Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Sice nezájem ( MMo nehraju) ale snad to bude lepší hra než ten Deathwing.
    • Morraw
      Chápu, že máš potřebu reagovat nesmyslně pod všechny články. Ale někdy by sis mohl něco o hře pod kterou píšeš i něco zjistit.
      • Jack1947
        Univerzum Warhammer jen jiné prostředí co na tom ještě nechápu ? *7*
        • Morraw
          Třeba že to není MMO...
          • Samozřejmě že je to MMO..ostatně stejně jako skoro každá druhá hra, která vychází se dá označit za MMO...MMO (multy - massive - online) tedy cokoli, co hraje hromada lidí online, ergo skoro vše :) Vzhledem k tomu, že by měl Martyr podporovat například i hráčské guildy apod. se to s klidem dá označit jako MMO..Na druhou stranu napsat "MMO nehraju" samo o sobě vypovýda o kvalitě příspěvku a inteligenci přispěvatele.
            • Morraw
              No tvoje čeština taky vypovídá o kvalitě příspěvku *1*
              Každopádně jak píše sk. Diablo 3 taky třeba není MMO a funguje na stejných principech jako Martyr
            • zadne ,,multy,, ale multiplayer massive online...to znamena, ze se jedna o multiplayer = hraci hraji spolu a zaroven massive = ze to neni 4 ani 5 hracu v nejake kooperaci nebo strilecce ale desitky spise stovky az tisice. Takze ne CSko neni MMOFPS ... ikdyz tam mas klany a dokonce tam muze hrat az 20v20 hracu a zaroven na celem svete ho hraje radove desetitisice hracu
  • Morraw
    Teď je Eternal Crusade v Humble Bundle, ale nečetl jsem na to moc pozitivní reakce :/

    Jinak Martyr má spoustu fajn nápadů, ale nejdůležitejší bude combat system. Přijde mi to takové dost statické a těžkopádné, tak uvidíme.

    Jestli jim to bude vydávat Paradox, tak se snad dočkáme sběratelky i mimo foundation program. Ten kalich je lákávý. Ale 299$ je fakt síla.
    • XorxoxTalarius
      Eternal Crusade je dobra a nadprumerna hra, ktera si zaslouzi tech 7/10. Vyhoda oproti jinym podobnym hram (napriklad BF1) je pak ta ze herni obsah je vydavany zdarma, a az pristi rok vyjde zase dalsi BF/COD reskin, tak ta hra tady porad bude a bude mit vic obsahu nez tyhle dve hry dohromady.
  • Mno, viděl sem gameplay... je to pomalé hrozně moc pomalé, pokud se to nezmění, tak do toho investovat nebudu. Jsem rád, že sem ten gameplay viděl, už sem měl načetlou platbu kartou, ale nedalo mi to ..

    Dokud nezrychlí gameplay a neudělají ho víc plynulý a néééééé tak táááhlý, tak neváhám. Ačkoliv RPG stylu Dragon Age by mi k tomu seděl jako pěst na oko :) *7*
    • jo...taky jsem na to koukal a prislo mi to jak ze zpomaleneho filmu. Jinak grafika pekna. Kazdopadne je to teprve alfa, tam se jeste hodne veci muze zmenit.
      • Jo to souhlasím, ale než to změním, tak tu pomalost té hry nezkousnu, ale budu to sledovat :-) Třeba to zrychlí.
        • *něž to změní .. :-D blbé překlepy.
  • Jako fanoušek si za těch 1000$ radši koupim model titána z Forgeworld *1*
    • A když budeš prasit, tak 2 reavery, 3 warhoundy,nebo nějaký ten ordinátus... ty kombaři jeden. *1*
    • Takovej Warhound nebo Reaver.. To by byla masivní hra.. mech simulátor z 40K. do toho bych snad těch 1000 liber narval :D
      • to říkám furt, že Mech hra z 40k univerza ala starý Mechwarriory by byla pecka, ale dal bych si i remake Final Liberation do moderní grafiky *1*
    • WetBandit
      tak nějak *1* nedavno sem za 4000 pořídil 60 marináků a 10 terminatoru do horus heresy. nějaká radoby diablovka mě necháva uplně v klidu
      • A co teprve Prospero...
  • XorxoxTalarius
    Ten Ultimate Founder pack stoji za to. Tisic dolaru je panecku sberatelka :D
    Kazdopa velke plusove body za vysvetleni co je to Founder Program (ikdyz jim to stejne moc nepomuze), ocividne se poucili od EC :D
    • Enclaw
      Pořídil jsi jo? *1* Já si koupil jen ten za 40€. Potenciál to určitě má a myslím, že pro fanoušky to bude super.. Ta zničitelnost prostředí a feeling zbraní je už teď parádní... Uvidíme jak hru během roku odladí a dopracují.. Zatím je hra plná bugů a stabilní zrovna taky není... To ale jde pochopit. Rozhodně držím palce a pravidelně budu koukat co je ve hře nového *4*
      • já si to pořídil, a nějak nevím ja kto aktivovat a stáhnout, abych mohl hrát.....jsem prostě lamka *5*
      • XorxoxTalarius
        No neporidil, ale ten kalich je vec hodna zvazovani :)
        Kdo vi, treba vyhraju sportku. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit