Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžete mi poradit jak nastavit turnaj na PS 4
  • Naprosto fenomenální hra...něco jako BloodBowl s licencí na týmy a hráče. Pokud chcete vidět červenou akrtu, je potřeba udělat vyloženě mortal combatovou fatalitu...na druhou stranu, 10 hráčů vašeho týmu ovladá takové kaskadérské kousky, za které by se nemuseli stydět ani stunti v holywoodu :) Naprostý standard je srážka dvou hráču, 2 - 3 salta a pád na hlavu:D Doporučuji na chladné zimní večery, kdy nemáte nic jiného na práci a potřebujete se odreagovat a rozveselit:D*vomit*
    • na fife se mi líbí že každý hráč je jiný a jinak se chová, v pes jsou všichni stejní takže je to nereálné a oničem. fifa je nejlepší fotbal, ovšem není bez chyb
  • Fifa ne nejvíc fantasy hra na světě a s fotbalem má hodně málo společného *5* *5* *5* *5*
  • Ahoj, hraju fifu už od fifa 07 a chci se zeptat .. na ps3 jesi v katalogu zustavaji levly z fifi 14 ??
  • Ahoj ,, Hravam fifu od ročínka 2009 na PS3,PS4 mam odohratých v každej serie minimálne 600 zápasou online, ale taký rozdiel v hratelnosti medzi offline a online v 15 kde všetci utekaju do predu ako rakety sa nedá vydržat (ultimate team) po mesiaci som stratil trpezlivost a fifu predal dnes si idem kupit PES.
  • Zdar lidi, prosím vás hrajete nekdo fifu 15 s 4 gb ramkou ? :-)
    • Mart9
      Jo, hraju
  • Vím,já jsem taky PESKAŘ.Ale fifu jsem chtěl zkusit ale určitě budu chtít i PES 2015 na X360.Vím nebude to jako na Next-gen ale strašně se těším.Na Fifě 15 by vadí i to že tam není Liga mistrů a Evropská liga.
  • Jenom nervy u této hry, Fifa je parodie na fotbal, hlavně když s jedným hráčem projdete kolem všech a ještě dáte gol *1* *1* *1* Toto nechápu s kama to autoři vzali. Občas se někomu v realném fotbale něco takového podaří ale to je jen občas a né každý zápas jak je Fifě ! Kdybych si chtěl toto zahrát tak si koupím fifu street kde toto chápu. takže Fifa 2015 není fotbal !
    • tak si daj legendary náročnosť sa posereš
  • Podlé mého názoru se změnilo málo věci
    Lepíš : 1.Atmosféra 2.fanoušci
    špatné:Hráči sou horší někteří "stejní" 2.Pohyb,65% horší než 14 a jejich předchůdce 3.PES 15 má vše lepší než FIFA 15 osobně mám račí FIFU ale tu 15 pěkně zjebal*
    Podlé mého názoru jediná velká změna byla název :)
  • Čau,Já pařím na X360.
    Fifa 15 se mi zdá o kousek lepší než Fifa 14.Ten souboj 1 na 1 je o dost lepší a atmosféra zápasu např:při zápasu Barcelona vs.Real Madrid jsou fanoušci o dost živější a vypadaj už jako lidi a né jako placky.Pak sem zaznamenal i novinku ve formě Správy týmu.

    Závěr:Fifa 15 na old-gen verzi sice není to co na next-gen ale mě to stačí a jsme rád že i na old-genu jsou taky nějaký ty novinky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit