod anonymem 3... 2... 1... *15*
      • Nechápu, proč sem taháš Souls sérii.
    • RPG od bethesdy v podstatě nejsou moc RPG spíš akční adventury. Od RPG očekávám, že moje postava hraje v příběhu roli a já tu roli aktivně hraním ovlivňuju (takže dobré RPG vůbec nemusí mít levelovací systém, i když jsem takovou hru ještě neviděl). Ale třeba ve skyrimu tohle není prakticky možné, protože všechny mise jsou lineární a vždycky dojdu do stejného cíle, ať chci nebo ne.
      Takže Zaklínač a RPG od bethesdy jsou v podstatě jiný (sub)žánr a nemá smysl je porovnávat.
      • Nechytrač.
    • Otazka znie bude Geralt avenger alebo x-men?
      • spíš x-man, je to mutant...
        • Já bych to viděl na Wolverina - oba badass přístup, s kovy (ocel, titánium) to umí, nějáké ty schopnosti mají oba, jsou to alfy... Jo podobnost tam je.
    • Vojta_Ilavsky
      Ani jako troll nejsi hoden politování za takovej žvást.U Skyrimu si leda každej zapisoval bugy, a co všechno si musí vyrobit, aby to bylo hratelný.
      • Osobně jsem Skyrima začal hrát několik dní po vydání, nahráno odhadem 40 hodin, něco kolem 50 lvl, a můžu ti říct že si na žádný velký bug nevzpomenu, ani hra nepadala, takže žvásty tu plácáš hlavně ty...jinak Witchera 3 jsem zatím neměl možnost si zahrát, takže jej soudit nebudu, nejsem takovej ubohej fanboy, který dokáže hru, která se stala hrou roku, hru která má i u velké hráčské komunity tak vysoké hodnocení, nazvat povrchní *7*
      • Každý i mírně inteligentnější komentář je pro tebe trolling? Politováníhodné.
        • Vojta_Ilavsky
          Jestli svůj příspěvek považuješ za inteligentní, tak je někde problém, hledáš hloubku v povrchních hrách, ještě ktomu od Bethsedy. :) Ani nevím proč jsem se stebou dal do řeči, už bych si tady na ty chorobný výplody měl zvyknout. :D
    • alladjex
      Promiň, asi jsi napsal příspěvek pod nesprávný článek. Tohle není diskuze k Fallout 4 ani Zaklínačovi. *14* I love Trolls
  • Při větším počtu lidí (150+) má tahle hra jeden hroznej nešvar... když něco děláte a stane se něco, co hra považuje za důležité (jakože dva se rozhodli si to jít rozdat), tak vás kamera přesune na jejich pozici a zazoomuje na danou místnot. Což by tak zase nevadilo, aspoň tušíte, co se děj, pokud vám to ale udělá během pěti minut desetkrát a vy pak pokaždé ve velkém vaultu hledáte, kde jste předtím byli, co jste chtěli udělat... otravuje to neskutečně!!!
  • Spades
    A Windows Phone zase nic...
    • mrtvá platforma, stejně jako časem Android.
      • Spades
        Windows Phone je stále mladá platforma. Sice má menší procenta, ale roste.
        Jako proti tomu, když řekneš že je mrtvá asi nic nemůžu říct, ale že je mrtvý android?
        Odkud si spadnul? To si jako myslíš, že každý bude kupovat Pŕedražený iPhone?
        Lowcostu vládne WP a android, takže tu ještě dlouho zůstanou.
        • "Lowcostu vládne WP a android, takže tu ještě dlouho zůstanou."
          Oprav si to, WP v té větě nemá co dělat.
          • Spades
            Nejen tam, vždyť u nás jde koupit Lumia 530, popř. Lumia 520 (která je z nějakých nepochopitelných důvodu lepší jak 530) za 1500. A pokud do lowcostu zahrneš i 640 za 3500, tak máš hodně slušný mobil, který to natře android flagshipům.
            • Spades
              Od té doby, co se WP v číně neprodává, takže asi ta statistika bude trošku vedle.
              Sleduj procenta v zemích, kde se nedá sehnat mobil o síle SGS6 za 2000.
            • Od kdy je sotva pětiprocentní podíl WP na trhu vládnutí?
          • Vojta_Ilavsky
            Prodeje v Indii, Pákistánu a Rusku říkaj něco jinýho.
        • pro hry je Android a WP mrtvý. Tam se krade o sto péro, WP zase nikdo nemá. Obě platformy jsou mrtvé na mobilní hraní...
          • Vojta_Ilavsky
            A teď popravdě. Kdo hraje mobilní "hry"? Hlavně doufám že na WP spolu s W10 dorazí i ty mraky aplikací, se kterýma se vývojáři nechtěli sját, když jde teď lehce portovat z Androidu.
            • To bude plno neoptimalizovaných konverzí a shitů z Cordovy.
        • Vojta_Ilavsky
          Osobně doufám že MS vydá konečně konkurenceschopneou Flagship s velkým F, protože teďka je celá nabídka lowcost.
          • Spades
            Tak podle spec 950 a 950XL se máme na co těšit.
            Snapdragon 810
            3GB Ram
            QHD Display
            • Spades
              Bude kovový.
              Já mám 830 a Denim mám už od toho co vyšla...
              A jestli myslíš Win10, tak ten dostane hned po to co vyjde :D
            • Vojta_Ilavsky
              A bude to zase plastový? Nevím, čekám na ekvivalent 830. Vzhledem k tomu že nedostane Denim...
              Edit: Tak to jsem překouk číslo, sorry.
  • Nechápu tak dlouhou recenzi o takové hře. Nemít to název Fallout, tak to zapadne jako 1/10 břečka, kterou ta hra je. Vždyť jakákoliv kopie Farmville nabídne 1000x víc obsahu a mechanik než tohle. Tady se jen postaví budova, dají se do ní lidé a pak už se jen kliká... a kliká... a kliká. Občas zaútočí raideři - pokaždé stejně a pokaždé stejným stupidním bojovým systémem... ne, systémem ne, systém je moc silné slovo. A to vysílání do pustin je taky jen nekonečné opakování pár hlášek dokola.

    U hry jsem vydržel celkem dlouho, ale jen proto, abych věděl, jestli se to někam posune. Ne. Půlku pozdějších budov člověk nemusí vůbec stavět, jakmile má člověk 50+ obyvatel tak už ani nemůžou nikdy dojít suroviny... to vychvalované křížení jsem brzy vzdal, protože díky radio roomu ke mně chodí více lidí než potřebuji.

    A taky musím říct, že odemykání nových beden je celkem návykové, což je bohužel asi spíše špatně.

    Upřímně, pokud si chcete zahrát nějakou podobnou mobilní hru jako tohle, jděte do Sim City, to nabízí více a není to jen tak bezduché klikání.
  • Proc bych hral hru ve ktere se nic nedeje a cim vic platim, tim rychlejs se to nic nedeje?
    • protože ti to za každý poškrábání na zadku pogratuluje, jak jsi skvělej :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit