Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podobnost s mým nickem je čistě náhodná. *1* Taky už obdobný tvar používám asi 7 let... tak aby jste si nemysleli, že to mám schválně...
    • Mart9
      Nikdo tě tu nezná, tak je to jedno.
      • Ne asi, když tu mám 2 příspěvek pod tímto nickem. Dřív jsem tu byl pod nickem "Jméno", ale používalo to víc lidí (nevím, jestli schválně), tak jsem to změnil na toto a právě shodnou náhod v době, kdy vyšlo tohle video. Vzhledem k tomu, že upřednostňuji kvalitu před kvantitou, tak o to že si mě někdo pamatuje mi nejde. Spíš je to pro ně, aby věděli, že to není recese, znovu se mi nick měnit nechce. *3*
        • Mart9
          U anonyma na nicku vůbec nezáleží. Zítra můžu jako Fox psát já. Taky jsem jako anonym před lety začínal, ale právě fakt, že si mě nikdo neidentifikuje s mými důležitými názory, mě donutil k registraci. A dokonce i výjimečnému měnění avatara.
          • Jo to můžeš, ale k čemu ti to bude... u nicku "Jméno" to vidím tak, že to napadlo víc lidí, když nechtěli přemýšlet co tam napsat. Tak tímto chci tomu předejít.
  • Díkybohu že je zpátky janchor.
  • Dekuji Misakovy za doporuceni Candy Box 2 ,je proste uzasny. Trosku mi to pripomelo casy Diktatora na Atari .)
  • K tem Bioshockům... mám všechny na Steamu z nějaké slevy a remastery 1. a 2. dílu se mi přidali automaticky zadara *5* což je velmi sympatické a přemýšlím, že dvojku dám znovu *5*
  • 20min zase len dristy o nicom.
    licencie na pro evo sa uz roky daju doinstalovat aj na konzolach...herni zurnalisti
    • up_er
      Je to tak...trvá to asi 15minut a vychází to v den vydání hry a dokonce je i pravidelný update.
      • zdeeneek
        Můžeš hodit nějaký odkaz, kde je návod jak to provést? Zkoušel jsem minulý víkend něco takového bez úspěchu nají a žil jsem v domění, že na konzoli mám smůlu.
        • up_er
          tady to máš
          http://proevo.cz/index.php?a=index/ps4-dfl-optionfile-2017
          • zdeeneek
            Díky moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit