Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Nejvíc jsem se zasmál, když Lukáš řekl, že Her story je pro něj adept na hru roku. *1*
    • Důležité je. že je tam dívka v hlavní roli.
    • proc jsi se zasmal? tady uz to napriklad maji jako hru mesice... http://www.rockpapershotgun.com/2015/07/07/game-of-the-month-july-her-story/
      • Mart9
        Protože hra, která má dvě hodiny a je jen o tom, že tam nějaká paní na obrazovce vypráví pohádky, hrou roku PODLE MÉHO NÁZORU být nemůže, na to je to málo. Ano, je to zajímavý a lákavý experiment, až to bude za 1€, tak to vyzkouším, ale názoru o hře roku jsem se zasmál.

        A hrou měsíce to je, protože v tom měsíci nic jiného nevyšlo ne?
        • Bargud
          Každý se smějeme něčemu jinému, já se třeba zasmál tomu, co na jiných webech hru roku opravdu vyhrává...
          • Hele, v devíti letech jsem měl asi taky tak zcestné názory *3*
    • Chim
      Aby ses pak po Novém roce třeba nedivil.
      • Mart9
        Záleží na tom, kdo by byl pod volbou podepsaný.
  • Chim
    Pánové, nedávejte v těch dotazech prostor de*ilům a trollům. Úplně tím ten jinak zajímavý pořad zabíjíte *9*

    EDIT: A díky, že jste pro mě objevili Her story. To je zase po čase hodně originální záležitost.
    • Mart9
      Nesouhlasím, naopak by si místo Pavlových kyselých ksichtů a neochotě odpovídat (stává se často) měli s dotazy více pohrát. Ano, někdy je dotaz stupidní, ale o to víc vtipná/zajímavá může být odpověď.
  • Uz davno som prestal sledovat GamesTV a ako tak pozeram, vratit sa k tomu asi nemusim. Debata o nejakom pubertalnom blbeckovi je moc uz aj na mna. Nezavidm mu, ale zaroven neznasam, ked ludia z h*vna robia legendu pre nic za nic. Ten chlapec Pew dei peu, ci ako si hovori, nedokazal absolutne nic, je to obycajna nula, ani ten jeho stream neni nicim vynimocny. Tento moderny youtube zivot ja vazne nechapem. Dnesny soplaci su uz tak zdegenerovany, ze spravia aj z uplnych chudakov uznavanych ludi. *7*
    • Ty zas děláš z legendy h*vno na druhé straně. Nechápeš? Nechápej. Taky nechápu proč sedět za PC je špatný, proč hrát hry je špatný. To, že se někdo nad něčím zasměje, a když tak přispěje, neznamená, že je zdegenerovaný.
      BTW: Nic nedokázal? Dokáže bavit lidi a to je jedno jakým způsobem to snad děláš, ne? Já na něj nekoukám, ale prostě to nechám být. Leda bych mu záviděl.
    • MidnighT91
      Narozdíl od tebe si ta nula dokázala sama vydělat 180 miliónů, takže se klidně budu hádat o tom kdo z vás dvou je větší nula...
    • Ach jo. Chceš kapesník? Nebo ses už vyplakal dost? Snad ti bude líp.
  • Neeee, nikdo neni zvedavej na zavistivy kydy, fakt toho youtubera musite resit anualne? to to jednou nestacilo???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit