Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co furt řešíte. Do RetroGamesPlay se musí dostat Need For Speed: Porsche.
    Ukažte jak umíte reálně jezdit ve hře, kde se nedá škrábnout v klidu o svodidla a tvářit se, že s nabuřenou károu dojedu s přehledem první.
    • jsem urcite pro, ale nejspis stejne jako nema cenu sledovat hrani OpenTTD 5 hodin, tak NFS Porsche 2000 by stacilo tak na 30-40 minut. Ale nikdo nerika ze by se nemelo pridat treba NSF IV nebo Hot Pursuit. *5*
      • tyyyjo NFS High stakes bylo bozi. Hlavne ta pisnicka v menu, co pak byla pozdeji v Mass Effect... https://www.youtube.com/watch?v=knr-cnYhxeE
  • Gangu přeplavou, ale Morava je vykostila :DDD
  • fallanga
    Nevím co mám hrát, poradí mi někdo něco?
    • fallanga
      Už vím co si zahraji. You must build a boat.
      • Na Steamu je tento víkend za hubičku Anno 2070....
        • /mlask
  • Guilty pleasure. Tak jsem si přečetl definici ze strýčka Wikidala a Adam měl samozřejmě pravdu.
    • Mart9
      Já jsem byl v šoku, že nad tím vůbec někdo ještě váhá.
  • jeanczarny
    Je/bude někde dostupné to hlasování pro retro gamesplay? Hned bych hlasoval pro Baldur's Gate nebo Planescape Torment..
    • bit.ly/RetroGamesPlay

      http://diskuse.tiscali.cz/games/redakce/fight-club-podcast-2/
  • ...klasika, Dobrovsky stary master race playstation hater, ktery by si ty plky uz měl odpustit. Člověk by řekl, že už z toho mohl vyrůst...nemluvě o tom, že herni novinář by měl byt nestranny a objektivní...
    • jo, jo...masterrace na games je už proslulá...jen tak dál hoši, bojujete za správnou věc...pryč z topinkovači...PC forever...
      • "pryc z topinkovaci"
        Tot vyrok hodny clena PC master race klubu *1*
    • del0
      "nemluvě o tom, že herni novinář by měl byt nestranny a objektivní"

      To si taky vždycky říkám, když vidím ty stovkové hodnocení konzolových overhyped her na zpravodajských serverech typu Guardian, Telegraph nebo Washington Post, které tak krásně zkreslují průměr Metacriticu. *15*
    • RazorProduction
      Zeknu mamince,zesi beres z banky jako z hlineneho prasatka *12* nebo zavolame danovu kontrolu ? zeby sisi isiel nachvilu posediet do chlatku co ??? *10* tohle ty uz dava zmysel ??? *6* *5*
      • Drogy jsou špatné...
    • Jack1947
      Bez Pavla by pořady byly myslím poloviční, to on to tady defakto všechno táhne... pokud ti vadí řeči tak není nic snažšího než, nekoukat lol.

      Jistě, troll ale tak, ssnad i trolu dojde jaktoje.
      • ...řeči mi nevadí, vadí mi keci...
        • me zase adi lidi co pisou slovo kecy s mekkym i
          • v*
        • jak muzes zit sam se sebou?
          • ...horší je, že musím žít s takovými jako jsi ty...
  • RazorProduction
    Pocas tohoto FC semi uvolnila blonba kterov sem mnel od 8 *15* 14 let to zemnov tahla *15* tak ze pokazde kdyz kuknu zaznam si budu pripominat jak seto stalo,a jaka nasteva mne teprve zitra u zubare ceka *9* *2*
    • Jack1947
      Taky mně čeká návštvěva zubaře zítra, akorát moje plomba upadla už dříve a díra není nic moc. *7*
  • v terminator futurce shock nezapomente sestrelit mesic, ktera jina hra to ma? *5*
    • Keby len to, Terminator: Skynet ma podla mna stale jeden z najatmosferickejsich MP z FPSiek. V tej dobe uz mohli hraci v jednej mape behat po vlastnych, jazdit v jeepe alebo lietat v HKcku. Nehovoriac o terminator view ak hral hrac za neho.
      Ak mam byt uprimny tak by som ovela radsej videl keby Bethesda sa chopila znovu Terminatora a dala ho spravit povedzme ID Softu na ich technologii.
      • del0
        Tak to sem rád, že konečně potkávám někoho s podobným názorem. Taky bych uvítal radši něco z Terminator univerza místo neustálého ždímání TESů a Falloutů. *1* Imho, svět Terminatora má mnohem lepší atmosféru než ten Falloutovský.
      • no me z fpsek bavili jen prvni dva doomove + brutal doom, a terminatori od bethesdy, tam jsem to prvne hral mysi, doomy jsem hral jen na klavesnici

        a i v singlu to melo nebyvale hutnou atmosferu, kdyz treba ticho rozrizla skripejici chuze terminatora, to byly hned zimomriavky *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit