Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víc takových hostů. Chování, inteligence, projev. Úplně něco jiného, než se dívat na nějaké přisprostlé divné individua pubertální.
    • Je to konzolista, nemáš s tím problém? *15*
      • Já to přeskakoval, takže netuším, ale když mluvil, tak mi přišel ok. Jinak je to jeho minus aŤ si to užije *1*
        • Stačilo si přečíst nadpis. Jan Bulíř o Destiny, Jan Bulíř o JRPG. Další plus je, že se těší na The Old Hunters, okamžitě mu dejte smlouvu.
          • tvl Petr Bulíř, už mi jebe...
          • nezáviď maxi. udržuj si úroveň...
  • MARTASLJ19
    Tak a po Bulířovi ešte zavolat Karla Drdu a bude to pecka *5*
  • Bulíře na Games, místo Grygara!
    • Ten výlev je dost zbytečný, protože jestli sis toho nevšiml tak Lukáš sám vycouval z aktivni účasti v Games (až na Games TV) a je otázkou jestli se někdy vrátí.
      • Vycouval asi nebude zrovna nejlepší slovo, spíš z pochopitelných důvodů se nyní neúčastní.
        • Rozhodně jsem nechtěl aby to vyznělo pejorativně.
          • Jsem si tím jist, jinak bych reagoval jinak. Spíš bysme to měli včas utnout. ;)
        • Tak tak, kdo Lukáše zná IRL, tak ví proč je teď mimo. A docela se divím,že má na to,aby dělal i jen ten GamesTV každý týdne. Za co asi může smlouva. Jinak já bych na jeho místě jel na měsíc někam do Indie meditovat nebo tak něco.. *9*
      • já doufám, že se vrátí, sice s jeho názorama většinou nesouhlasím, ale jeho sloh se mi líbí...
    • proč ne oba? Grygar je v pohodě.
    • Tak, tak. HC hráč, hraje hry pořádně do doby než vše projde, recenze také píše poctivě a vše se tam o hře dozvíš. Neplní to nějakýma rečma okolo. Také nedává pravidelné politicko-feministické okénko ve FC. Drží se tématu protože k tomu má co říci. On ty hry jako jeden z málo dohrává poctivě a protože hledá i ty odměny tak to hraje i podohrání. Pak má více informací k tomu, aby něo ke hře řekl.

      Pan hráč a pan recezent. zeptáš se ho na něco ze hry kterou hrát odpoví, protože to prošel snad i pozpátku. Snad pro games bude něco dělat.
      • recenze pise poctive... to sedi po tomhle dilu 8)
      • MickeyMutant
        Kdyby byl měřítkem dobrého recenzenta fakt, že všechny hry "poctivě" dohrává a hledá achievementy, tak bude perfektním herním novinářem každý druhý blbec. Často bývá kontext a ty "řeči okolo" mnohem důležitější a zajímavější, než jaký endgame má pokořená new game +++++.
        • A co je tedy znakem "perfektního" herního novináře? Že hry moc nehraje, ale každý den si sjede RPS a kotaku, aby se dozvěděl, co je nového? To si můžu sjet sám. Kdepak, souvislosti jsou možná zajímavé, ale herní redaktor by měl především hrát, hrát a hrát. Je to přeci jeho zaměstnání.

          Je to asi jako kdyby divadelní kritik moc nechodil do divadla a spíš o tom četl články a povídal si s herci a režiséry. Hodně toho tak zjistí, ale to hlavní mu uniká.
          • MickeyMutant
            Omyl, jeho zaměstnání je psát o hrách, ne je hrát. Hraní je samozřejmě nedílná součást jeho práce, ale stejně důležitý je rozhled v oboru i mimo něj, schopnost vnímat souvislosti, zkušenosti, vláda nad jazykem a mnoho dalšího. Fakt, že hru vydusí "pořádně do doby, než vše projde", není ve výsledku vůbec podstatný. Podstatná je schopnost o hře zajímavě a fundovaně napsat.
  • TheGGG
    Bulíř působí tak nějak moudře, jako pan profesor. Je dobře, že tam máte někoho, kdo tomu dodá úroveň.
    • A ty už jsi konečně dospěl, že tu nepíšeš ty zapšklé srance jako obvykle?
      • TheGGG
        kdepak, zapšklé s*ance jsou to, proti čemu já bojuji. Hádám, že ty budeš jeden z těch lidí...
        • Jakých lidí? *7*
  • Inquisitor
    Mistr Bulíř jako vždy na pohodu :)
  • Peneři Strýčka Sonyho
  • Bulíř je záruka kvality.
  • Bulir je King....na hrad!!! A Drdvol budu jeho hradni sasci
  • Osviceny
    Hoši. Buď to dělejte pořádně, nebo to raději už neděljte vůbec
    • Draken69CZ
      Buď konkrétní kritiku nebo mlč, těch výkřiků do tmy je tu i tak dost.
      • Osviceny
        Konkrétní ? No asi nejvíce mi vadí, že už působíte opravdu strašně znuděným dojmem a že to dělá pouze jako povinnost stylem, ať už je to konečně za mnou. Něco jako xté album Manowar . Navíc se poslední dobou držíte strašně "zpátky", jako by jste se něčeho (nebo někoho) báli. Hpod od kluků z hreje působí občas trochu dětinsky, alespoň se u toho člověk baví a má to nějaký drajf, který vy ovšem postrádáte
        • Se obcas nedivim, kdyz kazdej druhej dotaz je "jake zeny z her se vam libi nejvice / jaky mate nazor na hru / pulhodinova slohovka o kravinach se zaverecnou otazkou "nemam pravdu?"...

          Nastesti te nikdo nenuti na to koukat a muzes si uzivat detinsky hpod. =)
          • Mart9
            hpod neurážej, ten pravidelně strčí do kapsy všechny talkshow, strašně dobře to kluci dělají
            • Mart9
              Podcasty na hrej.cz http://www.hrej.cz/podcasty/
              Když se pak dostanou do varu jako ke konci předposledního dílu, tak chčiju smíchy.
            • VaZqeZ_EU
              O co prosím jde (odkaz)? Chci se na to mrknout. Dík!
  • Mart9
    „Dal jsem tomu šestku“ *1* *1* Neuvěřitelnej borec
    • Draken69CZ
      Takhle Olejník recenzoval Order viděl ty krásný obrázky tak to jinak nešlo. Nebyl čas ptát se kdo je kdo *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit