Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do konca roka tuto gamesu predávajú v brlohu za 15,55 eura.No nekup to *3*
  • Ted se ukázalo, že skoro všichni PC jsou jenom malé děti, kteří umějí jenom plkat. Ano port se nevydařil, ale ruku na srdce vadí to až tak. Spoustu věcí spraví hráčská komunita tak o co jde. Ten kdo vyrostl na starých legendárních hrách a to podle PC hráču tady asi všichni tzv Hard, přece nemůže vadit nějaký rozlišení jenom 720p. Vždyt je krásné vrátit se zase do dob, kdy hry za něco stály myšleno dějem, hratelností, náročností. Ano cena by měla být asi menší, ale co se dá dělat. Podepíšete petici a pak když se to dětem nelíbí, tak na to hodíte bobek? Né tak se dospělí člověk nechová jen smrad co machruje jaký má PC a jen mě to utvdilo v tom, že spousta dnešních hráču na PC neví co je oldschool hra, ale jak by také mohli, v té době ani nebyli na světě.
  • Cekal bych nejakou rozdilovou recenzi nebo alespon vytah z PC verze...
  • Hra by byla dobrá a celkem i zajímavá nebejt té z*urvené kamery, nemožnému systému hry a locku nepřátel což je d*jebaný jak to jen jde, když je kolem víc než 2 nepřátele a neustále to přeskakuje z jednoho na druhýho.. jde to teda i bez ale pochybuju že je to lepší, nechápu jak tuhle "hru" si vůbec mohou dovolit vydat, to je jak kdybych něco vyrobil a bylo to funkční napůl, když se do něčeho takovýho chtěli pouštět, tak mají nabrat lidi co tomu trochu rozumí ale oni si prostě řekli že to nějak dopadne, hráčům namluvili že nemají od toho portu nic extra čekat a jsou z obliga, pro mě to jsou šlompáci a neschopové a přeju jim at si to lidi radši stahujou a oni at z toho mají h*vno Nerad to říkám ale další hra co koupím bude už jen Witcher 3, tyhle sr*če a jejich napodobeniny už jen warez ... nevermore.
    • Šmarjá, další člověk neschopný naučit se to hrát na klávesnici a myši nebo si koupit gamepad. FromSoft je jedna z nejlepších herních společností, žádní neschopové. Nauč se to hrát a nebreč tady. *11*
  • Já vám nevím, mně to ovládání přijde stejně hovadský jako má Zaklínač 2. Aspoň jde rovnou přemapovat klávesnice, což CD Project dal až někdy ve verzi 1.2. Rozhodně v tom nevidim důvod, proč by DS mělo jít nějak výrazně líp hrát na gamepadu, se kterým mi to nejde, než na myši a klávesnici, který zvládám už 20 let (ano, zkoušel jsem obojí). Stačí poštelovat citlivost myši a kamery. Ty 4 funkce, který potřebuješ pořád a nejsou nastavený na myš, si na klávesnici už nějak namapuješ, analog na pohyb nepotřebuju, stejně běham jen dopředu/dozadu a vpravo/vlevo, pro mírnou změnu směru místo toho pohnu kamerou, což je na myši 10krát přesnější než na gamepadu
    Kdyby tak šla ještě nastavit myš na všech 5 tlačítek, asi v Japonsku ještě nemají 5tlačítkový myši :-)
  • Ak to človek pošteluje dá sa aj myška a klávesnica, dnes ustrieľam draka.
    http://forum.sigil.cz/viewforum.php?f=6
    v tweak je aj ako vylepšiť myšku.
  • První český Let's Play na internetu 0, zkoukněte http://www.youtube.com/watch?v=T0KqyL3E80I&list=PL5E2BEF45BE2F6FBD&index=1&feature=plpp_video
  • Zdravím potřebuju poradit, hru jsem si koupil přes Steam, všechno běželo jak má až do doby, kdy jsem musel reinstall winu a znovu postahovat DS a od té doby mě to vůbec nechce dostat do hry, pořád jen "preparing for launch" a nic se nestane.. v procesech to ale je, vždycky to musím ručně pozvypínat, neví si s tímto někdo rady, proč to pořád dělá a kde je chyba? díky za odpovědi
    • Keyz
      http://forums.steamgames.com/forums/showthread.php?t=2900321

      Dole se píše něco o tomto problému,alespoň si myslím že to je tento problém.
      • jojo, je to tak, nevím jak to ale hra se mi najednou z ničeho nic rozjela, jen to zas píše že hraju v offline režimu protože nejsem loglej, přitom hned při startu to chce abych se přihlásil.. nevím asi přeinstaluju gfwl, jinak díky za inspiraci.
        • Ja mel problem s prihlasenim do GFWL; pomohlo mi smazat adresar Content v C:\Users\[user]\AppData\Local\Microsoft\Xlive.

          Pak jsem mel problem s obcasnym odpojenim z GFWL; pomohlo vypnuti UPnP v nastaveni routeru.
  • Dohráno. Prepare to die edition je jednoznačně nejlepší rozšíření, které si tato hra mohla přát!
    Už dlouho jsem se tak nebavil a poslední boss byl lahůdka!
    Takže všichni hateři mazejte koupit gamepad a přestaňte fňukat na fórech *3*

    Tahle konverze potvrdila, že dark souls je nejlepší hra všech dob!!
  • hnoj fail konzolovy port hnusny nahovno ovladatelny gtfo
    • ty si píííííííča :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit