Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz se tesim na rok 2018 to zacnou vychazet 4K remasterovane tituly *10* *11*
  • Je třeba si uvědomit, že "remaster" je jen módní slovo. U nových "remasterovaných" titulů jde jen o to, že jsou vydané na další platformy. A proč ne, proč nerozšířit nabídku? Ne každý hrál všechno v době vydání, třeba o tom tehdy ani nevěděl, nebo se časem změnil vkus a co si dřív člověk myslel, že není pro něj, teď už je. A mezitím někomu daroval PS3, pořídil si PS4, tak znovuvydání na novou platformu přijde vhod.
  • Recyklace funguje porad, je to stroj na penize, neco vymyslim, chci to prodat aspon trikrat.Na Androidu je to jeste horsi, vychazi predelavky predelavek se samozrejme uplne debilnim ovladani, ktery jsou i 4x drazsi nez puvodni x let stara klasika. A lidi to podle prodejnosti fakt kupujou.
    • U telefonů mě obecně štve brutální nadvláda množství nad kvalitou. Kvalitních her a aplikací je podle mě minimum. Měli by to trochu lépe filtrovat a vyházet bordel.
  • Jako upřímně, nelíbí se mi jediný teď navržený obal levelu. Pixel Art se mi vůbec nelíbí. Chápu to u her noobů, co v pokojíčku dělají svou první hru, ale tam by také měl zůstat. Jako obal pro časopis teda podle mě fakt nevhodné, i když jsem pochopil váš záměr - jednotným stylem spojit náměty několika velmi odlišných her.
    • On ten nápad na obálky s pixelovými postavičkami by nebyl tak špatný, kdyby provedení bylo hezčí a za sebe musím říct, že některé z těch obálek (vlastně většina) hezké opravdu nejsou. Navíc to na mě působí dojmem, že ani redakci samotné se to zas tak nelíbí.
      • Doopravdy by mě zajímalo, jak jsi přišel na to, že se to redakci nelíbí O.o
        • No, podíval jsem se na Fight Club.
    • Jack1947
      Každý troll nějak začít musí, tady to vidím tak 50:50 ale jako téma na první zážeh v kariéře... hmm asi moc ne. *7*
      • Vojta_Ilavsky
        Kámo, ty sem radši už nepiš. *15*
    • Sheepa
      Tak to máš asi problém týpku.. Jak je vidět, nejspíše budeš asi jediný s tímto názorem, protože nám vyspělejším pár kostiček rozhodně nevadí a jsem rád, že k tomu přistoupili jako k retro tématice.
      • Keyz
        Zbytečný agresivní komentář, který je navíc nepravdiví.

        Nevíš, zda je jediný kterému se to nelibí
        Nevíš, zda záliba v pixel grafika je doména starších (i když to lze předpokládat, protože v minulosti takto vypadala každá hra)

        A hlavně proč někomu bereš jeho názor který napsal k věci? Namísto aby jsi debatoval (když zde již bečíš) o tématu "zda je lepší vzít jeden styl anebo to zobrazit jako pokrok grafiky" apod. Tak zde bečíš v komentáři typu "Mě se to líbí a proto se to libí každému = ty jsi de*il"
        • Sheepa
          Člověk, který hned ve svém argumentu použije urážky mi ani nestojí za zmínku..
        • No já jsem starší hráč a nemám rád současný trend vracet se grafikou ke starším hrám. Já jsem rád, že hry vypadají lépe a lépe a rovněž si myslím, že v současné době jsou hry lepší, než kdy byly. Jen si samozřejmě člověk musí umět dobře vybírat.

          Návrat k archaické podobě her je pochopitelné pro mnohé vývojáře, protože nemají prachy na skutečnou grafiku. Ale vadí mi, že z toho někteří dělají cosi víc. Já nemám rád zpátečnictví. Já hrával všechny ty známé staré hry a jedna z nich (Civilizace 1) je pro mě stále tou nejlepší, co jsem kdy hrál, ale už bych se k tomu nikdy nevracel.
          • Inquisitor
            Mě to osobně taky nijak výrazně nebere. Ale zase na druhou stranu proč ne, hlavně když má každý na výběr podle toho co ho baví. Tenkrát jsem hltal každý zlepšení grafiky a to co je dnes jsem si ani ve snu nepředstavoval a dodnes mám radost s každé hry, co se posune zase o kus dál. Jak se říká každý dle svého gusta a tak to má být. Hlavně nikomu nic nevnucovat.
      • Jo, tvůj příspěvek je vskutku velmi vyspělý... Vkus neurčuje vyspělost jedince. Jestli to nechápeš, jsi nejspíše parádní hlupák.
    • tak hlavne 20 let je prostor pro retro, takze naopak, pixel art je v tomto pripade vice nez vhodny (navic ve vetsine poznavam postavy z vyznamnych her za tu uplynulou dobu)
      • Naopak mohli na obalech ukázat, jak se hry vyvíjely a nezůstávat a hnusných čtverečků.
        • Keyz
          To by také šlo.

          Pak by to ale asi sotva mohl dělat jeden člověk který umí v malování vytvořil tyhle pixelové díla, jako tomu momentálně je.. Je obtížnější udělat realistickou postavu než pixelové npc na které stačí malování.

          Také bych tak raději viděl vývoj za 20 let, když to je oslava 20 let. Jak píšeš, během 20 let byl vývoj závratný a takto se to drží zastaralé grafiky která se původně tvořila protože to jinak nešlo. Navíc ten název PixelART... Jako by to bylo něco extra oproti realistické grafice a dalším stylům, kde to mají borci mnohem složitější na namalování a také tím komunikují nějaký styl jako tohle "pravé" umění.
          Ale někteří v redakci se vysmívají realistické grafice a tomu, že to někdo bere jako hodnotu při rozhodování o koupi hry. Pak se není čemu divit...Já si vybral Dukena a k tomu to sedí. Pouze je hloupé, když se takto dává jeden styl nad ostatní jako ten nejlepší a jediný pravý "umělecký" a další kecy teoretiků.
  • Omlouvam se ze trochu mino misu, ale mam dotaz. V loni byl na hlavni strance po prave strane kalendar planovanych live vysilani(letsplaye, Fight Club a tak dal ) ted uz ne. Proc, nebo pokud ano kde je ted umisten?
    • ringmancz
      teď je akorát prázdný, většinou to vyplňují začátkem týdne a je to pod Tea Clubem
    • Kdysi byly audio fight cluby sestříhané na druhý den a ne až v sobotu.
  • HD remake HD hry? nonsens
    • up_er
      je to demence, delat RMky z HD her, misto toho, aby se delaly novy hry....ale zaroven to nikdo nikoho nenuti kupovat..jak ja rikam je to jen dalsi moznost pro hrace
      • konzolisti radi plati za recyklaty, tak proc by se delaly novy nebo dokonce inovativni hry? *6*
    • za dva roky bude ultra HD remake a až vyjde další generace konzolí - samozřejmě nový remake
      • sevastopol
        A to jsi ještě neslyšel o remaku, který zremakuje všechny remaky do finálního remaku, který vyremakuje z remakovaných remaků zremakované remake do remaku vlastního remaku, remakovaného z remaku remaků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit