Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skrze pudy k nejkrásnější emoci, k erekci ))

    Rogue One—má svoje mouchy (hudba(!), ze střižení scén plynoucí zkratka postav i souvislostí), ale je to nový film. Což se o nabízejícím se srovnání s epizodou VII říct nedá. Force Awakens má skvělou jen Rey. Nic víc.

    Hry 2016—Ruku do ohně dám v tomhle roce za XCOM2, Witness, Inside a Undertale. Last Guardian mě teprve čeká a herní prototypy za hraniční čárou tu beztak nikoho nezajímají ))

    Mír s Váma.
  • To jak tam má Grygar vyhrnutý rukávy a pořád ukazuje tu pokérovanou ruku mě strašně baví :D
    • Femto
      Určitě má totiž potřebu machrovat s tetováním před skupinou složenou z Veskoslavů a jemu podobných existencí *15*
      • TheGGG
        o to je to smutnější...
  • Kde sou ty prednasky slibeny na svatky?!?
  • Pana Ryneše v podcastu ani v ČR nechceme!!! ;)
  • Mně je jedno, že hejtoval Kingdom Come. Jsem baker, protože mě ta hra zaujala hlavně tím, že v tom RPG není trapná fantasmag(or)ie. Beztak je vidět, že Vávrovi ten fintesák závidí. Je jasný, že ta hra nebude dokonalá, ale která hra dneska taky je, co?
    • Já se jen modlím, aby právě ta absence té tvé fantasmag(or)ie nezlomila Vávrovi vaz. Protože ač nejsem žádný hardcore fanoušek fantasy žánru, pořád mi nějak nejde na rozum, co vlastně rpg bez fantasy prvků dokáže hráčům nabídnout kromě historické přesnosti.
    • zaty
      A pečeš housky, nebo rohlíky?
      • :D Tak jsem udělal chybu no.
  • zdeeneek
    Schválně jsem si FC 306 pustil, abych mohl jednou svým vnoučatům říkat, že jsem byl u největšího skandálu v historii českých podcastů ... a bohužel nic. Kromě toho, že se tu pár lidí/diváků snaží vytvořit z prdu kuličku, se tam nic kontroverzního nestalo. Pokus o démonizaci Ryneše se nezdařil.
    • prave proto se na to chci kouknout abych videl co "hroznyho" tam rikal, nemas ty casy kdy to ve videu je?
      • zdeeneek
        30:00 Ryneš řekl něco o Kingdom Come, což nevydejchal nějaký Vávrův fanboy a napsal Rynešovi něco do chatu. Na to Ryneš v 32:25 zareagoval a někteří teď z toho dělají strašnou aféru.
        • Inquisitor
          Jenom se držel přísloví. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.
        • nerekl "neco", rekl hloupost a "zareagoval" hodne vulgarne. Taky v jine časti videa rika at si divak nazor na Owervatch necha pro sebe
          • zaty
            Řekl subjektivní názor a podle odpovědi ten pisatel v chatu asi nenapsal rovněž nic slušného.
          • zdeeneek
            Kingdom Come vystihl naprosto přesně.
            • ne, jen nepochopil dizajn hry
          • P.S.
            26:50

            pro inquisitora: to už se tady rešilo jestli to bylo vhodne nebo ne, nazory se ruzni
      • Lukass
        Nic tam nerika, naopak je v pohode. Lepsi nez slizak Smutny nebo rrrrrackujici Olejnik.
        • krome jinyho tam i v jeden moment o tvym kamosovi lv426 rika, ze je ydiot nebo tak neco

          rynes je proste nevycvalanec
          • Mart9
            Jenom řekl, co si všichni ostatní myslí.
          • cas 39:33

            jiny, ale podobny slovo tam pouzije na adresu mistniho diskutera lv426
            • to je silný kafe
  • TheGGG
    sakra, tato diskuze mě láka si to pustit, jen abych zjistil, co tam ten ryneš zahejkal tak kontroverzního...
  • beta rok pred vydanim. to je skoro ako ubisoft beta 2 tyzdne pred releasom. uvazovanie herneho pisalka
  • muze nekdo postnout casy na best of rynes (reakce na divaka, hatovani KC)? nechce se mi koukat na to cely.
  • Já si to pustil, kdo ví jaký hate tam nebude, a nic. Nechápu co tu někdo řeší.
    • zaty
      Holt pro některé je hate už když dodatečně jasavě nesdílíš hype, nebo třeba pochybuješ o kvalitě budoucího produktu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit