Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Super sestava. Mám rád Milošův humor a líbí se mi, jak se Adam dokáže ptát na zajímavé věci k tématu místo toho, aby něco plácal.
    • Super Relace.
      Mala ma rok a pul a sleduje to furt. Pro deti do 3 let, super relace *7*
    • Taky mam z toho takovy dobry pocit. Navic jsou oba vysmati a fakt neresi kraviny. Akorat to pak rychle ubiha a clovek se na tom zasekne a je konec :)
  • RakeW
    Mně to rozdělení vyhovuje, dotazy mě už delší dobu stejně nebavily (většinou jedna zajímavá otázka na deset zbytečných). Ale já asi nebudu typický posluchač, protože mám FC většinou puštěný před spaním, takže ho často vypnu v polospánku a pak už se mi k němu nechce vracet, takže občas vůbec nevím, jak to vlastně všecko dopadlo :).
  • super fightclub, bylo vidět že to kluky celkem baví, narozdíl od staré gardy která to ma občas hodně na háku :)
    • tak ona vetsina je docela otevrena, jen polacek je takovy zatahlo a brzdi tim i ostatni...
      • Netáhlo je i Grygar.... Popravdě mě dost překvapuje, že jim za to někdo platí... Pokud si nepozvou zajímavého hosta, tak je většinou Fight Club strašně nudnej.... Jde vidět, jak jsou pánové pěkně líní, Figh Club si vůbec nepřipraví a jejich hodinový žvanění o ničem se stává dlouhým utrpením pro diváka...
        • Nevšiml jsem si, že by byl Fight Club placenej... a Grygar mi v podcastu přijde poslední dobou náhodou docela akční, asi jak už tam moc nechodí. S přípravou ale souhlas, hlavně témata o kterých se stejně zatím nic neví, jsou na nic.
          • Mart9
            Je akční, jen když je moderátor.
  • zdeeneek
    Kdyz si tak ctu v ruznych diskuzich nazory na rozdeleni podcastu, tak jsem asi jeden z mala, komu to nevadi. Jedina zmena pro me je, ze si v patek vecer misto jednoho souboru stahnu souboru vic. Trochu v*ser je s tim, ze si stazeny soubory pojmenovavam jinak, abych je mel roztrizeny podle sebe - tim, ze je ted souboru vic, tak mi to zabere vic casu, ale vzhledem k tomu, ze je ten rozdil cca 5 sekund, tak mi to zily netrha. *1*
  • Musím říct, že starý formát byl lepší. Oddělení hosta je podle mě fajn nápad, ale separací dotazů od FC podle mě trpí živost obou částí. V soucialu klubu to skoro působilo, že redakce odpovídá jen proto, aby nějaký soucial klub byl. Krom toho opravdu nemám chuť stahovat dva soubory a i toho času je te´d třeba víc (1+1) namísto (1+0,5).
  • Pavel má fivefingers od vibramu! Skvělá volba, Pavle! *3*
    • Luke
      Deset z deseti žab je schvaluje.
      • v tomhle jsem nejspíš zpátečnický, ale fakt nechápu jak to někdo může nosit.. to stejný žabky.. holinky.. *6*
  • Skoda ze to je iba hodinu. Ten starý formát sa mi páčil viac, kedže nemám čas pozerať všetky cluby etc... :/
    • C-BEAM
      ja si v poslednej dobe radšej pustím hrejTV, vidcasty o herných enginoch boli fajn, retro letsplaye su tam tiež výborné. Teda pokial ich tam nehrá Vojta.

      Gamesácký Social club som žial nevydržal pozerať viac ako 15 minút a priznám sa, že príliš nerozumiem čo games viedlo k jeho vytvoreniu. Odpovedať na otrepané otázky ich evidentne nebaví ( čo je pochopitelné ) otázka ale znie prečo to dobrovolne podstupujú a koho to baví pozerať.

      Lepšie by boli tematické vidcasty s jednou veľkou témou a tú rozobrať odhora nadol, doplniť videami, urobiť to viac faktografické aby sa z toho človek aj niečo naučil, dozvedel.
    • zajimava logika ... na stary (delsi) format si mel cas, ale na 2 kratsi (celkove cca stejne dlouhe jako stary format) cas nemas ? *8*
      • Paulcz
        Z hlediska optimalizace času to problém je. Nejde o celkový čas pořadu, ale o úkony okolo :) Je to stejné jako kdyby si šel 2x do kina na půlku filmu :)
        • Nesmysl. Spustit si další pořad trvá asi tak 2 sekundy.
  • kedy sa vysiela fightclub? aj ja chcem posielat otazky a byt v telke ;)
    • Když si otevřeš hlavní stránku games.cz, podívej se do pravé části stránky (úplně nahoře jsou Bleskovky, pod tím reklama na obchod s hrami, poté záznamy z vysílání a právě pod tím co hledáš), kde je napsáno: "Příští živé vysílání". Tam najdeš odpověď na svou otázku. *3*
  • skoda, ze sa to video neda stiahnut (aspon som to nikde nenasiel). som na chate a internet tu je tak 20 rokov s5. pozerat to online, je na cely den a to cas nemam (tahat to cely den by mi nevadilo).
    • Umět si stáhnout video z internetu patří k naprostým základům práce s počítačem jen trochu výše nad schopností počítač zapnout. Dneska běžně i doplňky v prohlížečích umí stáhnout prakticky libovolné video a hned ho dát do požadovaného formátu. *3*
      • nehovoril som o tom, ze to neviem stiahnut. hovoril som o tom, ze som chcel usetrit cas vzhladom na rychlost internetu, co tu na chate mam (a aj hw ma uz nejaky ten svoj rok, takze aj konverzia by bola otazkou nejakeho casu). pozerat to online, by bolo urtpenim.
        • Psal si "že nejde stáhnout", ale ono stáhnout jde. *3*

          Konverze na mém P4 zabrala asi tak dvě minuty. To je vážně hodně času.
    • VaZqeZ_EU
      TubeHunter Ultra *3*
      • tak ano, aplikacii je tiez habadej, ale ofiko download by bol najsamlepci. nechce sa mi to moc konvertovat z flv, ci v com to je do avi.
        • VaZqeZ_EU
          Konvertovat to nemusíš! V pohodě to přehraje například můj oblíbený VLC Player (přehraje všechno) který používá své vlastní kodeky a umí přehrávat i právě stahované (neúplné) videa.
        • ringmancz
          keepvid.com umí mp4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit