Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně připadá, že na Grygara platí to, co prohlásil kdysi na adresu Cibulky a jemu podobných - čili že se jedná o lidi, kteří kdysi možná měli co říci, dnes se však již zhroutili sami do sebe a své alternativní reality, ve které žijí. (volně přepsáno)
    • Srovnávat Grygara s Cibulkou? To je trochu silný kalibr, nemyslíš? Cibulka je regulérní blázen. A Lukáš? Normální chlápek po třicítce, který experimentuje se svou identitou, přičemž balancuje na hraně módní alternativy. Někdy vtipný, někdy trapný, ale působí jako dokonalá názorová protiváha konzervativní části redakce. Proto mne poměrně zklamalo to, že se v této epizodě nerozhodl rozčeřit konzervativní vody zbytku redakce ("je to blbost, odmítám problém analyzovat do hloubky, tak všechny výtky kategoricky zavrhnu" -> konzervy) a konformně podpořil názor většiny.
      • janchor
        Konzervativní vody čeřím tam, kde mi konzervativní názor / postoj nepřijde jako ten rozumově správnej. Nejsem ten, koho tankuje stavět se do opozice jen proto, aby v ní byl.
  • Já si jakoby myslím, že jakoby prostě ta jakoby hra fakt jakoby prostě není jakoby nekorektní. Prostě mnně to jakoby fakt tak připadá. Jakoby vem si, že hráči jako fakt neřešej jak jakoby prostě to vypadá......

    Kdyby takhle kdokoli psal, řeknou o něm, že je magor. Když takhle Martin Bach POŘÁD mluví, není to jeho vina, on si to přece neuvědomuje a nedá se s tím nic dělat. *4*
    • yenda1
      Tak to je od tebe trochu faul. Psaní a pokec s kámoši je hodně vzdálenej diskurz .A já beru FC jako pokec s kámoši za přítomnosti kamery. Zkus se někdy v hospodě náhrát a uvidíš co budeš povídat.
      Někdo by mohl namítnout že mezi pokecem v hospodě nebo vysíláním pro publikum je rozdíl, ale já sem rád že nejsou škrobený.
  • Jeto jasny Grygar je tezky kavarensky pravdolaskar , kez by se dostal na seznam Benjamina Bartose..
    Ale je pekne ,ze aspon ten co vyzera ako meda rekne pravdu.
    • Coffin.Corner
      Tak si dej pozor aby ses náhodou neocitl na nějakém seznamu nepohodlných slováků, až si ho nějaký zmrd, podobný Bartošovi vymyslí.
      S Lukášem bych se v politice neshodl skoro na ničem, ale vytáhnout na serveru o hrách tohle téma, to už je vážně silná káva i na mě. *7*
    • janchor
      A na tos přišel až teď? Zbožňuju kafe, pravdu i lásku! Jen na toho ABB nemám dost špičatej nos, bohužel.
      • Vase nazory nici mozky mladych cechu co koukaji na vas porad , ten se postupne meni na show Lukase Grygara a jeho osveta ako se maj seci radi.
        Urcite by se pro vas naslo misto v casopise Reflex.
        • Radsej si citaj ty vase novinky na gameswebu, trapaku...
          • Ano tady mate priklad .. xD
            • Si vypatlanec a primitiv. Uz viac nekomentuj, dik
            • Nechejte mne hádat. Pro-ruský fašista, hájící "tradiční rodinu", zároveň brojící proti žido-bolševickému spiknutí a NWO?
  • Phillios191
    Stále si stojím za svým, že dig. distrubuce škodí hrám. Nyní se k tomu asi přidají i soc. sítě...
    • konzole a konzolisti skodi hram, digitalni distribuce je naopak pozehnani pro vsechny normalni hrace
      • PC warezáci škodí hrám, a proto se vývojáři přesunuli na mnohem více vydělávající konzole s menším podílem pirátství.
        • Když ty konzole tak vydělávají, tak proč je teda Sony ve ztrátě? *6*
        • A preto vychadza kazdorocne najviac hier na PC...ved logic.
        • ono tahle povera ma jednu slabinu, oni si tu platformu aby mohli odirat naivni konzumenty, ty by platili i kdyby byli na pc, akorat by tam nebyli v takovy pasti
      • Phillios191
        jo na tvůj koment jsem přesně čekal... takže jsi určitě spokojen se všemi těmi DLC co EA vydává že? :)
        • Hru od EA jsem naposledy koupil tusim... no Battlefield: Bad Company 2 pri vydani, a uz i ten me bavil min nez BF2.

          Ano, DLC jsou *dle meho subjektivniho nazoru* krystalicke zlo, to ale nic nemeni na tom, ze pokud je to pro firmy profitabilni praktika, tak se ji jen tak nevzdaji. Proste koupim zakladni hru, nejaky skiny nebo rozsireni kampane o 1 hodinu jdou absolutne mimo me. Pokud jsou DLC ohlaseny pred vydanim hry, nekupuji vubec. A kupodivu mam stale co hrat.

          Ale stejne, ja jsem typ cloveka kterej jeste dneska hraje OpenTTD, Tropico 1 a Simcity 4, pricemz vetsina lidi by to vypla jen v menu kvuli grafice. Bohuzel, v zanru budovatelskych strategii, az snad tedka na Factorii, neni.
        • Kozy
          A on ti je nějakej pán z EA nutí?
        • conflig
          Vývoj hej je čín dál tím dražší.. a DLC je nenásilná forma jak vydělat více. Neříkám, že stím souhlasím, ale tak to prostě je.
          • Phillios191
            nenásilná jak se to vezme, když započtu DLC která obsahují nějaká % hry, která měla být součástí základu :) Netýká se to však ani tak DLC jako spíše pravidelných týdenních updatů na AAA hry, které jsou při prvním vydání nedoladěné a neoptimalizované až běda. Tohle dříve neexistovalo, hry musely být připravené v prvotřídní kvalitě hned při vydání, jen si představit tahat pár MB patch byla pro spoustu majitelů běžných sítí katastrofa. Jen porovnejte aktualizace her někdy v roce 2001 a nyní a rázem uvidíte ten obrovský skok. Problém je tedy v lenosti programátorů a vývojářů, že to vše nechávají na aktualizace, nejsou za hry dnes tolik zodpovědní jako kdysi, síla internetu razantně pokročila kupředu a co bylo dřív nemyslitelné je dnes věcí pár vteřin. Je to tak se vším, čím pohodlnější vše je tím víc odfláknuté to je. Holt vylisované médium jaksi nejde patchovat (alespon ne tak dobře jako steam verze).
            • za to ale nemuze distribuce, ale trubky, co jsou za to ochotny platit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit