Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Clanek jsem necetl a fight club jsem nevidel ani jednou v zivote, ale mate chybu v nadpisu. Spravne ma byt: za oponou
  • jack
    Tak právě jsem se vrátil z Alzy, kde jsem si nechal pustit Driveclub VR a musím říct, že je to absolutní BOMBA . A to jeste tam nemeli volant, ale jen gamepad. I tak bylo absolutně dokonalé se moci rozhlížet kolem dokola v autě, pootočit hlavu do zatáček či se kouknout do stran, kdo jede vedle mne... Dal jsem jeden závod - 3 kola a neměl jsem pocit nějaké nevolnosti. Možná by nastoupila při delším hraní. Kvůli tomuhle a pak v budoucnu kvůli Gran Turismo Sport to opravdu má cenu! UPDATE: Zpočátku je viditelný rastr pixelů, ale při jízdě to člověk nevnímá.
    • grafika oproti DC? Pořád bych řekl, že je to nejhezčí závodní hra, jak to vypadá ve VR...
    • Mart9
      A máš možnost řídit reálné auto?
      • Ja jo, mam plnou garaz Ferrari, Lamborghini, Porsche a letam s nima po ceskych mestech i 350kou. :-)
      • jack
        Jasně :), ale zde se nemusíš bát, že to do někoho naboříš či Tě chytnou policajti. Vyblbneš se virtuálně a pak se nemusíš kompenzovat v reálu :).
        • Mart9
          Mě právě zajímalo, jestli se nějak daly srovnat pocity, když jedeš v reálu a v té hře. Dokázal ses do toho vcítit, nebo tam byl úplně jiný pocit než za reálným volantem? Zatím si to neumím představit...
          • Bez pocitu přetížení to nebude nikdy ono
            • Jelikož převážná část české populace jezdí ve Fabii, pocit přetížení stějně nikdo nezná. *1* *1*
          • jack
            S volantem s forcefeedbackem v ruce by to bylo asi jeste více intenzivní, ale i tak s gamepadem to byl zážitek. K reálu v autě to přibližuje právě tím pocitem, že opravdu sedíš v autě a můžeš se jakkoli rozhlížet. Prvních pár minut jsem rikal jen WOW, WOW :+). I když při pohledu dolů vidíš prázdnou sedačku řidiče a ne svoje nohy :). Stále samozřejmě je rozdíl v tom, že na rozdíl od reálu necítíš žádné síly pri akceleraci, brždění či zatáčení. Také necítíš nerovnosti silnice. To by jsi leda musel mít ještě k tomu nějakou tu sedačku na hydraulických nohách, co by se s Tebou kývala. Ale to je myslím jen pro nějaké PC hry, protože hra to musí podporovat. Ale i tak to byl super zážitek a posunuje to pocit z jízdy řádově nahoru.
  • Grygar jak by z toho chtěl dělat aféru ala LOLTAKU . Pan novinář ať si podá ruku s Trojanovou. *1*
  • Nejsou vyvojari Deus Ex nahodou z Kanady? Protoze pak asi neni uplne na miste si stezovat v USA. :-)
    • Lukyz
      Tak už jen název studia Eidos Montréal hovoří za vše *1*
    • Je to kanadske studio a japonsky vydavatel.
  • Zážitky z psvr mi toho moc nenapovedely. Asi si budu muset sam zajít do alzy, prý to tam mají. Uvažoval bych o tom kvůli driveclub VR. Z řízení auta by člověku nemuselo byt tak spatne ;-))).
  • Škoda, že jste se ho nezeptali na to jak RPG češtiny budou dělat CZ a pokusí tyhle hovadské texty opravit jestliže to bude možné....Když se na to "profící" vykašlali.
  • Koukal jsem na chatě s pomalym netem, ve 120p rozlišení jsem napřed myslel, že host je Miloš Bohoněk *1*
  • Tomu se rika mlaceni prazdne slamy *2*
  • Mart9
    Já bych doporučil vysrat se na v současné době už mrtvé divadlo, pak by Filip měl čas hrát hry.
    • Divadlo je základ lidské kultury a mrtvé nebude nikdy... teda dokud bude existovat lidská kultura.
      • Mart9
        Spíš dokud se herci nepřesunou ke kompu *2*
    • DwaR
      jasnéééé... divadlo je mŕtve :D asi tak ako PC hranie a papierové knihy.
      naštastie MickeyMutant-ovi (a nám všetkým) v následnej diskusii objasníš, na akých pevných argumentoch tvoje vyhlásenie stojí. nechodím do divadla = divadlo je mŕtve.
      • Jj, sice do divadla nechodí, ale ví že to nestojí za nic *1*
        • Mart9
          V divadle jsem byl nesčetněkrát, proto jsem si mohl udělat názor.
          • Psal jsi, že jsi byl kdysi se školou a od té doby nechodíš, tak ten názorvasi nebude moc relevantní
            • Mart9
              Nechodim, protože mě to znechutilo.
            • On v nem byl nescetnekrat. V divadle byl minimalne kazdy rok co tam byl se skolou... takze asi 6x.
    • Inquisitor
      To už se říkalo v době nástupu biografu, později televize a divadlo je tu pořád.
      • Draken69CZ
        Taky to čím dál víc dotuje stát/město aby umělci měli kde hrát.
    • MickeyMutant
      A já bych mu doporučil, aby se věnoval tomu, co ho baví, zvlášť když je to, oproti hraní videoher, taková báječně kreativní činnost jako divadlo. Hlavně bych ale mu doporučil, aby se neřídil doporučeními v diskuzích, což ale netřeba zvlášť doporučovat, protože se jistě už teď místo podobných doporučení řídí svou hlavou, což doporučuji.
      • Mart9
        Pěknou blitku si napsal... Asi jsem nečekal, že po přečtení mého příspěvku s komediantstvím skončí
        • MickeyMutant
          Pokud ani sám nevěříš v účinek doporučení, pak je celkem marné doporučovat. Leda snad jako metaforickou formu manifestace svých zajímavých názorů.
          • Mart9
            No poradil jsem mu, kde snadno vzít čas na hry, protože divadlo je mrtvé. Nevěřím, že to padne na úrodnou půdu, ale doufám. Něco jako lékař, když doporučuje pacientovi přestat kouřit.
            • Mart9
              Jediné představení, které pro mě bylo nějakým zážitkem, měla před 20 lety Dáda Patrasová, od které mám dodnes kartičku. I když jsem byl hoooodně malej, tak si to pamatuju. Jinak od Švejka až po něco jako by nóbl (název už si nepamatuju, nějaká zdrobnělina jako Popelka, ale ta to nebyla) všechno bída
            • MickeyMutant
              To je mi líto, že tě škola zatáhla zrovna na blbosti, protože kdybys viděl aspoň jedno skvělé, tak bys to asi neviděl tak pesimisticky. A volat "divadlo je mrtvé" možná mohli už diváci Příjezdu vlaku do stanice La Ciotat bří. Lumierů léta Páně 1896, jak naznačuje Inquisitor dole. To byla taková tehdejší první virtuální realita.
            • Mart9
              Divadlo bylo dobré pouze před lety, když se šlo se školou, takže to bylo místo výuky. Ale už se mně to netýká. A všechna představení, na kterých jsem tehdy byl, byla špatná, takže nadále nemám potřebu divadlo navštěvovat.
            • MickeyMutant
              Tím "divadlo je mrtvé" míníš, že úroveň představení, na které jsi v poslední době zašel, nabírá sestupnou tendenci a nevidíš jiné řešení, než to na téhle kulturní frontě jednoduše zabalit?

              Nebo prostě nechodíš do divadla, protože je to blbost?
  • Hroznej samožer ten překladatel,, ok, asi dělá svoji práci dobře, ale je spousta lidí, co dělají svojí práci dobře, nebo jsou dokonce špičky ve svých oborech a pořad ví co je to skromnost a pokora, mladej smrkáč přeložil pár her z AJ a tváří se jak kdyby měl každej den k snídani Šalamounovo lejno
    • Lima
      I ty brebto. Už jsi nám to napsal jednou, sice pod jiným nickem, ale dvakrát to fakt stačilo. A teď se koukej zvednout od klávesnice, vymačkej beďáry a šup šup ulovit nějakého pokémona.
      • ten druhý příspěvek jsem nepsal já, ale je vidět, že nejsem sám komu pan překladatel připadá trošku moc namachrovaný
        • Lima
          Kdybys chudáčku dobře poslouchal, nebo si to poslechl celý, tak bys zjistil, že tenhle "mladej smrkáč, co přeložil pár her z Aj", jak ty píšeš, má na triku několik stovek herních překladů a i kdyby nepřeložil nic jinýho, než sérii Witchera, zaslouží si respekt. Na rozdíl od tvé mrzké existence, která se zmůže jenom na anonymní trolení v diskuzích.
          • No a? Neni to žádná charita, dělá normální job jako každej, pominu li fakt, že ty hry nepřekládá sám, Podívej se, támhle Dežo vykopal za svůj život stovky příkopů, určitě o tom bude všude machrovat jakej je borec, protože dělá svojí práci. Upřímně, viděl jsem osobnosti s 1000x větším přínosem než je překlad her mluvit skormněji než tento chalan, ale co, někdo má asi holt potřebu to dávat okolí najevo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit