Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    No konečne BAN na chatu. Za toto palec nahoru.
  • Jinak držím palce. I když tohle jde mimo mě, tak vždy potěší vidět další hry z ČR anebo ze Slovenska.
  • Proboha co to natáčí za umělce? Kameru má naschvál danou tak, aby když hovoří host byl záběr na jeho rozkrok? To jste nikdy neviděli v TV jak se dělají interview pořady? Z boku anebo záběr na horní část těla ne kamera tak blbě aby byl vidět rozkrok a ještě přes stůl a vodu. *11*

    Anebo ze předu když ale člověk stojí...Tohle skutečně umělecký záměr nebo co?
    • Mart9
      On tam byl nějaký host?
      • Asi myslel ten Tea Club, ale má pravdu, vypadá to blbě.
        • Ano. Tea Club. Nějak jsem se netrefil.

          Zde to ale bývá také. Záběr na narvaný rozkrok v kalhotech...
    • Paulcz
      Umělecký záměr je úvod kdy 2 ze 3 lidí dělají, že tam nejsou nebo jsou nasraný, že tam musí být.. :) po pěti minutách jsem to vypnul
      • PreidaQ
        Souhlas. Člověk by asi chtěl moc slušnosti, kdyby alespoň v úvodu ti dva lidé zvedli pohled od obrazovek na kameru. Když už to má vypadat takhle, tak ať to pouštějí ven jen jako audio.
  • jako máte dobrý formát, toho pořadu, jen mi tam poslední dobou chybí trochu akce, chce to pozvat třeba nějakého lets playera, zvlášť když tam dnes nemáte žádného hosta, třeba z youtoubu, ale nechám to na vás, jak to oživit, jinak pěkné - zvlášť petr se v poslední době dost spravil.
  • Jack1947
    Pravidlo mělo být i s překlepem ne upravené, jinak fajnej fc. Trochu uvolněnější ale gut.
  • Minule jste mluvili o @jaydeeczparody a zminili jste, ze cekate az bude v CR nejakej vtipnej ceskej ucet. Jakej zahraniční se vám libi.
    Co se vám nelibi na jaydeeczparody?
    Jinak mate pravdu, hashtagy ma skvely :D #pristenamail *10*
    • Inquisitor
      Pěkný bylo, že jsem jaydeeczparody na základě zmínky ve fight clubu začal sledovat a druhý den jsem dostal ban na sledování guru JD-ho na twitteru :D Ten chlap je fakt nějak stihnutej.
      Hlavně by mě zajímalo jak na to přišel. To všechny followery každý den kontroluje koho odebírají? :D
      • KamilZm
        Ber to jako poctu *1*
      • Hehe. Mě zablokovali, když jsem kdysy v chatu napsal, že je divný, když nějakou konkrétní hru recenzuje někdo, kdo je v čr distributorem a je zaměstnancem..bylo to něco od 2k.

        Je švihlej, už jsem se ptal na Gamer Network (vlastník eurogamer), jestli ví, že český eurogamer je fakt totální ostuda oproti de a eng (anglický je můj nejoblíbenější herní web) a dával jsem jim příklady jejich nesmyslů a pseudočlánků a novinek. :)) Odpověď byla správně anglicky korektní.
        • Cosi
          To není možný. Vždyť on sám kritizoval podobné praktiky u konkurence.

          Viz odpověď na jejich ask.fm: "Osvětový článek neplánujeme a s tou moderátorkou už máte zastaralé informace (už delší dobu tam nepracuje). Jinak s vámi naprosto souhlasíme, že není správné, pokud lidé z herních magazínů či pořadů pracují za peníze paralelně i pro distributory.
          Nejkřiklavějším příkladem tohoto nešvaru je dlouhodobě Playman a Filip Kraucher vč. jeho okolí. Jak pak mohou čtenáři či diváci věřit jeho názorům, pokud v TV chválí např. nového Assassina a zároveň mu distributor platí za jeho práci okolo propagace té samé hry či za každodenní správu facebookových stránek?"
        • Kdo nemá od jaydeeho ban, nic neznamená *3*
          • Jack1947
            Tím pádem je lepší nic neznamenat ne, podle mně už tam mají všichni ban z games, aniž by se tam kdy registrovali... za tiu kritiku to se přece nedělá. Ve slušné společnosti. *7*
        • Jack1947
          Já vím poslali tě do... *12*

          Ten člověk není fakt normální paranoidní, může bejt v klidu mluví se o něm tak moc že jeho twitterek projíždět fakt nebudu. *4*
        • Inquisitor
          Ve vlastním egu utopil soudnost.
  • Kedaro
    Proč by v novém DeusEx dělali zase chybu s bossy, když je opravili už v HR, mám tu vylepšenou verzi a je to paráda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit