Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Demba

    Prosím o pomoc už si nevím rady hrají far cry5 platforma PC

    Po chvíli hraní a dohrání základní kampaně dám pole uložit naběhnou tři tečky a říkám si cajk zítra zapařím a budu pokračovat od uložení,ale ono hovnno po každém uložení a znovu zapnutí nemám v nabídce pokračovat ale jen pouze nová hra.,,😡

    Hru jsem zakoupil na stramu.

    Díky za případné rady .





  • FC jsem mel vzdy rad, 3 a 4 bez komentare super.. Primal nakonec taky super zmena.. Ano, FC5 nema naboj, nic vas nevtahuje do deje..

    Apropos: je to srovnani dvou odlisnych her, ale pred FC5 jsem jako cekani dohral posledniho Wolfa - tam, kde nikdo neceka zadny scenar, jsem zustal v udivu, jak to ti kluci vymysleli a vedle daleko lepsiho pocitu ze strelby a “husi kuze” byl dej fantasticky.. mam rad openworld, ale tady nakopal wolf vsem zadek na sto procent.

    Jakmile se nutite do hrani (FC5), nekdo udelal neco spatne.
    • Jack1947
      Wolf2? to myslíš jako vážně to cos napsal nebo ujíždíš na agitaci nejhlubšího zrna ?
  • Trochu mimo tému ale potreboval by som poradiť:
    Mám doma 2 konzoly, jednu PS4 a druhú PS4 PRO.
    PS4 PRO mám nastavenú ako primárnu a na nej aktívne PS+.
    Moja otázka znie:
    Ak si kúpim digitálnu kópiu hry Far Cry 5, budem vedieť hrať COOP kampaň na týchto dvoch konzolách súčasne ? (bez toho aby som mal zaplatené 2 účty s PS+) ?
    Ďakujem za prípadné odpovede.
    • ja ti poradim len tolko aby si far cry 5 nekupoval, lepsie ti poradit neviem
  • Super recenze a konečně odpovídající známka,než na ostatních herních webech, i když klidně 6 by hra taky snesla.
    • https://tech.sme.sk/c/20798910/recenzia-far-cry-5.html

      https://www.youtube.com/watch?v=RtgHMfamUl0
  • 19 hodin stereotypu.ten scenar je fakt hrozny,ctyrka nabizela vice zabavy
  • tiscali games velky respekt za konecnu znamku, v dnesnej dobe sa to da povazovat uz aj za odvahu
    • Jack1947
      Takto určitě 7/10 je naprosto adekvátní známka k téhle vybředlé sérii.
  • Nejlepší je, jak všichni pláčou nad příběhem/obtížností FC5 a nejraději by z toho měli RPGčko. Když se pak objeví něco jako KCD, tak je to zase špatně, protože to není dementní clickfest, který je možné dojet za 10-15 hodin *1*
    • ano obidvom hram nieco chyba, nastastie je na trhu vyber
  • Jako ve dvou lidech si ve světě Far Cry 5 užijete dobrou zábavu. Musíte ale vzít v potaz, že příběh i padouch jsou na ubohé, skutečně ubohé úrovni.
  • 22 a pul hodiny ,splněny všechny ukoly projetá celá mapa , na výzvy na upaly jsem se vyprd . *9*
  • jo pravda dlouhá táhlá nuda .............. a sice nejde o konec ale ty koncezačínají být u serie fc trapný ... nemužu si pomoc *10*
    • Můžeš si pomoct, hrej něco jiného *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit