Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • njn blizzard dela hry jak z praveku, trefny nadpis
  • V ty cenzure si Polacek posledni dobou lebedi jako prase v zite *12* ..."Ostatni dotazy nejsou uplne nosné." Ovsem sofistikovane otazky z mailu se prectou vsechny. *1* *1*
  • Příště nechat víc prostoru pro to jídlo. Takové téma se neodkládá!
  • fallanga
    Adam na začátku teda perlil. Bravo, znělo to skoro jako z úst samotných vývojářů.
  • VaZqeZ_EU
    Minerálka uprostřed stolu na občerstvení! BRAVO! ...ještě by to chtělo kelímky! Ale je vidět, že se to přece jenom posunuje směrem "k všeobecné spokojenosti" *5*
    Ale teď vážně. Opravdu by se měla udělat sbírka na novou konvici a zásobu kvalitní kávy.
    • Draken69CZ
      Žádný pití pak budou trajdat na záchod a nedej bože že si nevypnou mikroport https://www.youtube.com/watch?v=pdE83FX-Mto&feature=youtu.be&t=36s
    • Jack1947
      Na to vyberou skrz ten systém bez reklamy ne? aspon tedy myslím že by mohli. Fanoušků mají dost.
    • Tak když už se nám to posunulo na level, že účastníci nezívají, nepokládají nohy na stůl a nevystavují na odiv své atletické ochlupení lýtek (jo, ten podzim má svý výhody), určitě by si odměnu zasloužili. *5* Ale hlavně ta konev naštve z principu i nezúčastněný, no asi to zná kdekdo, kdo chtěl něco přinýst do práce kvůli společnýmu dobru. *10*
  • Marczo
    Tvl, už jsem se lekl, že jsem projebal dva a půl měsíce ani nevim jak...a ona chybka v nadpise...
  • Samariel
    Máte v záhlaví chybku, tohle je 246.tý FIGHT CLUB.
    • blixa
      Uz je to opravene, dik za upozorneni.
      • Ještě je to i v článku. Ne že by mi to dralo žíly, to jenom když už jsme u toho. *1*
    • Sr_Lobo
      To je schválně ! Radši přečíslovali, než aby museli dělat tu akci v Brně *15*
  • Kedaro
    No Man´s Sky je u mě už v mínusu ohledně hypu, celkem mě štve jak to prezentují, jako nějakého spasitele herního průmyslu, ale pořádně nic neukázali a vydání v nedohlednu.

    Ohledně českých zaostalých medií, přece nebudou psát o nějaké herní akci v Praze, obzvlášť když tam nikdo neudělal žádný incident, který by provedl protože hraje hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit