Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verapohlova
    Po minutě jsem musela paní Trojanovou vypnout, vůbec jsem její rychlořeči nerozuměla. Tak snad příště a bez ní!
    • Blue.Shark
      Tyhle aféry každého jenom otravují.
  • Fordzy
    Tentokrát jsem se vydržel dívat celé dvě hodinky. Dobrý díl. Mezi Adamem a Bětkou to začíná jiskřit, ještě pár společných dílů a vznikne z toho pěkná love story. Trochu mi to připomínalo poslední díl Game of Thrones. http://i.imgur.com/ATbb8aD.gif
    • MikeR
      A to jsem si myslel, že shippingu se věnujou jen náctiletý rádobybloggerky. Pořád se něco učím. *4*
  • Mart9
    Minule přes dvě hodiny, teď téměř dvě hodiny. Tak se mi to líbí. A ne nějaká chudá hodinka...
    Bětka jako vždy spolehlivý a kvalitní host.
  • TheGGG
    jo jo, trojanová je ok, snad už jí dali ti nadržení nerdi pokoj... bejt holka nebo krásnej kluk (jako já), musí si člověk v přítomnosti nerdů dávat pozor...
    • Nemáš FB? *14*
      • TheGGG
        chceš být můj BF?
        • Si myslim, že v souvislosti s tebou by spousta lidí chtěla spíš BFG.
          • MikeR
            No to zase bacha, to je na uklouznutí. Tomu určitě místo krve teče v žilách šampón.
          • TheGGG
            nechápu, protože dooma nepovažuji za dobrou hru...
            • Hanzales
              To s tím nemá nic společného. Pořád by jsi se tak jako tak krásně rozprsknul :)
  • Takže půlka redakce Zaklínače 3 ani nedohrála, tak jo to pak může výhrat RPG roku... Jestli ty volby vypadají podobně i jinde ve světě a já tipuji, že je to hodně podobné, tak se nedivme, že tahle hra sice dobrá hra ale značně přehypovaná, vyhrává podobné pseudo-ankety...
    • OneLineMan
      0/10 Tohle je tak neorignální a nudný komentář, že ve mně ani neprobudil fantazii, potřebnou k napsání trefné reakce.
  • MickeyMutant
    Nedávno jsem vám sice psal, jaká je to pro diváka úleva, když vám konečně za stolem nejsou vidět nohy, ale najdou se díly, kdy by mi ten původní gaučovej posaz určitě nevadil. A tím nemyslím díly s Karlem Drdou.
    • Nutno dodat, že Kája byl/je také obdařený a má co ukázat!!!!
  • Llour
    Jsou v tomhle FC nějaké spoilery ohledně Zaklínače 3?
    • Ne
      • Llour
        dík
  • Ano, slecna Trojanova je osobnosti herni sceny
    • No, tak to si zabil.
      • Sice nevim proc, ale tak dobre. Nejsem tu od toho aby neco ozivoval ci zabijel, ani kvuli palcum. Kdo je to ta "osobnost", ze ano?

        Mozna bychom si mohli udelat kviz .. Osobnosti ceske herni sceny.
  • DonVirtuous
    Alžběta je přesně to co Baty není, tedy vtipná, charismatická a inteligentní... Víc Alžběty.
    • Proč mám pocit, že smyslem tveho příspěvku nebylo pochválit Alžbětu, ale urazit Baty? Koukal jsem na několik jejich společných videí a ano, Alžběta je dominantní a pozitivně exaltovaná tak, že svoji kolegyni zastiňuje, ostatně v tom vzájemném rozdílu jejich povah je právě ono kouzlo. Nicméně, rozhodně z toho nemám dojem, že by byla Baty hloupá.
      • Baty je hloupá...nejslušněji řečeno...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit