Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol, pustil jsem si video ze hry, a zvracel jsem jeste 10 minut, takova CODoidnbi sracccka!. kdepak to si strcte.
    • Ak dokazes porovnat toto s CoD tak potom asi budes na vine ty a ne hra.
      • Nojo,tady píše tohle a doma si honí u Black Ops 2 *1*
  • Fotbalista Tévez přišel kvůli rychlé jízdě o řidičák !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    *16* *10*
    • zajímavé ne ??!! *2*
      • ani ne...
  • Intel Core i7 procesor s jadrem Sandy Bridge-E, 3.2 GHz, Turbo frequency 3800 MHz, dvě karty v SLI GTX 690 4GB DDR jádrem taktovaným na 1019MHz, Kingston Beast XMP 32 GB DDR 3, 2133MHz

    Tohle mam dostat k Vanocum, chci se zeptat jestli to na tom rozjedu na nejaké slušné detaily nebo mají koupit neco lepšího?
    • Asi je negramotnej kdyz si nedokaze precist HW požadavky *1*
    • ujde sam mam podobnou jen jednu 690 hry natom jdou akorat ,kdyz mas to sli bral bych 64Gb ramek.
      me rodce koupej prej auto kdyz udelam ridicak.
      • Tvá poslední věta byla tak zásadní, že vyléčila mojí zácpu. Děkuju.
    • Krtecek-GT
      To je jako napsat, že dostanu k vánocům Ferrari, tak jestli si myslíte, že dokáže jet 50km/h nebo jestli náhodou nemám chtít Veyron?

      Jinak na příspěvku nechápu dvě věci:
      1) Proč vlastně tolik do toho vrážet? Mezi řádky tuším, že to bude již složená sestava, takže cena se bude motat kolem ceny ojeté Fabie a k tomu jestli tam bude jedna GTX690 nebo dvě člověk okem nepozná, do dvou let vyjde novej directx nebo něco podobnýho a opět se bude kupovat nová sestava?

      2) Proč je dnes takovej hit mít 32 GB RAM?? Na co tolik ramek člověk využije? Sám mám 12Gb a to jenom proto, že mi 4Gb zbyli z jiného PC, a uplatnění 12Gb na hry nebo běžné aplikace naprosto žádné
    • Mně by bohatě k vánocům stačilo, kdyby ti rodiče dali zákaz, chodit na tohle fórum.
    • Tj nejakej xbox ne ? Takze tak na medium detajli by to melo jit
    • Smrdi tu samochvala :D
    • Osobne bych doporucil procesor i7 2600k, pres easy tune taktlej na 4,2 ghz, jinak teda tu kartu zavidim ja osobne mam gtx 590, ale rekl bych ze pokud nehrajes ve 3d nebo v rezimu eifinity tak je to trochu zbytecny mit dve jelikoz to jsou dualní karty coz ve vysledku znamena ze je to jako bys tam mel 4 graficky karty gtx 680, celkem by mne zajimalo na jakym zdroji tuhle sestavicku utahnes pripadne skrin do ktere to vsechno nasoukas, jinak jeste tech 8 g ramek je dneska takovej standart bych rekl 4 jsou celkem malo vzhledem k tomu ze to je rozdil asi tak 1000 kc tak bych se nebal do toho zainvestovat. Kazdopadne je to mazec a chtel bych videt benchmark z nejake moderní hry az to das dohromady jo a na ten procak jeste doporucuju nejakej peknej vetracek pac ten co k tomu davaj je absolutne nedostacujici. Preju spoustu poctive proparenych hodin.
      • Zeptám se takhle.. Jsi opravdu tak blbej??
    • Je evidentní, že máš malýho ptáka...
    • At pridaji. Na takovem pocitaci nemas sanci hru ani rozjet. *3*
    • možna jen přikup dalsi 4gb pameti ram. do budoucna..
      • aha - tys psal ze bude 32gb ram? - tak to je zbytecny. sestava pekna.
    • Ne *15*
  • Trošku OT, hraju teď Disnohored (pecka) a jaký je rozdíl mezi FXAA a MXAA v nastavení vyhlazování? Mám nastaveno FXAA všechno ostatní naplno a na mém noťasu to jede krásně 1280x760.
    • Omlouvam se, nedopatrenim jsem dole pouzil vyraz MXAA. Melo by spravne jit o MSAA (Multisample anti-aliasing). FXAA je post-proces, ktery se aplikuje az na vysledny, vyrenderovany obraz. Jde o algoritmus, ktery hleda tyto schody v obraze a vyhlazuje je. Bohuzel ale neni dokonaly a casto vyhlazuje i to, co by vyhlazovat nemel (vcetne vsech 2d prvku, ktere se pridavaji po vyrenderovani obrazu, tedy i pismo), coz ma za nasledek celkove rozmazani obrazu (mira se lisi hru od hry s kvalitou pouzite technologie ve hre). Vyhodou jsou velmi nizke naroky na HW. MSAA se aplikuje pri renderovani obrazu. Hleda zubate hrany a vyhlazuje je tak, ze oblast kolem nich vyrenderuje ve vyssim rozliseni. Tato technologie obraz nerozmazava vubec, ale naroky na HW jsou mnohem vyssi.

      Alespon tak jsem s tim seznamen ja a budu rad, pokud me nekdo zkusenejsi opravi nebo doplni.
  • Poradíte někdo, kde to koupit nejvýhodněji, je mi jedno jestli DD nebo retail, podmínkou je jen platba přes PP. Nějaké obchody jsem si našel, kde se cena pohybuje kolem 750,-, ale zas je člověk moc nezná.
    • DD přes PP? IMHO LOL, AFAIK. OMG...


      (sakra, proč mi to píše že příspěvek obsahuje příliš mnoho velkých písmen, dyť tohle je teď přece strašně cool mluva, ne?)
    • greenmangaming - jen musis aplikovat ten 30% slevovej kod voucher kterej se ti objevi pred nakupem. je to i s 1 dlc misi navic.. :) a nejspis si to pak stahneme pres uplay ubisoft sh!t.. doufam ze to bude podobny fc1 kterej je best ever!
    • já nvm, ale třeba i na hloupém aukru to máš za 700 Kč od docela zavedeného prodejce: http://aukro.cz/far-cry-3-predobjednavkova-akce-ubi-i2757470140.html
    • http://www.greenmangaming.com/
      Digital verze, koupeno za 35$ přes paypal.
      • GMG, vidíte, na ty jsem úplně zapomněl, dík pánové.
    • Na Greenmangaming.com mě to s 30% voucherem, co tam k tomu je, vyšlo na 35 dolarů... cca 700. Nějaký hry tam už mám a nebyl nikdy problém.
  • Teda podľa tých obrázkov má človek dojem, že grafika v hrách sa nevyvíja už pekných pár rokov... Nie že by mi na tom nejak extra záležalo, ono je fajn, že na viac než 2 roky starom kompe pustím všetko na full a ešte stále s rezervou, ale je to trochu škoda, keď si spomeniem, ako neskutočne rýchlo sa vizuálna stránka hier posúvala vpred tak 10-15 rokov dozadu...
    • poradim ti - nehodnot hru dle vytipanejch obrazku - tim snizujes svou inteligenci cca. na 50%
      • to mam minusy protoze jsem cigan pripojenej zadara na sousedovic wifi na "pujcenym" ntb?
        rasisti ! ! ! *1*
        • Zapomněl si dodat...ve vybydleném bytě, na který neplatíš ani korunu *3*
          • Za to neůže ten starej se sám od sebe rozpadnul *8*
            • Já mám spíše podezření, že mu s tím pomohli příbuzní *1*
      • ja nechapu proč pro potreby recenze nezmeni nastaveni, nenačte starší save a neudela obrazek v max. nastaveni. a pak když chce hrát tak si da zase nastaveni zpet aby mu to šlapalo na prijatelnych fps
  • Mám dotaz. Opotřebovávají se tam zbraně jako ve druhém díle?
    • Ne. *10*
  • Doufám, že to bude brzo ve slevě stejně jako nyní Dishonored na Steamu.
    • levny hry sou na ho.no !!! *12*
      • Jasně,takže když bude Far Cry 3 za 100kč(jen hloupej příklad *1* ) tak ho nemám kupovat jen proto,že je to na ho.no??
  • Já nechápu, jak někdo může pro někoho být priorita rozlišení na ukor detailů? To jako vážně někdo raději hraje 1920 a minimální detaily než třeba 1366 (což je uplně v pohodě rozlišení) a střední ? Jinak co jsem se díval na grafy, tak si na naprosto zbytečné 1920*1080 připravte GTX 570 a vyšší ...
    • Jinak s tebou samozřejmě souhlasim raději plné detaily než full hd
    • Já myslel že v dnešní době je full hd celkem standardní rozlišení . Spíš bych teda řekl základní *4*
      • To se tě jen snaží přesvědčit všemožná marketingová oddělení, aby měla odbyt pro své FULL HD výrobky. *3* Pořád je dost lidí, kteří používají monitory s menší uhlopříčkou a s nižším rozlišením.
    • smejki
      pokud člověk nehraje na CRT, tak to docela chápu. Lepší ostrej obraz v horší kvalitě než mázlej, deformovanej a s omezenými detaily v lepší (pokud teda člověk nehraje na nízkých rozlišení v okně, tam se nic nemaže ani nedeformuje, jen se ztrácí detaily). IMHO
      • Malý je tak možná 640x480.. měl jsem Xbox, hrál jsem na 107cm plazmě a 1024x768 v pohodě... ale to byl extrem, monitor tak velký rozhodně nemá a navíc jsi metr od něj, já třeba pařím na noťasu klasika 15"6 a klidně i 800x600 mi stačí, když tam zapneš vyhlazování, není co řešit... nějakých 1920 je podle mě naprostá zbytečnost na něčem co máš metr od xichtu i když to má třeba 24"....
        • Plasmove televize nejsou LCD. Na nich se tolik nedeformuje obraz se snizenim rozliseni (imo ma plasmova televize deformovanejsi obraz nez LCD jiz v zakladu) a take vetsina levnejsich plasmovych televizi vyssi rozliseni nepodporuje.

          Moderni LCD monitory by uz se snizovanim rozliseni nemely mit takovy problem jako starsi modely. Jinak ke snizovani detailu. Nejlepsi musi byt hrat hru v nizsim rozliseni na starsim LCD monitoru se zaplym FXAA. To musi byt slusnej blivajz.

          S pouzitim vyssiho rozliseni se stava aliasing minimalnim problemem. Ostatne staci se podivat na graficke srovnani FC3 v minimalnich a maximalnich detailech (v bleskovkach na to byl odkaz), kde maji screeny ve FullHD rozliseni a aliasing tam uz prakticky neni problemem.

          Pokud mas slusnou sestavu, zvysene rozliseni je mensim problemem na HW nez zapnuti plnohodnotneho vyhlazovani (MXAA, tedy zadny post-proces) a imo je rozliseni mnohem dulezitejsi nez vysoke detaily ve hre. Pokud rozjedes hru na Medium v nativnim rozliseni, neni co resit.
        • 1680x1050 je takova akorat hodnota .. pokles naroku je znatelny a porad to vypada dobre .. vlastne to byl jeden z duvodu proc jsem nevzal 1920 monior (+stejny model s 1920 byl o nejakych 5 tacu drahsi ..) ..
      • nemate si kupovat velky monitory kdyz na to nemate, ja mam 1680x10..něco a pohoda
        • ja mam 1920x1200 a tiez v pohode. akurat ja mam aj dobru interpolaciu, takze v pripade nudze by mi pri nizsom rozliseni po chvilke nevytiekli oci
        • smejki
          dík, ale já na to mám. 1920x1200
          • počkej až te prestane živit maminka
            • smejki
              ano, jde o zboží dostupné jen pro horních deset tisíc. Mám kliku, že moje maminka je 9 999. ::z_<>prdele_klika::
  • Co ochrana, jakou to bude mit ochranu?
    • Odporúčam Durex *5*
      • tvoje babička !! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit