Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spuštěno nové fórum pro hry Divinity:
    http://forum.divinityfan.cz/
  • ringmancz
    achievementy jsou ve hře i proto, aby vývojáři věděli, jak daleko lidi došli a jak hráli
    • Na toto sa ale pouzivaju omnoho presnejsie analyticke nastroje (napr. GameAnalytics).
  • O čem si tak asi vykládají Petr Bulíř a Jarda Möwald? *1*
  • Jack1947
    Abych se taky vyjádříl nějak věcněji k tématu... Ajchy - mě zas až tak neberou a navíc to je věc z konzolí a ted už to je tak rozšířené že to je v každé hře, jistě potěší po nějakém složitějším ukonu - okénka Achivement achived (na xboxu) ale že bych byl blázen do jejich sbirání to vůbec.

    Na pc, je to např horší ještě každá blbost vám dá ajch... ajch každou chvíly to už je nuda.
    Byl bych jak už se tu psalo proto, že by se ajchy nějak zredukovali aby např byly za těžší ukony a ano mohla by tam být i v sp nějaká ta odměna.
    • Miserius
      Tvoje věcný poznamky jsou vždy všechno, jen ne věcný
      • MickeyMutant
        Naopak, když odhlídneš od formy, tak je tam pár názorů k tématu.
        • Jack1947
          Nic si z toho nedělej miserius mě už přestal mít rád... *9*

          Ještě že si tady ty he/he a jiný co stále mě podporují. *3* Já si vás všech a vaší podpory moc vážím.
          • MickeyMutant
            Jen piš, Jacku, nenech se zastrašit. Přinášíš na tyhle stránky zdravý selský rozum (to je pochvala).
            • jacku zajímat co si kdo myslí by tě mělo, ale známkou vyspělosti je nenechat ze znechutit negativním názorem, tím nemám nic proti tobě, jen je to o přístupu, když dáš někomu najevo, že je ti jedno co si on myslí, zanechá na dotyčném dojem, že jsi pouze arogantní, i když to třeba explicitně nemyslíš, ale je důležité vzájemné respektování názorů, to pokud ale není jeden z těch "názorů" troling nebo snaha toho druhého shodit, což tady dělá spousta fanboyů, protože fanboyství je vždycky zlo ať už jde o jakoukoliv platformu nebo hru. Nemusím s tebou vždycky souhlasit, ale všímám si, že máš i na vcelku rozumné názory mínusy jen proto, že si Jack1947 a všichni tě tu znají a dají ti mínus ze zvyku, ale nic si z toho nedělej, mínusy a plusy jsou jako achievementy a žádný rozumný člověk si z nich nic nedělá. Peace, kéž by občas byla diskuse bez flamu, ale to bych toho asi chtěl moc
            • Jack1947
              Nechaápu proč si každý myslí že psát přestanu... *7* ( mě nezajimá co si kdo myslí) a jsem rád že to tak mají i ostatní.

              Jen mně nechápou a myslí si naivně že mínusy jsou nějaká zábrana či co... pokrytci. *7* Mě snad nikdy nikdo nezastaví ( leda výhružkou, možná nevím).
  • Co to na tý fotce Péťa Bulířů natahuje? Přišel do redakce ukázat jak si hezky vypral trenky?
    • Pethulla
      cena do soutěže - ubrus
  • Mart9
    Nejlepší achievement je ten, o kterém nevíš a najednou vyskočí, že si ho splnil.
  • některé achievementy potěší - třeba se mi vybavuje když jsem v Chivalry MW useknul dvoum protivníkům jedním seknutím meče obě hlavy, pak jsou ale takové achievementy typu "Dokonči misi XY" které jsou k ničemu.

    Achievementy mě obecně nechávají chladným, ale do budoucna se asi někdy pokusím o gnóma z Left 4 Dead 2, to je taková hezká vypečenost, několikrát jsem viděl spoluhráče se s tím táhnout, ale žádný to nedotáhl až do helikoptéry :)
    • Stráž u trpaslíka se jmenuje. Tak gnoma mi pomohl dotáhnout jeden slovenský hráč a do dneška na ten večer vzpomínám, jaká byla sranda poslední souboj na stadionu. *7*
      • Ten smali měl být *5*
  • Přiznám se, že u většiny her mi achievmenty spíš vadí. Člověk by se rád soustředil na ponor do herního světa, ale vony mu furt vyskakují nějaká pitomá okýnka. Kdyby byly achievmenty řešeny herně, například při zabití x nepřátel dostane hráč zlatou přiblu, bylo by to podle mě lepší. U arkádových her mi ale achievmenty připadaj fajn, u Serious Sama 3 jsem je, jako u jediné hry, cíleně naháněl.
  • A zrovna když by se mi hodila audioverze, tak jí nedáte...
    • janchor
      Audioverze visí klasicky v pravém sloupci na hlavní stránce, případně na výpisu http://games.tiscali.cz/podcast/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit