Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Debata o stavu české mládeže od fundovaného stařešiny začíná v čase 1:02:20 *5*
  • Cokoliv jenom né Baty a Bety! Rychle jsem prolezl jejich YT abych věděl o co jde, a nestojim vidět ve FC o hrách něco, co si svoje videa musí nahoňit názvy jako: "Kozy na úvod, rychlovka na schodech, kdo je tady sexy nebo připlácnutý kozy nebrat". (a je fuk že to jsou dvě holčiny - být to banda chlapů, tak mě tahle laciná a pubertální naháňka sejří taky).

    Jinak dnešní díl fajne a příště doufám bude zas Grygar nebo někdo, ať tam nejste jenom ve třech :)
    • Jack1947
      Hlavně Grygar je důležitý na pravidlo... tady jaksi se pak nedokázali shodnout... *3* + i nějaký ten host by to určitě oživil.
      • pravidlo je asi tak dulezity jako grygarovo extremisticky nazory na zeny
    • Hnisavec
      ja s tým problém nemám...problém je že spoilerujú konce 2 týždne starých hier a filmov a to už je problém...jj...je to také babské tlachání pre pubertákov, Labúžo je niekde úplne inde, i keď diely s Vávrou a Rybkou boli extrémna nuda...Tuček a Souls špeciál boli zatial top
      • Draken69CZ
        S panem Rybkou to má velkou informativní hodnotu a zároveň i úroveň.
        • Hnisavec
          ako pre koho...mňa starý hardwér absolútne nezaujíma a i jeho články v Leveli mi prídu nuda, skôr pre odborného čitateľa....
          • Draken69CZ
            Tak tebe táhnou konzole tak je jasný že to nebude pro tebe, i když konzole je starej HW už při svém vydání *2*
            • lol, dobrá trefa.. *15*
    • Draken69CZ
      Na jejich KANÁL nekoukám ale třeba "Nekonečný Labůžo" bylo dobrý.
      • Kozy
        Jojo, Labůžo je super, dohánim si vzdělání.
    • Paulcz
      Asi bych to přirovnal ke sledování telenovel, je na tom něco díky čemu na to koukáš 5 minut a pak si řekneš: "NE, je to totální výplach mozku".

      Ale celkem zajímavý, že to holky točí doma na posteli a žádný technický problémy se zvukem atd. nemají, kluci z Games to jsou jiný "borci".. :)
      • Greenhorn
        Je to jednoduchý ty jeden borče :). Techniku mají z Indiana, takže nic amatérského to není a je podle mě úplně jedno kde to natáčejí, na výsledek to nemá vliv a hlavně to natáčejí na záznam a ne živě jako kluci z Games a nakonec jim to sestříhává Fiola, takže pak je samozřejmě výsledek mnohem lepší a nejsou tam hluchá místa apod.. *3*
  • Hnisavec
    bez Grygara to je lepšie....posledné diely bol len otravný a tá jeho cenzúra pod jeho recenziami je tiež des....+ mizerné najslabšie články v Leveli....asi je vyhoretý už, mal by si dať pauzu.
    • Draken69CZ
      Jak lepší? Já to jen poslouchám a kolikrát si všimnu až u pravidla že tam vůbec je.
  • Mart9
    Bílé games hrozně vypalujou oči, ani nad tím nepřemýšlejte.
    • Keyz
      Škoda, že si nikdo nedá práci s jedním čudlíkem aby to šlo přehodit a nastavení se uložilo.
    • já myslel, že máme černé games proto, aby nám redakce zpříjemnila ranní muka se zarudlýma očima..
    • Tak ono záleží i na nastavení monitoru. Mně bílé provedení oči "nevypaluje" ani ve tmě. A že koukat do monitoru při úplné tmě není dobrý, ví snad už každý. Kvůli kalibraci jsem si stáhl brightness na 69 % a není problém, navíc šetřím energii *1*

      Spíš jde o osobní preference. Sice jsem si na černé pozadí zvykl, ale to bílé méně namáhá a unavuje oči. Takže ho začínám používat.
    • Cosi
      Jo… si pamatuju jak hrej.cz přešel na bílý podklad a Poláček to prví týdny v hpodech řešil, že lidi se s tím nemohou smířit, protože jim to pálí oči. A pak… si na to lidi zvykli. jestli chce tohle udělat zas, tak jen směle do toho *1*
  • Jo ta debata kluci holky byla fakt boží :). *grabs pocorn*
    • popcorn
  • Boze tady je zase blbcu...
  • proc se netocilo minuly tyden?
    • Protože nesleduješ FC pozorně. Bylo to jen kvůli tobě... *3*
      • diky za smysluplnou a duchaplnou odpoved. Asi chce clovek moc, kdyz ceka odpoved na otazku. To by tady asi nesmel byt kazdy stupidni radoby vtipalek..
  • stejna barevna schema by mela byt na vsech typech zobrazeni, nedelejte zagorky a zjednote to, a jestli chces dobre udelanej tmavej mobilni veb tak m.arstechnica.com *13*
  • nezlobte se, že obtěžuju, ale můžu se zeptat? Jeké byly v Londýně chlebíčky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit