Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slo by, aby do Fight Clubu chodili lide, co hraji hry a pisou na games recenze misto lidi, ktere hry vlastne uz ani nebavi a svoje nazory na ne si vytvari, podle toho co si kde precetli? Samozrejme trosku prehanim (ale ne zas tak moc), ale ta nechut je naprosto hmatatelna. Nemluve o tom arogantnim preziravem postoji vuci svym ctenarum, at uz jsou jejich dotazy stupidni sebe vice. Chtelo by to vice profesionality anebo zmenit praci. Kdyby neco podobneho predvedli zahranicni novinari, ctenari je uplne roznesou na kopytech. Nastesti i mame alternativu. Schvalne jsem si pro srovnani pustil posledni podcast hrej.cz a ten rozdil je nebetycny. Z nich je to nadseni a zajem o hry citit z kazdeho slova, co reknou. Co se tyce dotazu, i kdyz sem tam mate pocit, ze jim sem tam nejaka otazka neprijde zrovna chytra, porad slusne odpovi. Porad si totiz uvedomuji, ze tu jsou hlavne diky svym ctenarum. Autory games jsem mel dycky rad, a o to vice me mrzi, kam to vsechno speje.
  • myslím, že ten DOTAZ na to, zda máte rádi magiky, měl být spjatý s tím, že minulý týden (29.7) vyšla na netu free2play hra Magic duels: Origins , která si slibuje velkou hráčskou základnu (třeba i na úkor Hearthstone).
    Btw. mohli byste na to napsat recenzi
  • Erien
    Jak jste se bavili o tom zda budou, nebo nebudou časem existovat kamenné prodejny a prodeje krabiček. Stačí se podívat na ten obchod, co prodává jen prázdné original krabice a lidi to kupují. To mluví docela za vše.
    • Thorar
      Jaký obchod? Nemuzu nic takoveho najit, zajima me to.
      • Erien
        http://www.jenkrabice.cz Prodej krabic s kompletním balením, ale bez samotné hry.
        • Thorar
          Díky :-)
  • Ta poznámka na skladatele hudby (James Horner) moc vhodná nebyla. *7*
  • Kam se poděl karel drda?
  • No, dvojka na trhu není XZone ani po tomto spojení ani ve snu. Proslýchá se, že tržby gamingu má Alza /konzole, hry přísluško/ zhruba na 2,5 násobku /bez DPH/ obou zmíněných subjektů.
    • JD si to ty?
  • z games se stava dira, chtelo by to zasadni zmenu konceptu, smerovani, organizacve prace, vedeni atd. a najmout nove lidi kteri hram rozumi
    • tak na to necum :)..je spousta jinejch *3*
      • Ježiš z týhle argumentace bych vždycky zvracel
        • Vojta_Ilavsky
          Já taky, ale ne v tomhle případě. Tady je trefná.
          • Ne, není nikdy trefná.

            Nelíbí se vám naše vláda? Neradi platíte daně? Ne? Tak co tu děláte? Nikdo vás tu nedrží.... Chápete princip?

            Chorý mozky budou arogantně klikat na nesouhlasím, ti kteří prozřeli až teď, mi dají za pravdu.
            • Vojta_Ilavsky
              Příteli, tohle je čistě dobrovolný. Tady se můžeš odstěhovat na jinej web, kdykoliv. Když jim to tolik vadí, ať napíšou do redakce, konstruktivní kritiku si k srdci vezmou. Hejt umí každej.
    • The_Troll
      ...tak povedal samotný kráľ všetkých dier - max!!! A týmto výrokom sa konečne zapíše do análov, vždy po tom túžil.
      • Kamil.Zatlouikal
        ale má pravdu
        • znáš snad český nějaký web, kde jsou lepší lidé než na games.cz??? Pochybuji...
          • Za mě hrej.cz - mnohem sympatictejsi redakce, na které je o hodně víc vidět, ze je hraní her baví. Kdyby do fightclubu nechodili hosté, tak by pro mě byl témeř neposlouchatelny - byznyscast kdo koho koupil, jestli firma xy vydělává / prodělává mě nezajímá. Jsem hráč a zajímají mě hry.
            • PreidaQ
              Vidím o podobně. Tady na Gamesy chodím kvůli "skvělé" diskuzi a mnoha článkům, ale lidi mám o dost radši z Hrej, protože dokáží mít skvělý zápal pro hry a jsou mi rozhodně sympatičtější (příklad za všechny - v jejich podcastu neřešili žádné feministické kauzy a soustředili se na hry). Navíc se mi nezamlouvá zdejší tendence outsourcovat většinu článků lidmi, o kterých většinou vůbec netuším, co jsou zač. Takže asi tak.
            • "Já sem hráč taky a nevim o byzns je sakra duležita cast her a jak vypadají, chápum že pro lidi po 15let je to na pochopeni težké a nezajimavé, ale pro mě a ostatní s iq vecim jak 80 to je užitecná informace."

              jj, je vidět, že s IQ jsi na tom fakt dobře :) Píšeš ožralej nebo jsi byl dlouho na sluníčku? :)
            • Já sem hráč taky a nevim o byzns je sakra duležita cast her a jak vypadají, chápum že pro lidi po 15let je to na pochopeni težké a nezajimavé, ale pro mě a ostatní s iq vecim jak 80 to je užitecná informace.
        • The_Troll
          Veľmi rád si zatrolím na webe o hrách, ktorý založíte vy dvaja - konečne web od ľudí, ktorí hrám rozumejú!
  • Mart9
    Tak dotazy byly tentokrát zvládnuté dobře, už byly daleko horší díly. Zamítavý postoj zaujali jen proti bando legrandovi a jeho některým hloupým otázkám, navíc je to jeho blbost, když se ptá stylem, na který jde odpovědět Ano/Ne.

    ALE, zklamala mě část o Mafii, říkal jsem si, kdy začne pořádná povídačka, ale místo toho tam bylo pár žvástů o zasazení dalších dílů a jak levý gauč nudilo ježdění po městě (mimochodem jedna z nej věcí na obou dílech) a pak byl konec, to je zklamání. Na tu hru se tam těší snad jen Adam. Snad jste si to nechali na příští FC, který už by měl být po tom traileru. V tom případě ale ať nechodí Petr, který k té hře nemá co říct, až bych řekl, že je proti ní zaujatý. Pozvěte místo něj nějakého fanouška. Chci více nadšení!
  • MARTASLJ19
    Aleš ako jediný v aktuálnym Fight Clubu dokázal, že je skutočný fanúšik prvej Mafie(za to preňho palec nahoru). Zbytok ľudí, nikoliv.
  • jeanczarny
    Snad jediná survival hra co už vyšla a není v early acces je Don't Starve

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit