zavřít
...

Far Cry 3 - recenze PC verze

Nejhorší věc na Far Cry 3? Až příliš často nevíte, jestli chcete být účastníkem událostí, nebo spíš jejich divákem. Oboje je zážitkem samo o sobě. Ano, jako Jason Brody máte za úkol zachránit na tropickém ostrově přátele z rukou pirátů, jenže při tom narazíte na neočekávané situace, které s příběhovou...

Novější 1 2 3 4 5 6 7 9 Starší

• Kraken68 (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    je to výborna hra lepší než druhý díl připomína my to trochu první díl far cry doporočuju všem a dávam 8/10
    26.10.2016

reagovat

• Acdc (anonym)
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Hra je dobra,jen skoda ze ubisoft nedela uz tak i assasina. Tesim se na primal.to muze byt hodne zajimave teritorium.mejte se a hrajte s mirou nebo pivkem ;)
    4.12.2015

reagovat

• krysarr (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Hra az na par detailu super.. Teda krome hlavni linie. Mam pocit, ze to chce si vzdycky pred hranim hlavni linie neco slehnout, pac neco tak pritazenyho aby clovek pohledal :) Ale bavil jsem se jinak dobre, jdu na ctyrku...
    22.5.2015

reagovat

• prad had (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Sykondr99 ....radši nic nechci o tobě mluvit
    28.1.2014

reagovat

• sykondr99 ondra sýkora (anonym)
    1 souhlasí, 13 nesouhlasí
    Je to výborná hra mám ji staženou(přes utorrent) plnou a v češtině(kromě dabingu).Hraju jen single jelikož vždy zapomenu zkusit.Celkem dost zastaralá hra grafika na výborné úrovni.Baví mě.Znám lepší a novější.(mám windows 7,4 GB ram procesor nevím)
    1.1.2014

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      9 souhlasí, 0 nesouhlasí
      ...Baví mě.Znám lepší a novější...

*7* Co?
      1.1.2014

reagovat

• swat (anonym)
      2 souhlasí, 2 nesouhlasí
      volam policii pirate!!
      16.1.2014

reagovat

• XXX (anonym)
      3 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Fascinující. Přiznat se veřejně ke krádeži, to chce fištrón. Jinak proč se místo toho chvástání, že máš nějaký super komp (který mi tedy moc super nepřijde) a hanění, že jde o starou hru (což si též nemyslím), raději nepodělíš o ty lepší a novější hry. *3*
      24.1.2014

reagovat

• Solutus (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Co to gdákáš?
      7.10.2014

reagovat

• Denda (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Ahoj, je to asi zbytečnej dotaz, ale za zkoušku nic nedám. Jde abych si po dokončení mohl zopakovat nějakou misi uprostřed příběhu, např. zabití Vase, aniž bych se k tomu musel dostávat od začátku ??? Protože, když mám příručku na 100%, všechny relikvie, dopisy, karty,zbraně, pouzdra na zbraně,atd. a pak to všechno zase zmizí..........to na příběhovejch hrách přímo nenávidím. Prosím, řekněte někdo, že to jde.
    29.12.2013

reagovat

• krtajs (anonym)
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Zdarec mám problém po zapnutí hry se mi to začne automaticky ukládat ale neuloží se to a ty dvě pistole tam pořád blikaj jak šílený místo na disku mám tak čím by to mohlo být?? zkoušel jsem i zůstat na místě a po půl hodině se stejně hra neuložila, ale dá se hrát normálně nic se neseká jen když exnu musím to vypnout a jet zase od začátku... prosím poraďte díky
    13.3.2013

reagovat

• marekvw (anonym)
    0 souhlasí, 6 nesouhlasí
    prowsim vas kde sa da kupit batoh aby som si mohol kupit viac zbrani
    1.3.2013

reagovat

• Roman (anonym)
    1 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Čus poradíte mi někdo jak nastavit abych mohl na pc hrát Far cry 3 s gamepadem ???
    22.2.2013

reagovat

• Viking (anonym)
    0 souhlasí, 9 nesouhlasí
    objevit.cz - zde jsem nalezl mnohem lepší a trefnější recenzi, která přesně odhadla můj pohled na tuhle polozkaženou hru *16*
    19.2.2013

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 9 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.10.30.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.