Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu se dostat v "Nešťastné shledán" dále. Dělám to podle návodu, ale stále mne to zabijí. Můžete mi poradit jak dál. Díky.
  • je to výborna hra lepší než druhý díl připomína my to trochu první díl far cry doporočuju všem a dávam 8/10
  • Hra je dobra,jen skoda ze ubisoft nedela uz tak i assasina. Tesim se na primal.to muze byt hodne zajimave teritorium.mejte se a hrajte s mirou nebo pivkem ;)
  • Hra az na par detailu super.. Teda krome hlavni linie. Mam pocit, ze to chce si vzdycky pred hranim hlavni linie neco slehnout, pac neco tak pritazenyho aby clovek pohledal :) Ale bavil jsem se jinak dobre, jdu na ctyrku...
  • Sykondr99 ....radši nic nechci o tobě mluvit
  • Je to výborná hra mám ji staženou(přes utorrent) plnou a v češtině(kromě dabingu).Hraju jen single jelikož vždy zapomenu zkusit.Celkem dost zastaralá hra grafika na výborné úrovni.Baví mě.Znám lepší a novější.(mám windows 7,4 GB ram procesor nevím)
    • Co to gdákáš?
    • Fascinující. Přiznat se veřejně ke krádeži, to chce fištrón. Jinak proč se místo toho chvástání, že máš nějaký super komp (který mi tedy moc super nepřijde) a hanění, že jde o starou hru (což si též nemyslím), raději nepodělíš o ty lepší a novější hry. *3*
    • volam policii pirate!!
    • Jack1947
      ...Baví mě.Znám lepší a novější...

      *7* Co?
  • Ahoj, je to asi zbytečnej dotaz, ale za zkoušku nic nedám. Jde abych si po dokončení mohl zopakovat nějakou misi uprostřed příběhu, např. zabití Vase, aniž bych se k tomu musel dostávat od začátku ??? Protože, když mám příručku na 100%, všechny relikvie, dopisy, karty,zbraně, pouzdra na zbraně,atd. a pak to všechno zase zmizí..........to na příběhovejch hrách přímo nenávidím. Prosím, řekněte někdo, že to jde.
  • Zdarec mám problém po zapnutí hry se mi to začne automaticky ukládat ale neuloží se to a ty dvě pistole tam pořád blikaj jak šílený místo na disku mám tak čím by to mohlo být?? zkoušel jsem i zůstat na místě a po půl hodině se stejně hra neuložila, ale dá se hrát normálně nic se neseká jen když exnu musím to vypnout a jet zase od začátku... prosím poraďte díky
  • prowsim vas kde sa da kupit batoh aby som si mohol kupit viac zbrani
  • Čus poradíte mi někdo jak nastavit abych mohl na pc hrát Far cry 3 s gamepadem ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit