Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak podle počtu komentářů tyhle pseudo nezávislý témata /fakt, koho zajímá tureckej časopis? - mě nezajímá ani samotný Turecko, země špíny a bídy/ evidentně netáhnou.
  • Moc hezký podcast. Docela bych byl rád, pokud by se třeba mohli v podcastu setkat třeba dvě takové osobnosti z českého herního světa. Třeba si pamatuji hodně dobrý podcast, kde byl D. Vávra a M. Rybka, kteří i když ne vždy si povídali o hrách, byl z toho fajn podcast. :)
  • fight clubu nelze nic vytknout...pro mě je to takove lepši antidepresivum :D :D
    • nejlepši
  • Paul_cz
    Jakub Dvorský je prototyp sympaťáka.
    Nikdy nezapomenu rozhovor o Asmodeus ve Score roku 1996, jeden z nejvtipnějších co jsem kdy četl.
    Jen škoda že dělají jen ty adventury. Měli jste se ho zeptat zda by se nechtěl někdy vrátit k RPG žánru, když jeho prvotina, Asmodeus, byla RPG, s hodnocením 8 z deseti ve Score.
    • Adventury, neadventury, tento rozhovor mi potvrdil můj pocit, že v Samorostech brali hratelnost jako dost vedlejší věc, Machinarium v tom bylo o dost dál a bylo to dobře. Před Machinariem jsem Amanitu bral spíše jako animační studio, jsem rád, že se i do budoucna vydají více "herním" směrem, který naznačilo Machinarium (a do menší míry i Botanicula).
  • Výtečnej, ale opravdu výtečnej podcast!! Kluci děláte mi radost.
  • Ocenil by som jednu vec. Pod videom subor odkazov na veci o ktorych hovorite. Spomenie sa naka hra, šup odkaz, spomenie naky twiter ucet, šup odkaz atd atd.
    • To je zbytečný, vždyť si stačí napsat název hry kterou zmíní do googlu - nesmíš bejt taky tak línej
    • Gordar
      Spousty práce navíc...
      • mozu to robil real time, staci to pupmpovat na paštebin, propri tom jak sleduju chat, a len šlehnout odkaz nakonci podcastu...
  • Já jsem na ten váš přehrávač už rezignoval. Celou dobu mi to šlo ale poslední revize je pekelná. Nejde maximalizace a po 2 minutách se sekne a error.
    • sleepless
      Zkus prosím přepnout z defaultní HTML 5 verze do Flash verze v levém horním rohu videa.
      • Funguje perfektně, jsem tupec, díky.
        • sleepless
          To jsem rád. HTML 5 verze totiž pracuje s kodeky, které má každý v počítači, což může někdy způsobovat problémy - my nemůžeme vědět, co všechno má každý uživatel nainstalováno za kodeky. Flash verze má kodeky vlastní a v sobě, takže je to safe varianta většinou. Kdyby se vyskytly jakékoli problémy, tak samozřejmě piš, ideálně na redakční mail.
          • Já jen doplním - pokud si spustím video ve 360p, tak video jede a data se načítají. Vše ok, pak si okno na chvilku zmaximalizuji, chcilka pauzy a přehrávač se automaticky přepíná do 720p, data se však začnou znovu načítat. A to pokračuje dále, přepnu se z fullscreenu zpět, a zase automaticky 360p a tak stále dokola. Mě osobně to zadrhnutí při přepnutí nějak zvlášť nevadí, ale myslím, že tohle zbytečně zatěžuje Vaše servery. Automatickou změnu rozlišení bych vypnul.
            • sleepless
              Díky za připomínku!
          • jaké kodeky? používám internet explorer 10 bez adobe flashe a youtube si s tim rozumí díky html5. ale jinak videa na jiných stránkách přehrávat nejdou takže ještě používám firefox s adobe flashem. to musim stáhnout nějaké kodeky k tomu internet exploreru 10?? dílky za odpověd
          • schumicrast
            Pak teda nechápu proč nejede defaultně Flash.... ale to patří do jiné diskuze.....
  • Dotaz na redakci: Co takhle udělat speciální podcast nikoliv na jednu konkrétní hru, ale na samostatný žánr? Třeba celý díl jen o RPGčkách, adventurách, tahovkách, realtime strategiích.. Určitě by bylo o čem mluvit, tak by podcast mohl trvat klidně tři hodiny. Myslím si, že bych nebyl sám, kdo by si něco podobého užil - čtenáři dejte plus pokud souhlasíte!
    • ringmancz
      tři hodiny, to by určitě byli rádi :) celej žánr by možná byl až moc, tak třeba jen o hrách od jedné firmy, nebo jeden typ her - diablovky apod.
      • ...nebo sledovat vyvoj zanru v serialu, kazdy dil by mapoval treba pet let.
    • Mortuus
      Tohle už dělaj kluci z Hrej. Asi nemá cenu se opičit.
      • Opičit se nebo dělat po svym je trochu rozdíl. Navíc ta komunita hrej.cz vs games.cz je trochu jinde..
    • Ronox
      Souhlasím s tebou, ale tuhle dementizaci z youtubu sem netahej.
      • Na youtubu slouží like-ování vážně k dementizaci, to souhlas, ale zde jsem chtěl spíše využít možnost jak ukázat redakci, že by něco podobného stálo za to uskutečnit a že nejsem sám kdo si to myslí. To je celý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit