Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K fight clubu: po delší době paráda. Děkuji.
    Ke zvuku: v aplikaci v telefonu se sluchátky bez problémů.
    K náctilému "problému" zda stolní stroj nebo konzoli: jde především o místo. Také už nemám stůl, volný pokoj má teď dítě, takže PC znovu za minimálně dvacet let.
    • a neni to tim, ze zaznam upravujou? mam pocit, ze tim kdysi omlouvali, proc trosku trva, nez ji vydaj

      protoze nazivo ten rozdil v hlasitosti byl vskutku nemistnej
  • On tu nekdo posloucha podcast na repracich, ze si tu stale nekdo stezuje na zvuk? Pravda, kychance a kaslani v pripade sluchatek dokazou vystrelit mozek z hlavy, ale ze bych nekdy mel problem rozumet, to ne… mozna Petru Bulirovi, protoze hrozne moc drmoli, ale to je uz jina…
    • Paulcz
      Tak ve sluchátkách to je úplná haluž. Nedávno někdo do diskuze dával průběh zvukové stopy a tam bylo jasně vidět jak to je přebuzený, A ještě když má každý jinak nastavenou hlasitost tak to je peklo.
  • rad si pozriem podobne debaty,no pravidelne mavate velmi nevyvazeny zvuk,jednemu mikrofon reve iny je velmi ticho,zvlast ak ma zlozvik mrmlat si pod nos,mnohe by vyriesili sukromne odposluchy,inak fajn debaty
  • Poradím vám dvě věci. 1) vyhoďte člověka který vám nakecal že je zvukař a najděte si zvukaře skutečného. Toto byl další podcast ze kterého jsem slyšel 1/4. Nemohu si to zesílit, protože když promluví ten jeden jediný člověk který je slyšet, nebo když zazní přemršená znělka, půl baráku se vyděsí. Ty přespříliš hlasité znělky jsou obecně mor české internetové scény - kdo vám nakukal že to je "in"??? 2) Aspoň jednou v životě přestaňte být "MBA" - tedy "mladý blbý arogantní", a zkontrolujte si po sobě svou práci! Nejen podcast, ale i "chibi f pýsemném proěvu" které se vám v posl. době nějak množí.
    Jak chcete někoho přesvědčit že si za svou práci zasloužíte prachy a aby si teda ty lidi vypnuli ten fujky adblock, když se chováte naprosto neprofesionálně a zmršíte si svou vlastní snahu plus i snahu hostů? Na co si zvete Bětku když pak není slyšet?
    Adblock zase zapínám. Za tohle si prachy nezasloužíte.
    • podobny to maj snad vzdy, tentokrat to byl uplnej extrem, taky jsem slysel akorat pechace, nejhorsi byl ten huhlajici slovak, od nej jsem z toho sepotu pochytil sotva kazdy paty slovo
  • Mart9
    Tohle je Pan moderátor. Je nepřipravený, skoro nic neví a stejně jsme schopní mu to díky jeho smyslu pro humor odpustit.
    • Mart9
      Je to pochvala sakra! Podcasty s moderátorem Lukášem jsou vždy pohodové.
      • Farnham_The_Drunk
        To jistě.
        • Mart9
          Tak si nevěř.... Dokonce jsem napsal pan s velkým P a že je neinformovaný sám přiznal, že tu akci nesledoval... No a nepřipravenost a neustálé otázky na Petra taky nikdo nemohl přehlédnout. Přesto to byl i díky tomuhle super podcast.
    • Vis co me fascinuje? Smrdis tu skoro pod kazdym Fight Clubem a nic se ti nelibi. Jsi pako, jestli se dobrovolne koukas na neco, co te dlouhodobe nebavi. =)
      • PreidaQ
        On je bohužel přesný opak. Smrdí tu pod každým podcastem a i když něco stojí za prd a každý to ví, jemu se to bude za každou cenu líbit. To je takový člověk, že kdyby k němu někdo přišel domů a nasral mu do talíře, tak řekne akorát "dobrou chuť" a začne si pochutnávat.
        • Mart9
          Dej příklad
          • PreidaQ
            Tak já mám doteď v hlavě tvoje neustálé urputné tvrzení, že zvuk je na výborné úrovni. Také nějakou pamatuji diskuzi, kde si lidé stěžovali, že moderátoři jsou otrávení a ty jsi urputně tvrdil, že jsou akční a plní energie. Takováto věc byla podle mě vidět opravdu hodně krát.
            • Mart9
              No asi takhle, tentokrát mi nevyvážený zvuk vadil a párkrát jsem ho musel poštělovat, ale jinak jsem nikdy problémy neměl. Podcast mám vždy puštěný do sluchátek, což doporučuju i ostatním, protože to evidentně nějaké problémy smazává. Ale to už bych se opakoval...
      • Mart9
        Mně to ale baví, tak nevim, co kecáš. Tenhle díl byl vynikající.
  • TheGGG
    eeh... Grygar je zpátky... tak to si teď club budu moc pouštět zásadně jen v čajovně nebo kavárně s vodní dýmkou a v přítomnosti dostatečně politicky korektní skupiny lidí...
    • Pochybuji, ze by s tvoji "osobnosti" vydrzela vubec nejaka skupina, Dzastinku...kto by jako dobrovolne chtel s tebou travit cas?
      • TheGGG
        náš nasr*tý anonymek číslo 58 se ozval... musím tě ale informovat, že na světě je víc lidí, než jen zahořklí fanboyz blizzardu, pc mustard race, hipsteři a zdejší neo-marxisti...
        • Dzastinku, ty radeji neinformuj! Btw, porad cekam na tve skutecne jmeno a adresu, kdyz si tady za takoveho neanonymniho borecka ;D...urcite by to pomohlo rozvoji turismu ve vasem meste, lidi by na tebe chodili vic jak do ZOO...
          • TheGGG
            sorry... nevím jaké gay praktiky sis vysnil, ale předem říkám, že nemám zájem. Chápu, že máš pocit, že jsi strašně ftipný, asi jako týden zaschlé seme*o co sis našel na zádech, ale dokud nebudeš schopen sepsat nějakou normální větu co dává smysl a dá se číst, tak nereaguj...
            do té doby směle pokračuj v rektálním alpinismu směr redakce...
            • Dzastinku, tve fantazie jsou vazne podivne...ale neboj, dnes uz se to tak nebere, jenom to nesmis takhle verejne na sebe prozrazet - prece jenom, ty detaily uz jsou trochu nechutne. A frustaci si zjevne ventilujes v anonymni diskusi, kde se snazis dokazat, jakej to jsi heterosexualni borecek. Tak uz to konecne chapu, Dzastinku. Vyprdni se na mlaceni pestickama v diskusich a jdi si najit chlapa...
  • Farnham_The_Drunk
    Pan Lukáš (všechnovimnejlip) mě teda vůbec nechyběl....
  • Spiker01
    Jo Lukáš super! Chyběl mi. E speciály byly jen předkrmy.
    • Tak spolu hopněte do vany a zahrajte si "kdo najde ponorku".. *12*
  • Pro info jak vznika SC : https://www.youtube.com/watch?v=fhQBVxSRMN8&list=PLSawX2LaQpo_6s2UQQ3Q-0RppHbrxdnWB&index=17

    2 dil bude zitra.
    • Díky za video. Dobrá práce.
  • Pokud by měl nekdo zájem o hru, mám navíc Startovní balík za starou cenu 43EUR, obsahuje loď aurora a obě hry (SC + SQ42).
    info: starcitizen(@)post.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit