Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic moc teda.. po Nuka Break series je tohne nudny s zbytecne zdlouhavy ...
  • New Vegas je pro mě také jedna z nejlepších her za posledních pár let (F3 mě ani trochu nebavil), sráží ho pouze engine, který je fakt hrozný, ale dá se na něj zvyknout. Mám ale obavy, že žádné "New Vegas 2" nebo něco podobného už nebude a že další Fallout bude zase plně v režii Bethesdy. Co jsem tak viděl na netu, tak NV je spíše populární u lidí, co preferují staré fallouty, protože nám zase přinesl tu starou dobrou atmosféru, super rozhovory, spoustu různých rozhodnutí... F3 je ale celosvětově populárnější, protože dnešní hráči mají rádi, když nemusí u hry tolik přemýšlet (nejlépe vůbec), stačí se dívat a občas zmáčknout enter na zabití protivníka
  • Khanemis
    Hmm naposledy jsem viděl první díl Nuka Break a z toho, i přes velké nadšení, čišel amatérismus na všechny strany. Tohle je ovšem o několik řádů dále. Stále je ještě samozřejmě co vylepšovat, ale je vidět jak autoři posunuli za ten čas. Velmi povedené kostýmy a výprava, i ty herecké výkony docela ušly, především "jižanská" matka. A ty dva roboti byli krásně zakomponovaní do scény, skvělá grafická práce. Navíc ještě s vyprávěním příběhu. Tohle mě potěšilo. Falloutu není nikdy dost...a New Vegas bylo narozdíl od trojky důstojným navázáním na dědictví série, takže tohle zasazení je super.
    • To jo, taky když jsem viděl název "Nuka Break" tak už jsem ani neměl zájem sledovat video, ale tohle je fakt úplně jiná liga... V tom původním byli všichni strašně čistí a načančaní, tohle má konečně tu správnou špinavou atmosféru
  • Web seriál s českými titulky http://www.videacesky.cz/tag/fallout-nuka-break
  • skoda, ze to berou oproti serialu tak vazne
  • Viktor_H
    IMHO fakt špatný... respektive o ničem.
  • Paul_cz
    Výbornej filmeček. Dobří herci, výstižná atmosféra, dobrá hudba.
  • Za nový Fallout se už i modlím.
  • mdkGT
    Fallout New Vegas, jedna z nejlepsich her na PC za poslednich 5 let, navzdory ne moc dobremu enginu od Bethesdy.

    A na steamu je ve sleve Ultimate edice za 5 ecek *15*
    • Hezky vystizeno, skvela hra na slabsim engine.
      Mam jen obyc verzi, nejsem velky fanda DLC manie,ale pravda 5 EUR je "dirt cheap" :-).

      Snad nekdy bude neco jako New Vegas 2,ale na lepsim engine.
    • Janun
      Díky za tip. *3*
    • Hodně dobrá cena, Ultimate už mám :) Sice to je mimo téma ale na Steamu je o 40% slevněný Kerbal Space Program. Hodně mě to lákalo, a i když je to jen beta, asi do toho půjdu. Ukázka z filmu se mi velmi líbí. Kostýmy jsou výborné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit