Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fajn, jen by ješte mohli rict jak by mel hl3 vypadat. jen jako pokračovaní príbehu, nebo by mel prinest nejake novatorske prvky a jaké? jinak to recenzenti strhají s tím že to tady už bylo, akorat je to v lepší grafice
  • species
    Ja opravdu doufam ze HL3 nikdy nevyjde, dvojku by to prekonalo jen VELICE tezko.
  • HL3 nebude dokud do Valve neprijde nejaky management nebo znacne neklesnou prijmy ze steamu. Do te doby se tam budou akorat flakat a uz nikdy zadnou hru neudelaji.
  • VALVE je parta línejch dědků, co se válej v penězích a něco jako HALF-LIFE je už dávno nezajímá.
    • Wildstonecz
      BLBCE kdyby jim zalezelo na penezich tak na HL3 uz davno pracujou
    • species
      deal with it *5*
  • Jsem proti, jsem proti, jsem proti, jsem proti,.... Hry vyráběné pod nátlakem stojí za ho**o. Takže: jsem proti, jsem proti, jsem proti, jsem proti, jsem proti,....
  • ja nevim co maji vsichni s half life me tedy vubec nebavilo a melo to divnej pribeh a hlavniho hrdinu kterej neumel mluvit, serie crysis me bavila mnohem vic
    • Naprosto souhlasím, hrdina nemluví, všechno řeší francouzákem a navíc leze po žebříku bez držení rukama. HALF-LIFE je nejvíc přeceňovaná značka v historii.
    • to víš, na některé hry musíš mít i trochu inteligenci, abys je docenil....
      • Inteligenci na co ? Na FPS střílečku s nejdebilnějším příběhem v historii videoher ? Což by tak nevadilo, ale můžete HALF-LIFE dohrát 10x a příběh ze hry PROSTĚ NEPOCHOPÍTE. Pokud si člověk nepřečte nějakou synopsi od fanoušků příběh HALF-LIFE 2 prostě nemá hlavu a patu a z animací a rozhovorů ve hře člověk nepochopí lautr nic.
        • příběh nebylo to, co bylo na HL podstatné to je fakt, ale level design dělal Halflife Halflifem...
  • HL3 je hotový, jen ještě optimalizujou na 30FPS při 720p
  • Jack1947
    Tohle nevýjde protože VALVE své vydání HL3 oznámí až nechá fandy řádně vydusit. Možná to ještě ziscenoval sám velký GABE aby o to více přiložil do už tak horkého krbu. Suma sumarům to je jedno.

    HL2 možná měl zůstat nedokončeny ,co když třeba čistě náhodou si to fanoušci nedokončí sami než nějaké poc hybné a nejspíše zcela zbytečné vybírání na urychlení vývje hry která ve vývoji už je a jen tvůrci napínají hráče. Nic víc bych za tímhle počinem neviděl. *3*
  • Je zde jeden a to hlavní problém, Valve totálně zlenivělo, což se dá pochopit když sedí nad "samovydělávacím" zlatým dolem. Mají problémy i se samotným modernizováním jejich prodejní mašinérie, natož aby po nich někdo chtěl udělat další hru? Vůbec, řekl bych že už ani nemají ty klíčové zaměstnance a vývojáře, kteří by dokázali vytvořit HL3 takovej, jakej si všichni fanoušci přejí. Vidím zde jedinou možnost, že se Valve odhodlá licencovat značku, a vše předá jinému vydavateli a ti svým vývojářským studiím. Je fakt směšné že někdo chce ochotně vybrat 150 tisíc dolarů, když Valve má neomezené nikdynekončící miliardové příjmy.
    • Nesouhlas. Valve naopak herní vývojáře a designery stále nabírá a je jich tam víc než dost. Valve rozhodně neni líné. Vždy´t se podivejme, co všechno za poslední roky vydali a to nejen hry.

      To zas lidi jsou slepci. Myslíš si, že když má firma peníze ze Steamu tak že bude vydávat hry jak na běžícím páse? Pokud má bejt hra kvalitní, tak rozhodně ne. Což Valve zjevně chce a peníze a počet lidí vývoj neurychlí. HL má sice trochu prodlevu, ale pořád to neni tak hrozné. Vem si jak dlouho jsme čekali na HL2? Okolo 5 let. Teď je to 6 let od posledního HL, ale mezitim Valve pracovalo na několika hrách (velkých), některé se zrušili a některé vyšli. Bohužel byl zrušen i epizodický HL a předělán na velké pokračování. Takže interval bude logicky větší. Ale jak HL3 tak L4D3 jsou ve vývoji a rozhodně ne na začátku. A z toho všeho taky plyne to, že Valve rozhodně líné neni, za posledních 5 let toho udělali dost, víc než kdykoli v jejich historii a mnohdy více než ostatní firmy....
      • Nevim co VALVE vydali za ZAJÍMAVÉ hry. Klon modu WARCRAFTU3 a vynikající, ale jen jednou hratelný PORTAL2. Maj prostředky a počet vývojářů, že by mohli vydávat HALF-LIFE každý rok, akorát očekávání hráčů jsou příliš vysoká a oni jsou příliš líní něco vymyslet.
        • CS:GO, Left 4 Dead a těch updatů co udělali pro TF2. Opravdu málo...
      • zrušily a vyšly* :D
  • Opravdový důvod, proč HL3 nevyšel je ten, že Valve nemá peníze na jeho dokončení a potřebuje 150 táců. Samozřejmě je jim trapné přiznat tuto slabost a tak to všechno zakamuflovali do téhle kampaně....
    • Jak tě napadlo že Valve chybí 150K?! 150K Je naprosto zanedbatelná částka.
      • Chim
        Hledej ve slovníku slovo Sarkasmus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit