Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, dotaz k videu, mám opožděnej zvuk oproti obrazu, tak se ptám jestli je chyba u mě?Děkuji za odpověď.
    • Luke
      Ahoj, je to u všech. Nevíme, čím to je, ale řešíme to.
      • frag.ment
        Možná je to inputlagem zvukové karty, přes kterou to nahrávate, protože některé levné a nebo integrované ho mají docela velkej.
        • Luke
          Díky za tip! V přímém "odposlechu" je ale zvuk synchro, rozpadne se teprve po zpracování Youtubem. V tom by IMHO zvuková karta neměla hrát roli.
  • tak vitejte zpatky hoši, taky jste tam chytili nejakou barvu
  • Díky za to, že jste kousek E3 přinesli i do střední Evropy, mám raději Gamescom, ale přesto palec hore. Na videích jste působili velmi příjemně a nenuceně (z toho, co jsem viděl).

    PS: Pokud jste stihli ochutnat pár amerických piv, můžete potom poreferovat, jak to tam vlastně ti "imperialisti" vaří :)
    • milos.bohonek
      K Alešově vyčerpávající odpovědi bych přihodil ještě to, že jeden večer jsme objevili pivo, co se jmenovalo Něco Něco Raging Bi*ch. Tomu nešlo odolat. Coby fundovaný pivní odborník jsem schopen říct jen to, že chutnalo fakt divně nasládle, a že bylo natolik zvláštní, až vlastně nebylo zlý. Teda... aspoň podle mě, Tukan a Bětka málem hodili šavli.
      • kde je ted aktivní alžbeta trojanová?
    • ales.smutny
      V Devolver Lot točili tmavé a světlé, značky neznámé. Světlé nic moc, odpovídalo těm horším značkám u nás, tmavé celkem šlo :)
      Mnohem lepší to bylo v jedné restauraci, kam jsme se vrátili kvůli kvalitě burgerů. Tam hodně ujížděli na pšeničném typu. První značku si nepamatuju, ale byl to solidní ekvivalent belgickým značkám tohohle typu a druhé, u kterého jsme zůstali, bylo točené Angel City (mám pocit, že konkrétně WIT) což nás všechny hodně překvapilo.

      Obecně jsem čekal, že piva tu budou o hodně slabší, přitom si bylo na čem pochutnat - ale to zas říkám jako člověk co pivo pije na chuť, rád experimentuje a nebojí se různých nápadů s chutěmi. Kdybych chtěl vysloveně hutné tmavé evropské/ belgické, tak nevím, jak bych pochodil, ono nebylo zas tolik času na experimenty, vlastně až po E3, protože časový plán během výstavy hlubší exkurze nedovoloval ;)

      A díky za palec hore :)
      • nemyslel jsem že jsi alkoholi aleši
      • Mart9
        Větší odborník na pivo než na hry *4* *4*
  • Danny28
    Kluci musím přiznat že tahle trojce, tahle sestava mi bude chybět. Vy jste přinášely ty nejlepší vstupy z E3. Zasmál jsem se a z každého jsem se dozvěděl co jsem chtěl vědět. DÍKY! *3*
  • Asi nejlepší FC za poslední dobu. Opravdu povedené. Vtipné, spousta informací, smysluplné. Díky.
  • Kedaro
    Především EA se na mobilních hrách vždy vyřádí a všude jim to smrdí mikrotransakcemi a omezováním hratelnosti na úkor peněz. Co už se docela usměrnilo na PC se přesunulo na mobily, takže si radši hru koupím v premium, protože ty reklamy a grind nesnesu.
    • davidBray
      v real racing 3 to hratelnosti nijak zvlášť neomezuje ..
      • Ristoro
        Hráli jsme stejnou hru? Protože čekat na doručení dražších dílů, či nových aut, pár desítek hodin, je docela omezující.
      • Kedaro
        Takže když musíš čekat než se opraví auto, to není omezení?
  • MARTASLJ19
    Mňa potešilo, že je to konečne podcast bez Grygara a Bacha, pretože niekedy čo oni povedia vtom podcaste, človeku sa až zastaví rozum.
    • red.eagle.792197
      Grygar sa nemohol zučastnit podcastu lebo asi dostal pozvanku na vyročnu schodzu feministiek, kde dostane čestne ocenenie za svoje zcestne femino nazory.
      • Spis musel rovnat knihy v LUXORu...
        • Tam uz nedela ted sefuje tady www.nedd.cz *3*
          • Takže dneska už je kvalifikací na místo redaktora webu o vědě i to, že jste syn slavného vědce? Zajímavá doba.
            • jj lepší nic než pořád sypat společnosti takoví echt zmatené sračky,čím víc takových magorů tím se tady žije víc a víc napiču
            • Inquisitor
              Jasně lepší nedělat nic.
            • Jak víš, že má jen tuhle kvalifikaci? Tys byl u toho, když to v Tiscali vymýšleli?
            • proletl jsem tam par clanku a prehled ma evidentne dostatecny. vyrust v rodine vedce muze byt jedine plus
            • nejlepší budík ma zemi jsou drogy zdá se mi :D :D
            • MickeyMutant
              XXX: Jasně, že v tom byla protekce, spadl jsi snad z višně? Tématům rozumět nemusí, protože to za něj stejně všechno píše táta, aby syna bez vzdělání nějak upíchnul a zároveň ho zbavil závislosti na videohrách. To je přece jasné!
            • U pana Grygara mě to nepřekvapuje, protekce tam musela být. Každopádně jsem se koukl na nedd.cz a zjistil jsem, že pan Grygar píše v podstatě o všem, a proto by mě zajímalo, na kolik rozumí vůbec těm tématům, o kterých píše. Opravdový profesionál se věnuje nějaké oblasti, nemůže znát vše. Na games.cz mě vůbec nepřesvědčil...
          • TheGGG
            Mořští slimáci, to jsou fešáci *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit