Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Byl jsem dost skeptický, nějaký youtuber... na tenhle pojem jsem alergický, ale dal jsem mu šanci a nakonec si mě host získal. Sice řekl, že je známý, přitom jsem ho musel googlit, ale podcast super.
  • Opravdu velmi nesympatický youtuber. Pořád dokola opakoval, že chtěl být vždycky známý a že teď už konečně známý je, jeho přebujelé ego a zaměření na sebe samého bylo fakt trapné. Nemám takové lidi rád.
    • Schopenhauere, pořád máš takovou pifku na Nietzscheho?
      Poslouchal jsi vůbec ten rozhovor? Ten chlapec chce být veřejně známý proto, aby se mu podařilo skloubit svou zálibu ve vysokohorské turistice s charitou.
    • To byla nadsázka. Když by si znal jeho videa, věděl by si, že on pracuje velmi často s nadsázkou, ironií apod. Podle mě je naprosto normální...
      • Teď jsem se podíval na jeho nejnovější let's play Unity. Je vulgární a trapný.
        • Věc názoru a preferencí. *3*
        • Draken69CZ
          Tak podle toho co píšeš si koukal na někoho jiného, to bude Agraelus na něho by ten popis seděl.
      • jj
    • Jsem téhož názoru, takový lidé se mi hnusí.
  • Nevíte název jeho herního kanálu?
    • https://www.youtube.com/user/TheAgraelus
      • Draken69CZ
        Ne to není on
        • Nebo je? *3*
    • Taronyu
      Lepší než pracovat. A jeho vedecké kladivo je tiež fajn :)
  • archie777
    Tak tenhle podcast byl NUDA jako prase. Existuje někdo koho zajímá politika Valve, Steam, CD klíče, youtubeři a podobně?! ááá! *1*
    • Uz ti zmizela ta vyrazka Earle?
  • Na FC jsem přestal koukat, když jsem si uvědomil to, co jsem si měl uvědomit už před mou premiérou sledování - a sice že je to jen obyčejný poslouchání názorů na hry od někoho, kdo je mi volnej. Proč ztrácet čas, to už radši ty hry hrát, než poslouchat žvanění o nich.
    • Takoví jako ty jsou nejlepší. Musí napsat svůj "názor" k tématu, které je nezajímá. Chtělo by to vymyslet nějakou kategorii pro podobné retardy. Jsou to lidi, co příjdou a řeknou v tématu o hrách, že dříve hry hráli, ale že jim to příjde jako ztráta času a tak je nehrají. Nebo že něco sledovali, poslouchali (jako teď ty), ale že zjistili, že je to ztráta času, tak přestali. Taková vemena (jako ty) tím de facto říkají (samozřejmě velmi arogantně), že oni už jsou dál, že přišli na něco, na co ostatní ne a protože jsou dál, jsou lepší, musí toto hlásat ostatním. Takže pokud tě FC nezajímá, prostě ho ignoruj a nepoučuj ostatní, že je FC ztrátou času... dík. *7*
    • C-BEAM
      ak je poslouchání žvanenia o hrách strata času tak čítanie žvástov o hrách na anonymnom fóre musí byť ešte väčšia straca času, nie ? tak si uvedom aj to a už sem nelez.
  • WalkingWad
    Za mě fajne FC *5*
  • Xcomik
    Když už sledovat Youtubera na české herní scéně tak jedině Agraeluse. Osobně zastávám názor že z čskoslovenských LP je v tuto chvíli fakt nejlepší (zejména doporučím LP Dark Souls 1 i 2 a nově The Evil Within nebo AC: unity či FC4. Takového měli pozvat do FIght Clubu!
    • Dal jsem tomu šanci, začal čučet na DS 1 a zatím mě to baví. Je vidět, že se snaží, trénuje, blablabla. Mluva v pohodě, mně tenhle styl nevadí. Jestli je u nás nejlepší, fakt netuším. Z opačné strany bych nominoval synecek11 = deficit všeho. Let´s playe sleduju kvůli konkrétní hře, nikoliv pro youtubera (skill, mluva, případně editace, podstatná to věc), čili ksichty nemusím...
    • Draken69CZ
      A co by tam asi říkal? Dvě hlášky o zadku a penetraci a tím by jeho slovní zásoba skončila.
  • tak fight club som videl prvy a posledny krat, je to parta nudnych sracov.... okrem pavla dobrovskeho, ten je v pohode, a tie fuziky jeho, dobre on, niekoho mi pripmina. *4*
    • Draken69CZ
      Tak nám nalinkuj nějaký váš super ultra zábavný podcast, rád si rozšířím obzory.
    • Článek Fight Club #206 HD: Naprosto retardovaný
      sedí i na tebe :)))
  • Video se mi líbilo a zrovna tenhle "youtuber" není vůbec špatný. Není to žádný blbec, jeho videa mají myšlenku, umí dobře mluvit a je i vtipný. A dokázal se velmi dobře zapojit do diskuze s redakcí (která bohužel nezřídka plně nevyužije hosty studia) - mluví o hrách a naprosto minimálně prezentuje svůj kanál.

    "Youtubeři" nejsou jen upištěná h****a (pewdiepie a jemu podobní), ale je tu i řada opravdu dobrých klidně bych řekl i profesionálů, které je radost poslouchat/sledovat. *3*
    • Blbec to v žádném případě nebude, viz Fight club, přesto na mě zrovna kladně nepůsobí. Přijde mi, že je hodně na prachy. Neřešit! Proklikal jsem na You Tube nějaký 3 kino videa a spíš žasnu, že tohle existuje i má sledovanost. Proč to píšu? No, v poslední době Let´s playe z her dost baštím a počet zhlédnutí s kvalitou příliš nesouvisí. Ok, subjektivní… Ani já nesnáším upištěnce a šašky, stejně tak nezvládám koukat na ty, co hru ani neumí. Omluva za link, styl, který mně vyhovuje: https://www.youtube.com/watch?v=vhV-N_TRX-0&index=1&list=PLLYwUkuFe7zEq1ZpD4Owgq97Pv9XomMX2
      • Draken69CZ
        K YT videu: Tak evidentně to hraje po několikáty tak je jasný že už bude vědět co a jak. To já mám zas raději ten první pocit ze hry kdy trochu dotyčnej tápe, nabifleným LP něco chybí.
        • Tápající p o r n o? Ne, děkuju *12*
    • residentevilfans
      Problem je v tom ze pewdiepie je profesional! Za timhle si stojim!(Nejsem zadny hc fan pewdiho). *5*
      • Profesionál asi jako Justin Bieber. Spousta lidí ho žere, ale jinak jinak je to brak nejhoršího kalibru.
        • Jam97
          Někdy si o něm něco zjisti. Pewdiepie není žádná vylízaná "celebrita", se svýma fanouškama se snaží i přes obří počet stále komunikovat, účastní se charitativních akcí a sám i charitativní akce zakládá (a jsou velmi úspěšné a peníze z nich opravdu pomohou). Pokud o někom něco nevíš, nic o něm nepiš. :)
  • Mne sa to páčilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit