Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fajn fight club, akurat by mohol Mikoláš trochu popracovat na prejave - to, na to, ja to, ten, tu. To su jeho asi najoblubenejsie slova, spojenia, predpony a vsetko ostatne :-)
  • MMO Bomberman!!!!
  • 10:50 dobrovsky sa ho nieco spyta a ked tukan zacne odpovedat tak sa otoci do pi*e :D trapaci, tukan vas strci vsetkych do vrecka, ked vy ste este tahali plienocky po zemi on uz drtil gamesky, trochu respektu by nezaskodilo!!!!
    • Neotočí sa do p*če ale na notebook, kde průběžně kontroluje reakce lidí na chatu. Mezi Tukanem a Lukem je věkový rozdíl 2 roky, pokud ti to hlava nebere, tak slovy: "DVA ROKY". Podle stylu tvého vyjadřování a fan klapkám na gesichtě, bych na plienočky tipoval spíše tebe. Respekt bys měl prokazovat ty lidem kteří na rozdíl od tebe něco dokázali, něco zažili, něco viděli. Ty vypadáš na zastydlé děcko co zná akorát cestu do školy a domů a masturbaci před monitorem. *11*
      • ajajajajaaaaaj tys mi to nandal pepiiiiku
        • Jack1947
          Je to když už Pavlík. *3* Nandal ti naběračkou zelnou polívku. *15* (možná guláš).
    • Mopped
      Nedělej si srandu. Mám pocit, že drtil tak možná teba.
      • drtil lebku.
  • Tukan přinesl dobrý osvěžení. I přesto, že mě mobilní hry nezajímají.
    Obecně si myslím, že pokud ve fightclubu není zajímavej host, tak nemá smysl se na to koukat, protože borci z Games.cz jsou tím vším už evidentně unavení a dělají to jenom z povinnosti (není tam žádný nadšení pro věc).
    • Souhlas. Občas si říkám, že by všichni (kromě Tukana) nemuseli dávat tolik najevo, jak je to nebaví... Např. na Hrej.cz (sorry za reklamu, jde jen o srovnání) do videí dávají mnohem více elánu... *3*
      • Asi tak. V tomhle mají kluci z Hrej.cz opravdu navrch.
  • Tukan? ANO, dekuji. nechapu ten hate tady. uz ve score se jeho recenze dobre cetly. score tv, gamepage s tomasem zvelebilem byla taky vzdy zabava. v replay uz asi nema tolik prostoru a tak to uz neni takova sranda, jako starsi veci. ( nebo mozna prislis pozornosti zaberou vnady jeho kolegyne *1* ).
    skoda, ze se hram nejspis uz nevenuje tomas zvelebil, byli opravdu dobra dvojka.
    • Mopped
      Zvelebil? To snad ani nemůžeš myslet vážně. To byla nejvydařenější akce Levelu, poslat Tomíka do Score a do roka zlikvidovat konkurenci.
    • No tak zrovna Zvelebil je hroznej tragéd...
      • Mart9
        Si furt říkam, kdo je ku*va Tomáš Zvelebil, tak to dam do googlu a vyběhne na mě Ali *2*
  • Hnisavec
    konečne poriadny dlhý podcast..... *14*
    • nejhorší podcast v historii games, nesympatický Tuček a hry na mobily mě vůbec nezajímají
      • Hnisavec
        tak nato nečum, voe! *3* *15*
        • nečumim ty vole , nevydržel jsem to ani 5 minut od servisního okénka, jen jsem chtěl zjistit, jestli je Tuček pořád stejnej kus kokota (je)
  • Má díru mezi zubama. To není hezký. Vypadá komicky.
    • TheGGG
      Ty máš díru mezi ušima *5*
  • LTM3
    Historka z metra: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/relax/249835-video-seznamovaci-vagon-metra-ma-premieru-za-sebou/ *1*
  • Jezis on cte respekt. Ze se nestydis. Ty a Grygar..jste dvojka co.
    • Proc by se mel stydet, Respekt je asi posledni skutecna novinarina u nas.
      • zdeeneek
        LOL. Takova potrava pro radobyintelektualy :)
        • Řekl typický uživatel Blesku, novinek.cz a super.cz, to je totiž ta pravá novinařina a potrava pro skutečné intelektuály. Připadáš mi jako typická ovce z farmy, která si myslí, že je prase.
          • Zatraceně, vždycky mě dostávají do kolen tito bipolaristé. Buď čteš blesk anebo respekt. Nic mezi tím. Stejně jak sleduješ buď relaci Hyde Park na ČT 24 anebo Ordinaci v růžové zahradě na Nově. Kriste, vždyť se dá číst i něco jiného.
            A když označíš někoho jako "ovci", tak se sám onálepkuješ, že jsi podlehl tomu obecnému mainstreamu, kdy je strašně "cool" a non-konformní, číst Respekt a volit Top09 a říkat ostatním "ovce". V horším případě ještě věříš na konspirace a chemtrails. Probuď se člověče.
            • Chim
              Přitom všechno podstatné je napsáno už v Bibli. Že ano?
        • proc myslis? vzdyt je to normalni, celkem dobre delany tydenik. a obcas tam byvaji opravdu vyborne clanky a rozhovory...co je na tom radobyintelektualniho?
          • Je to neoliberální škvár. Pokud jsi podlehl této chybné ideologie, tak se ti bude zákonitě zamlouvat.
          • Asi tak. V ČR už asi lidem přijde jako inťošský cokoliv, kde se nepíše o Bartošový. Ach jo.
  • Mart9
    Parádní host. Tenhle díl zhltnu ještě dneska večer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit