Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Místo, nejdál od všech měst je Kralický Sněžník. Držím palce hoši.
    Jinak zkuste Osoblahu, tam na vás dýchne duch "neobvykla".
  • V tom UBISOFT parku mě dostalo, jak tam jsou takový tatíci a nikde žádný dítě. :)
  • Lukyz
    Takovej hodně uvolněnej, pohodovej FightClub. Díky za něj! *4*
  • Omluvám se a upřímnou soustrast.Můj nevlastní otec zemřel asi před 2 měsíci.Strašná tragedie,tudíž vím co Lukáš prožívá.Přeji ti hodně štěstí Lukáši.
    • Přidávám se k vyjádření upřímné soustrasti, v podcastech chybíš, ale chápu, že není nálada. Drž se!
  • Jaká tragedie?
    • http://kultura.zpravy.idnes.cz/zemrela-jana-grygarova-07i-/hudba.aspx?c=A150803_120805_hudba_vdr
      • Jack1947
        Toto jsem v nejmenším netušil, to je hrůza no... *9*
        Prostě horolezectví, je adrenalin a nebezpečný sport. Pak to dopadá tragicky samozřejmně ne vždy.
        (měli stejný tatoo styl na levé ruce... ).

        Doufám že až se Lukáš zase vrátí budete na něj milejší a přestanete ho urážet... prostě každý je nějaký a dal vám např Videorecenze a ty vás baví dodnes.


        (Tohle, a ztráta dítěte jsou asi 2 noční můry... co se rodinám můžou stát.)

        Na tohle je těžké, něco říct snad jen Lukáši, drž se...
  • Lima
    Zajímalo by mě, jestli Lukáš Grygar, po té nedávné rodinné tragédii, se kterou je konfrontován, bude mít náladu v dohledné době zase přijít do podcastu. Docela mi tam chybí, ale jeho absenci vidím na dost dlouho.
    • Nechapu, proc SEM do diskuzi tahas takovouhle informaci. Tvuj komentar jsi postnul jen kvuli ni, zadnou jinou hodnotu nema. Tvuj obrazek to celkem vystihuje.
    • Ne.
    • Jsem si jistej, ze nema, nebo aspon ja bych nemel....
    • Feministické řeči nechybí. On tam byl často a proto ty jeho feministické řeči byly časté a otravné. K tomu přidával jeho politické komentáře a další jeho problémy. To se opravdu hodilo ke hrám.

      Poté jsem poslouchal podcast a bylo to: o hře, o hře, grygarovo okénko, o hře, grygar komentuje politiku, dotazy....Tak jak to je: Pavel + ostatní to je lepší. Je to o hře.

      K jeho délce absence....Každý to má jinak. S takovou věcí se stejně nakonec vyrovnáš, protože nelze nic dělat a ani to změnit. Jede se na kolotoči zvaný život dále. Čím déle jsi mimo = horší.
      • RedEagle
        Presne stoo percentny suhlas :)) Pravdolaskari ta samozrejme vyminuskovali :))
        • to víš, že jo, pravdoláskaři, ještě jsi zapomněl na "sluníčkáře":) nemusim s LG ve všem souhlasit, ale tohle značkování je taková trapárna.. a který individua "mínusujou" vyjádení upřímný soustrasti zde, to je fakt mimo mý chápání..
          • Jack1947
            Novinky jsou na jiném serveru... *7* protože to jsou k00koti.
      • Jack1947
        Dobré Keyz alterego ego nebo další z alter eg... Grygar měl/má na starosti pravidlo ale i to jde bez něj ale tak se jednou zas staví.
      • i kdyz proti nemu jinak nic nemam, tak je pravda, ze obcas pusobil dojmem nastrcenyho agenta z pologyonu, resici udajne mysoginy, soulozici redaktorky apd. problemy prvniho sveta
        • tak oprava, myslel jsem pochopitelne gamergate (nemoh jsem si vzpomenout a musel jsem si to ted najit) a ta dama je indie vyvojarka, jsem si to smotal vsechno dohromady
  • Už ten fakt, že je kolem MGS tolik..no všeho..je absurdní, vždyť je to slabý, bez té marketingové masáže by si toho všimli akorát tak PSkaři, jestli nějakej PCčkář tvrdí, že ho to baví, a je mu víc jak 12, tak mu to jen těžko můžu věřit. Pokaždé, když mi to po pěti výstřelech napíše "Your suppressor has worn off" můžu se smíchy potrhat. stejně jako "stealth", kdy běhám 10 metrů před týpkem a mu se 10 vteřin naplňuje bar, než mě uvidí - a to v lepším případě. v tom horším jen stojí jak s klapkama na očích. nejsem konzolista, ale jestli tohle má být jedna z top konzolovejch her, tak tuším, že o nic nepřicházím.
    • njn, pokud to vsude recenzujou fanboyove, co radi stealth, tak se neni cemu divit, to mas nejmin dva body navic

      a pokud mas vyhrady k omezenym nepratelum, tak te odbydou s tim, ze to je presne v duchu serie mgs

      its not a bug, its a feateure *5*
      • Na Steamu to má průměrný hodnocení od pc hráčů 93% a to vysvěltíš jak?
        • asi je bavi plizeni nebo jim nevadi strilet krocany

          ja videl mgs jednou na psp, takze na me vliv nema

          dokud nespustite alarm, tak to jakztakz funguje, potom se odkope tupost ai
        • Hodne tezkym hernim suchem, cim jinym ?
          • Jo je to tak, já to fakt začal hrát jen proto, že není co. Jinak bych si toho ani nevšiml. A teda o nic bych nepřišel.
      • Pokud se chceš jako libovej frajírek ohánět ohranými anglickýma frázemi tak je aspoň piš správně, ale jinak máš pravdu :)
        • Jack1947
          Featuré, Featura to máš fuk, výsledek je retardace napříč žánrem ale aspon něco, ted se bát co udělají chudáku Hitmanovy... snad bude mít jen ty omezené nepřátwele myšlením i schopnostmi.
  • tak diskusia na kvalitu dnesnych hernych webov, respektive ich obsahu, mi pride dost schizofrenna vzhladom napriklad na obsah recenzie na MGS V.
  • Kde je Drda? Ten by Vám o PR kampaniach povedal svoje, tie Vaše omáčky, ako to zaobaliť ...
    • Bounty
      Myslím, že se dá domyslet kde je, řekněme, že nepochopil, že v dnešní době říkat vlastní názor je špatné. Každý má vědět, že je lepší souhlasit se vším co nám řeknou média a slepě věřit, že dobročinost, tolerance a rovnost všem je správná cesta. V ideálním světě by byla... v tom světě, ale nežijem
      • Sr_Lobo
        Presne to samy me napadlo, kdyz sem se podival na jeho twitter. Lepsi rict, ze Karel nema cas a radsi do toho politiku netahat vubec.
      • Ty asi tak trochu meleš z Hradu, viď... Měl by jsi se z té virózy vyléčit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit