Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Coffin.Corner
    Ta momentka mě fakt rozesmála *1*
    • Jack1947
      Já jsem to neviděl o co šlo ? *7*
      • PreidaQ
        Jacku, momentkou je myšlen úvodní obrázek.
        • Jack1947
          Jo takhle tak to jo... *3*
    • Mart9
      Podle Martina tutově dělali motion capture bojících se lidí v první Mafii.
      • Chim
        Ani raději nechci vědět, jaký motion capture budou dělat podle Pavla *1*
        • PreidaQ
          Vypadá to, jako kdyby momentka zachycovala situaci:


          Pavel: "Hele, kluci, o co, že neuhádnete, co držím v rukou?"

          Zbytek redakce zděšen: "Ježiši, Pavle, už zase!"
  • Mart9
    FC sleduju pravidelně od léta 2012. Jsem zvědav, jestli skončíte dřív vy nebo Borhyová s Korantengem.
    • zalezi na tom ci sa budu rychlejsie vyvijat videohry alebo plastika
  • Já prostě nevím, ale mě se to prostě tak to u toho stolu nelíbí...
    • Chim
      Jako musím prostě uznat, že je to takto jakože fakt dost na pikaču.
      • Dost na pikacu? Napadlo te, ze mozna nejsi cilova skupina? Co takhle jit na twitch a spamovat tam RAISE YOUR DONGERS Kappa Kappa Biblethump, stejne jako vsichni ostatni kidi?
        • Chim
          Nemám nic proti seriozní debatě u stolu, v kravatách, na vykačku a ještě s nějakým seriozním moderátorem. Ale v tomto případě mi to nějak nesedí. Ten gauč byl prostě lepší.

          A fakt ani v nejmenším netuším co je to "RAISE YOUR DONGERS Kappa Kappa Biblethump".
        • Přemejšlím, jaká cílová skupina má ráda několik mladých mužů namačkaných těsně vedle sebe, tělo proti tělu.... no nic. *1*
  • ringmancz
    na System Shock v remasterech jsem se ptal, protože mi přijde divný řadit tam hru, která dostala mouselook, podporu větších rozlišení a možnost přenastavení kláves a jinak vypadá naprosto stejně jako v době vydání. navíc tohle měl už nějakou dobu SS Portable. podle těhle kritérií byste tam mohli zařadit snad všechny starý hry, co vycházejí na GOGu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit