Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj mám FIFU 15 vidím 100% ruku nikdy mi rozhodca nezapískal a mam to zapnuté čo stým ? a hrám offline *13*
  • Hraju fifu uz od prvnich dilu,nektere jsem vynechal,protoze to opravdu vypadalo nudne,arkadne atd.Pak sem si koupil Fifku 13,nebyla spatna,od 14 jsem uz se neodpoutal a pritom ma chyby ,ktere me stvaly!,Take sem byl zastance PES,jak tu ctu od nekterych trochu urazlive odpoveti na konto fifky!Ale Fifa ma licenci,nemusi se nic doinstalovavat , sama se aktualizuje,v online reaguje i na aktualni formu hracu a tymu,a to v PES prominte opravdu chybi!!Diky
  • nevite jestli tam bude ceska liga???,dekuji
  • Piska sa,ale len v single player mode v online sa nepiska vobec ruka este som nezazil.Aj tak casom je to totalne naskriptovana , hlavne lopta sa presne odraza tam kde hra vyhodnoti ze ti staci stlacit hocico, alebo schvalne spomali ked sa to da este dobehnut pripadne naopak zrychli je to otras ako je to manipulovane aj ked sa naucis vsetky mozne klucky a hras dobre tak za 6 minut v online hre ta tak vyvazi ze nemas sancu vyhrat, zalezi od vyhier ktore mas aj prehry podla toho ta hra oklame a nespravia to ziadne statistiky dokonca na bola uz peticia za naskriptovane situacie podla toho v akej minute padne gol a aku mas vyhodu atd proste hrozne,ale na zabavu to staci no skor nasere ze ked sa tomu zacnes viac venovat tak ta to zacne ojebavat a to doslova. *16* skusenosti z 12,13,14
  • Ale fuj, přehlídka voskových figurín. Tak tento rok dostane zase přednost PES ...
  • ako, chapem hry, kde hrajete fps, rpg, strategie...hrajete veci, ktore v realnom zivote nieje mozne zazit, ale futbal?
    este pre ludi co su napr na vozicku, to chapem
    *7*
    • Hraní chápu, sám si s přáteli nebo s rodinou občas Fifu dám. To spíš mi přijde nesmyslný sedět před televizí a fandit, ale to bude nejspíš tím, že nejsem velkej fanda fotbalu :-D
    • Ghost47
      Zahrát si fotbal v reálném životě není problém. Ale zahrát si finále Premier League před vyprodaným stadiónem už v reálu problém docela je *3*
      • Finále Premier League? To je co?
      • no i ten nejtrapnejsi fotbalek na place pred barakem ma s realitou finale premier league vic spolecneho nez pocitacova hra
        • proc srovnavate real fotbla a PC ??Tak je jasne,ze zahrat si s prateli,nebo nekdo hraje ligovy fotbal je lepsi zazitek a skvely!!PC je jen na odreagovani,a opravdu,mejte 5.1 zvuk, obrovskou telku ci monitor a puste si finale, jakekoli, a hrajteho ho, to je klasa,uplne vas to v tahne az na to hriste :-D
    • a muzes v realnym fotbale hrat prumerne kazdy dve sekundy na jinyho hrace, ovlivnovat cely tym a tim tvorit herni styl podle sebe ? muzes mit v realnem fotbale po kazdem zapase nekde s prateli na placku tabulku s hodnocenim jednotlivych hracu? muzes delat ty nejlepsi finty s micem, kdyz ses treba jen sikovnej na klickovani? muzes nekoho sprasit, kdyz ti rupnout nervy,aniz by to pro tebe melo v realnem zivote soc. nasledky ? dekuji, obhajoba u konce
  • Hlavne by meli trosku zahustit hru ve stredu pole, je to porad moc nahoru dolu, je snadne jit do precisleni nebo 4v4 atd. I tak je sice FIFA porad svetelny rok pred PESkem, ale je co vylepsovat a nedelam si falesne nadeje, hratelnost bude +- stejna jako FIFA 14. EA nema duvod do toho prilis zasahovat, kdyz to na konkurenci staci a je to kvalitni zaklad.
    • Mohou minuskari argumentovat nejak smysluplne a ne jen primitivnim kliknutim na palec dolu???
      • a tvé argumenty na to, že je fifa o světelný rok před pes, jsou kde ? *3*
        • Loool, takhle jsem se dlouho nezasmál. Tady snad argumenty nejsou ani potřeba ne? Né že by fifa byla kdo ví co, ale pes je zatim dost pozadu. Potenciál tam je velkej, ale zatím je to přesně jak píše kolega, fifa je světelné roky před psem. Přitom jsem byl pejskař, ale člověku už je pak z toho na blití, jak to zprasili. Že rok co rok nic nepřidali, s tím bych i dokázal žít, ale že tu hru zhoršovali? To už bylo moc. Snad se teď nějak víc pomazlej s tím jejich fox enginem (i když ten mi přijde na sportovní hru pěkně pitomej). Takže možná někdy třeba, ale teď je to tak, že je fifa hoooodně napřed. No offense.
  • Společně s GTA 5 je tohle asi nejlépe rozanimovaná hra současnosti. Animátoři a vývojáři souvisejících technologií se evidentně nadřeli.
    • Vidím, že se mnou minimálně dva lidé nesouhlasí. To by mohlo znamenat, že ví o ještě lépe rozanimovaných hrách. Můžete mi dát tedy nějaké info? Mám o to seriózní zájem. Díky moc.
      • Asharak
        Přece Assassin's Creed 3 a jejich "nový" engine. Teda alespoň to říkali. *7*
      • Pro Evolution Soccer 2014
  • Colby.Sawyer
    Doufám že tam to simulování bude a taky možnost udělat faul jako poslední záchranu tyhle věci mi tam chyběj.
    • Doufám že ne. Jinak se totiž už z tak komunitou zkaženecjch online módů stane paskvil, kde se každej bude snažit simulovat. Ale stejně si myslím, že to tam EA určitě nedá, protože ač to k fotbalu patří, je to v rozporu s fair-play stejně jako třeba nevrácení míče po míči sudího (z důvodu zranění atd.) a to si EA nemůže dovolit
      • Aspoň by mohli začít pískat ruky. A trochu poupravit pískání ofsajdu. Když nahraješ hráči do ofsajdu ale nakonec pro míč běží hráč, který v ofsajdu nebyl tak to stejně odpíská.
        • Colby.Sawyer
          Ruky se po nastavení pískaj ale chtělo by to vyladit občas je to taková ruka neruka. Ofsajdy to byla vždy jedna ze slabin Fifa protože někdy co písknou třeba když odkopávající obránce trefí hrače co byl před chvílí v ofsajdu.
        • Ruce píská sudí už ve FIFA 14, stačí si to nastavit. Primárně je to vypnuté. Nutno ale říct, že je ta citlivost posuzování docela mizerná, takže prakticky nevyužitá možnost.
          • Tak hra rukou se ve FIFA14 píská, JENŽE! v oline módech to chybí *5*
          • AJ v 13 piska, len tiez to treba nastavit. A mam dojem, ze aj v este skorsich to bolo, len vzdy to bolo vypnute a bolo to treba zapnut.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit