Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V čase 15:55 se z toho stal nejlepší FC ever. Konečně někdo se stejným názorem na tu verbež co zapleveluje net.
  • No ty vole tady se nedá pracoval vole samá vymaštěná drzá chamrt vole.
  • Všichni tady mluví o nějakém Králi, to si do podcastu pozvali Elvise?
  • R-BLOG
    "Vezmi si co chceš,a zaplat za to"

    Pokud nebudete myslet,užijete si zhruba hodiny a půl skvělé podcastovské pop kulturní zábavy bez náznaku nějakého upěnlivého přemýšlení,í-ha-há oslího můstku mezi cha cha generací/král/ a generací/Dobrovský/,která ještě má vazby ke vznešeným cílům,ale bohužel,neexistuje nic co by je k nim poutalo.A prázdného finále něčeho nedořečeného.Pokud budete myslet,uvidíte jen kufřík plný prachů.

    Pod čaraou chudoby i bohatství.

    Všimli jsem si jak je Dnešní generace přímo posedlá uspěchem a blahobytem,je to dáno prostředím ve kterém žíjí.Dojemná vyprávění o dobách komunismu samozřejmně zanechalo jizvy jak u mladších posluchačů tak hlavně u našich protagonistů dob nedávno minulých.S odstupem času nabývám často silného podezření,že vše je naší vinou a měli bychom z toho vyvodit důsledky,tedy pěstovach v lidech neurčité morální normy,aby se zároven předcházelo paradoxu bez překročení příslušných mezí.Přitomnost female hostů vnímám jako vhodný pokus vytržení ze stereotypu,který tu vladnul pevnou rukou přliš dlouho a už bylo na čase s tím něco udělat.Píšu tu ne z čiré euforie,ale z radostného pocitu objevovat něco nového.Proč bych měl křivdit cizího člověka,jen k kvůli tomu,že odpovídá na stereotypní otázky herní branže.Stereotypu se nelze vyhnout v žádné formě.Nabourávat stereotyp byl odjakživa cíl lidstva a taky se o to snaží.Ne všichni ale jsou toho schopni.
    TO MICKEYMUTANT:Je ůplně jedno co si myslíš.Jsi tam,kde tě chci mít.Pro pobavení.Co jiného lze čekat od zábavního parku.
    • Škoda, že úplně nerozumím, cos tím chtěl říct. Asi na to nejsem ta pravá encyklopedie:) Ale pravdou je, že tento fight club se mi líbil, protože byl zábavný. Měl v sobě energii, kterou mu dodali hosté. A bylo fajn si poslechnout o těchto tématech. Podle mě tady nejde o nějaké generace, co je to za rozdíl 5 - 10 let, to není generace. A o věku to není. Je to o strachu před povrchností. Když se na ty čtyři povrchně podívám, vidím v pohodě kluka (Pavla), pak vystailovaného a trochu namachrovaného borce (Jirku), vystailovaného strašáka (Bety) a přirozeně hezkou holku (Baty). Pavel se svou normálností a přirozeností představuje serióznost, ty tři trochu hrají a mají se dost rádi a tím jako by na čele měli nálepku "Povrchní". Ale minimálně Jirka Král (kromě Pavla) mi přijde schopnej a taky osobnost. S holkama je to už slabší, ale zase aspoň změna:)
    • corfer
      Píšeš jako prase chlape... Většina tvých myšlenek je proto bohužel značně zakydaná a jde je jen těžko luštit z toho šílenýho brajglu...
      • Jack1947
        Na druhou stranu už víme ským máme konečně tu čest *3*
        • corfer
          S kým?
          • Jack1947
            Tím nahoře kdo založil tohle pochvalné vlákno. *4*
    • MickeyMutant
      Oprosti se od stereotypu absence mezer po tečkách a čárkách, který přinesla Dnešní generace rychlých tweetů a esemesek, pokud jsi toho schopen. Budiž tvým vznešeným cílem komfort náhodného čtenáře tvé pronikavé metakulturní eseje.
      • :D :D dobré
  • jindra.veliky
    Adolf uvadi Fight Club? *8*
  • Mart9
    Všichni, co tu kritizují, jsou zakomplexovaní chudáčci, kteří se na ten FC ani nepodívali. Podle hesla lepší špatný FC než žádný FC jsem si to pustil. Toho kluka neznám, neviděl jsem nic z jeho tvorby, ale pokud mu to vydělává na živobytí, asi něco dělá dobře, víc mě nezajímá.

    Naopak u mě hodně stoupnul tím, že odmítl účinkovat v Hrajeme s Alim a ještě ten pořad v přímém přenosu zkritizoval. To znamená, že to není až taková žumpa, která v tom pořadu vystupuje, a kvůli které si spousta lidí udělá o youtuberech obrázek.

    Letsplaye mě nebaví, cosplaye jsou úplná zbytečnost, přesto jsem si tenhle díl v této sestavě celkem užil a utekl mi. Pořád lepší, než to nepustit kvůli nějakému youtuberovi a ještě pak hejtovat. Nazdar.
    • RedEagle
      :))
    • h0p3
      Tomu nerozumim. Proč by někdo se svým názorem/kritikou, měl být hnedka zakomplexovanej chudák ?

      Btw poslouchal jsi toho kluka ? Podle jeho logiky je kvantita to samé jako kvalita.
      • Mart9
        To nevím, že by říkal.
    • Takže jakmile někdo řekne svůj názor, anebo si dovolí kritizovat tak je hnedka zakomplexovanej chudák?
    • "Všichni, co tu kritizují, jsou zakomplexovaní chudáčci"

      Díky, dal jsem nečetl.
      • Mart9
        Ano, jako jsi si to nepustil.
        • Viděl jsem to celé. Ještě něco tam máš?
          • Jack1947
            Taky moc nelíbilo ale jsem veskrze dost tolerantní člověk, nepůjdu do diskuze psát jaké to bylo o ničem lol. ( což tak úplně pravda nebyla).
          • Mart9
            Další tvé příspěvky nečtu.
            • TheGGG
              já jsem to neviděl, ale rád se hádám ze zdejšíma (j)elitářema
            • fallanga
              Já jsem to viděl a byl jsem spokojen. Ač nemám Krále moc v lásce, tak mi zde nijak nevadil. Jeden z horších Fight Clubů, to ano, ale pořád dost dobrý.
            • Chim
              Já jsem to taky viděl a nebyl jsem spokojenej
            • Já jsem to taky viděl a nebyl jsem spokojenej :-)
            • Mart9
              OK, tak seš 1 ze 100. V tom případě beru, pokud si to viděl a nebyl si spokojen.
            • Opravdu jsem to viděl celé. Nevím, co jiného ti napsat.
  • Nejhorší Fight Club za poslední dobu. Poděkoval bych hlavně panu youtuberovi, který měl docela dost trapné řeči. Holky ušly, zažil jsem je teda v horší formě, Baty dokonce mluvila docela srozumitelně.
  • měli by to přejmenovat na boring club
  • Díky za fajn podcast. Sice nic, o čem se tam povídalo, nesleduji, ale i tak díky. Jako obměna klasické sestavy byli tito hosté fakt dobří.

    Ale prosím, prosím, moc prosím, sežeňte zase Karla Drdu. Ta diskuze o nacistické hře pro Kinect byla boží.
    • Karel Drda mi taky chybí :( Ještě s Honzou vOlejníkem,to vždycky byla sranda zaručená *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • MickeyMutant
        Karel má plno starostí s uprchlíkama, teď rozhodně nemá na nějaké Fight Cluby čas.
        • Tak by mohl dávat nějaké živé vstupy přímo z bojů s uprchlíky *1* *1* *1* *1* *1*
        • fallanga
          Budeme si muset vystačit s jeho Twitterem.
      • Týjo, Drdu posadit mezi ty dvě kočky a dát mu volné pole působnosti...

        Labůžo...

        *12* *1*
      • Chim
        Karel Drda je jako kaviár nebo lanýž. Prostě se s tím musí šetřit.
        • jo ták, já myslel, že cena za kilo váhy je moc velká...
  • Tihle jutubeři a blogerky to je něco hroznýho. Jako blbá záliba je to ok ale brát za to peníze mi přijde dost ujetý. Sleduju to u svého 8 letého synovce, který místo toho aby se naučil hrát mise v GTA tak radši sleduje nějaké paka na youtube. Pak z něj padají věci jako ou šit nebo ou fak. Pro nás starší bude vždycky těžké pochopit novou módu. Vůbec se nedivím, že dnes vychází samé no brain hry, vždyť ty děcka jsou čím dál tím tupější *1*
    • Paulcz
      Ta hrá má rating 18+ (PARENTS SAY age 13+. KIDS SAY 14+), takže jestli to někdo nechá hrát 8 letého kluka tak je trošku magor.
      • Jack1947
        Spíše mu šlo o to jak je dnešní generace, zaseklá sleduje vřeštící Jewtubery, jak hrají hry a hry pomalu hrát neumí ani ty jednoduché dnešní. Tyhle jím dou příkladem, smutné... pak někdo vytáhne trapnou poznámku jako třeba TGGG o nějakých důchodcích je to čistě z provokace...
        • Paulcz
          Na výchovu mají největší vliv rodiče, takže to není problém "dnešní generace", ale té předchozí. A pokud někdo tvoří "no brain" hry nebo jiné věci tak to jsou opět rodiče.. :)
          • Jack1947
            Dohadovat se samozřejmně nebudu. Z poloviny ano ale ty jim neřikají jak se mají chovat tak furt lepší než kdyby běhali venku a dělali bůhvíco že...
    • Přitom z GTAčka by se ou šit nebo ou fak nenaučil, že? *7*
      • Tilwaen
        Ale zažil by si to, nechápeš? Pro tak staré lidi, jako je tony, je životní zkušenost zřejmě klíčová. Takhle nová mladá generace si nezřízeně říká ou šit a ou fak, aniž by za tím stála léta propařených nocí, je tupější než naše generace a ještě navíc se jim líbí něco, co nám by se v jejich věku líbilo taky, ale odmítáme si to připustit. Tahle móda! To za mých mladých let...
        • TheGGG
          naprostý souhlas, někteří diskutující se chovaj, jak kdyby jim bylo 80 a měly doma továrnu na blbý kecy.
          • jako kdyby jim bylo 80, řikáš, tedy moudře, rozumně, vyspěle a s nadhledem a zkušeností? to by sedlo na PC komunitu, pak je tu ovšem ještě druhá skupina, která se chová, jako by jim bylo 10 a to je o dost horší *7*
            • TheGGG
              ne moudří, ale opilí nostalgií a neustále remcající na svět. Hlavně nenávist k mladší generaci a automatické očekávání úcty a respektu. Úctu a respekt si člověk musí zasloužit a né ji očekávat. Zdejší rádoby HC hráčská elitka je takový ekvivalent protivných důchodců co si myslí že mají patent na rozum. Nevím a nechápu ten místní hate, já sám toho týpka nesleduju a vím, že existuje mnoho cosplayerek lepších než ty dvě slečny, ale to neznamená, že budu bůčet a hýkat na diskuzi a vydávat to za rozumný světonázor.
        • no, tak to říkáš ty a nikdo jiný v této diskusi *3*
          • nebo to byl nepovedený pokus o čtení mezi řádky? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit