Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenda84
    já chci kombo Drda/Bulíř/Olejník.. *1*
    • Nedávno jsem si pouštěl kompilaci best of Drda na youtube a je pravda, že by bylo fajn ho zas mít ve FC. Aspoň na 300. díl musí přijít. *1*
    • Draken69CZ
      To nechceš *15*
  • ChyrenCZ
    Něco k těm datům: Nikdy jsem neřešil, jestli mi někdo sleduje nebo ne. I kdybych byl sledovaný při souloži, nebo vyměšování vypovídá to víc o těch, co taková data kradou, nebo kupují. FCB je prostor, kde ( jak správně někdo poznamenal) je za "zadarmo" vědomě pracováno s tím, co tam člověk dá. A ano. Pokud někdo koupí hardware za cash ... mělo by tam být upozornění, že jsou data někde shromažďována. I způsob, jak to vypnout. I tak ovšem jistota, že to nezneužije třetí strana nebude nikdy. Lidi, kteří si přelepují webku náplastí, nebo čímkoliv jiným kvůli tomuhle jsou z mého pohledu pro určitou skupinu lidí daleko zajímavější, než ti, co to neřeší. A i to se dá obejít. Mi připadá absurdní stále víc, že chtějí lidé něco tajit. A přitom pracovat s multimédii. V dnešní době a v jakékoliv budoucnosti, která zahrnuje civilizaci? Absurdní. Holt všichni jsme na síti - více, či méně. Spíš více, stále více.
    • MickeyMutant
      Zajímalo by mě, jak se dá "obejít" přelepená webkamera.
      • MikeR
        Patrně půjde o vzdálené spuštění procesu tak náročného, že se celý stroj rozhřeje na teplotu dostatečnou k roztečení lepidla na izolepě. *5*
        • Nice. *4*
        • A nebo, pokud má dotyčný doma drona, tak mu ho hackneš a on tu nálepku vošmrdlá vrtulkama... *1*
    • neco ke znasilneni: Kdyz te parta arabu analne znasilni tak to taky vypovida vic o nich nez o tobe, ale oni s natrzenou riti neskonci. ......... nechapu tvou pointu
      Kazdopadne pokud ti nevadi, ze te nekdo cizi sleduje pri soulozi ci vymesovani, tak jsi psychopat a mel by ses dat na karieru youtubera.
  • Dřív to byl "podcast" s lidma co mají rádi hry a hrajou je, tam bylo vidět to zapálení... Teď je to pár znuděných novinářů, co hry vlastně už ani moc nebaví a vlastně je ani moc nechtějí hrát...

    Mě zase nebaví sledovat partu totálně znuděných lidí. Část z nich neví o čem je řeč, témata jsou jak z Blesku, případně Sama Doma a část diskutujících chce očividně odejít, ale asi nemůže, jelikož je tam drží násilím - dle toho se také tváří. Nebaví mě sledovat, jak v každým druhým díle někdo remcá, že už to má končit, že má někde být, že to je blbost, nebo se řeší téma o hře, kterou nikdo z diskutujích nehrál, takže ostatní si tam něco šolíchají na notebooku/telefonu a nezájem...

    Mě je u pr... nějaká profesionalita, ale přijde mi, že Figh Club už je jen o tom, jak si 4 lidi dojdou vyřídit mejly a přečíst nadpis nějakýho bulváru... (toho mám dost v práci, na to nemusím hledět na video...) *16*
    • Znám horší lidi a to konkrétně z INDIANa, to je pravej odpoad české herní "žurnalistiky". Sice s tebou souhlasím ale buďme rádi za ně.
    • Paulcz
      Jojo, jen hosté tomu dávají šťávu. Ale zase oceňuju, že to nezpůsobuje tělesnou a duševní újmu jako např. Zvelebilovo peklo, které jsem včera zahlídl.
      • MikeR
        To je ten, co si skoro ve čtyřiceti neumí sundat čepici? Tak to je mi líto, upřímnou soustrast tvý duši. *9*
      • Zvelebilovo peklo - tak by se měl ten jeho pořad jmenovat *1*
    • Dobra rada nad zlato...tak to nesleduj...
      • Tak vždycky se podívám, někdy stihnu i live, ale poslední dobou u záznamů dost přetáčím... Což se dřív nestávalo... Díval jsme se nedávno na díly kolem 80ky a to byla paráda. Rybka, Vávra, Endomorf, Tukan, Grygar (neměl jsem ho rád, ale začíná mi chybět)... řešily se hry, ne bulvár... kdybych chtěl slyšet o tom, že nějakej blb žaluje někoho o 150 míčů, otevřu si novinky, nebo podobnou žumpu... Vyjde X zajímavých her a řeší se místo toho blbosti podle pseudo-scénáře který nejspíš nikdo před tím nečetl a nikdo o něm nic neví... kdyby to alespoň nedali tak okatě vidět, že je to nezajímá... :(

        Ode mě to není hate, jen připomínka... Kdybych každou věc co se mi nelíbí měl zahodit, nikam se v životě nedostanu... Nerad bych, aby games dopadlo jak Hrej po odchodu Z. Prince...
        • A jak dopadlo Hrej po odchodu Prince? Jediné co se tam změnilo je, že vychází méně videí a naopak více textu.
          • Behem poslednich 2 let jeden po druhem odesli vsichni veterani a odchod Prince ,ktery to tam tahl a vtiskl webu soucasnou podobu, byl pro spoustu lidi posledni hrebicek do rakve. (hpod strasne utrpel)
            Kdyz vymenis cele osazenstvo redakce tak se to musi nejak projevit.
            • Jestli mluvíš o lidech, kteří odešli z Hrej.cz a působí teď zde na Games (Poláček, Bach, Dobrovský), tak ti odešli určitě před více než 2 roky. Stačí se podívat kdy vyšel první fightclub - 18.11.2010.

              Z Hrej za působení Prince odešel Krajča a Štrecker. Za Bigase naopak přišel Makal a Plecháček. Sem tam nějakou novinku na Hrej napíše Konfršt, který píše myslím i sem. Fakt velkej exodus - 2 lidi odešli, 2 lidi přišli. Úplně jiný Hrej *1* Hpod je úplně stejnej jako za Prince.
            • Já jsem si hodně oblíbil Jardu Mövalda v hPodu. *4*
            • Tak jako Vojta Dřevíkovský (myslíme toho stejného snad) je podle mě hlavní brzdou Hrej.. Ačkoliv třeba ty Indie videa mám rád (ty jsou od něj fajne, tam nemám problém), zbytek jeho projevu je u mě katastrofa... Doteď slyším, jak u Forzy 5 prohlásil, kdo potřebuje tolik aut a koho to vlastně může zajímat atd... A ano, i 1000 aut je pořád málo.. :D
            • Mart9
              Tak zrovna hpod je pořád skvělý. Akorát znuděný Vojta to tam občas kazí...
        • Mart9
          Mně se třeba poslední dva díly líbily
  • dobrovsky je klasicky nepripraveny a netusi o com je rec
  • jabbo126
    Ještě jednou budete urážet grafiky a nekecám, uděláme stávku - co to má jako být? "To jsou prostě grafici ... Měli by dělat něco jinýho" ... vy vůbec nemáte šajnu co tahle profese obnáší, vy hov*da :-D Ještě jeden posměšek ... co byste bez nich dělali? Uvědomujete si to??? Ještě jednou a nepřejte si nás ... Hele a co si mám odnést z názoru "Outlast je sra**a" ... "Bylo to docela dobry, ale" ... na co si to hrajete? Martin má zřejmě práh strachu posunutý a je to rambo herní novinářské scény ... le pak k tomu musím říct jen to, že je mi ho líto ... sorry. Nezačínáte bejt kluci trochu moc namyšlení? A jestli vám nadšení z her opravdu tak vyprchalo, opět, je mi vás líto. Berte to s rezervou ale některé ty vaše namachrované hemzi jsou fakt bolestivé.
    • Moc moc prosím, udělejte konečně stávku. Nejlépe nafurt - aspoň někteří. Ti co cpou do her ty nemožné, nesmyslné lensfléry, moušnblúry, a "umělecké, filmovější" nízké FPS...
      Ono holt není grafik jako grafik, že. Někdo je grafik, a někdo si o sobě myslí že je "umělec"...
      • Kozy
        Tak tohle se úplně nepovedlo.
      • TheGGG
        a FPS souvisí s grafiky jak pane expert? Zase pokus o joke, který nevyšel?
    • Mart9
      Podle toho, co vychází za hry, to vypadá, že už grafici stávkují.
    • Kozy
      Teda to jsem nečekal, že by se to mohlo takhle někoho dotknout, mně to přišlo vtipný.
    • Jak tahle redace mluvi o graficich je asi logicky postavene na jejich osobni zkusenosti, tudiz s grafiky, ktere maji k dispozici. A to jsou z jimi odvedene prace daleko spis HOSI Z COPYCENTRA nez do tematu hloubeji ponoreni graficti designeri. Se podivejte jak vypada GAMES, nebo LEVEL (tam dostali ukolem byt cisti a maji s tim docela problem—prikladem budiz do barvy zluci upravena fotka v rozhovoru s Jakubem Dvorskym, nebo stranka s informacemi o predplatnem—vizualni poetika letaku z tesca).
    • To Jobbo:

      Ty budeš hodně jednoduchej jedinec.
    • Tak to bude mit drtivej dopad, takova stavka grafiku...jak se da vubec zjistit, ze uz stavkujete?
      • Coffin.Corner
        Grafici jsou v odborovém svazu kolotočářů a barových šlapek, tak až budou stát kolotoče a sexuální služby, tak to poznáme... *4*
      • MikeR
        No jak asi, řeknou to písní. Nepamatuješ snad na stávku dýdžejů? Tak to bylo prd, teď se teprv projeví síla odborů. Naše uši, ojojoj. *13*
  • Vogon
    Pokud chcete Dark Souls trička, tak musíte pořádně hledat a najdete lepší volby než ty od Bamca, a jejich debilních meme.
    https://www.etsy.com/shop/Crowsmack?ref=seller_info
    http://teespring.com/stores/findtees
    http://www.redbubble.com/people/fslord/works/15239196-bros-of-lordran?body_color=black&p=t-shirt&print_location=front&size=medium&style=mens&utm_source=google&utm_medium=google_products&utm_campaign=shopping&country_code=GB&gclid=Cj0KEQjwrZ24BRC098fr-OqnuMkBEiQAKQ9lgJfU3cpNEeeO3_gbWMmWsdxUEb7SLqVd3teQ-f4_DL8aAiSR8P8HAQ

    http://www.meatbun.com/Demons-Dragons-Meat-Bun-T-Shirt/dp/B016RHYY4C?childAsin=B016RHYY7E&field_availability=-1&field_browse=7429907011&id=Demons+Dragons+Meat+Bun+T-Shirt&ie=UTF8&refinementHistory=subjectbin%2Csize_name%2Ccolor_map&searchNodeID=7429907011&searchPage=1&searchRank=salesrank&searchSize=12#.Vw5m4dSLS2x

    http://www.meatbun.com/Nito-Meat-First-Dead-T-Shirt/dp/B00K8H27TW?childAsin=B00K8H29L8&field_availability=-1&field_browse=7429907011&id=Nito+Meat+First+Dead+T-Shirt&ie=UTF8&refinementHistory=subjectbin%2Csize_name%2Ccolor_map&searchNodeID=7429907011&searchPage=1&searchRank=salesrank&searchSize=12#.Vw5m_NSLS2x

    http://www.meatbun.com/The-Maiden-Black-Tarot-T-Shirt/dp/B00P2XE25E?childAsin=B00P2XE6L4&field_availability=-1&field_browse=7429907011&id=The+Maiden+Black+Tarot+T-Shirt&ie=UTF8&refinementHistory=subjectbin%2Csize_name%2Ccolor_map&searchNodeID=7429907011&searchPage=1&searchRank=salesrank&searchSize=12#.Vw5nFNSLS2y
    • proč jako máš tolik mínusů? Minimálně ten Nito je super :D.
      • protože Vogon
        • spíše proto že je zde nejdebilnější komunita ever, ale já jsem rád, někdy je potřeba se pořádně vyrochnit ve sračkách :)
    • A kde jsou tricka DARK SOULS ?
    • Tyhle barevný zplácaniny jsou trička k Dark Souls?
      • Draken69CZ
        Pro tebe bude asi ideální tohle

        https://cdn.qwertee.com/images/mens-black.png
  • OMG, #GTAGATE! zavolejte Anitu Sarkeesian a zjistěte jestli u Rockstaru nemají zaplatit i ženám!
  • Tolik závažné téma na podcast? Okurkovka vrcholí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit