Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sranda je, že v podcastu se probírá ukončení Scaleboundu, vyšla zde o tom i novinka (http://games.tiscali.cz/oznameni/microsoft-rusi-vyvoj-draci-akce-scalebound-291445) a hned vedle článku se zobrazuje banner Xzone s nabídkou Xbox verze Scalebound za 1799,- Kč. Proč ne, že?

    http://imgur.com/a/Oco1p
    • MickeyMutant
      V tý reklamě píšou "možná". To se mi zdá fér, ne? Předobjednávkou nic nezkazíš.
  • Poprosim redakci, aby neubirala corferovi sekundy ze zivota a venovala se jenom vecem, ktere ho zajimaji. Navrhy na scenare budoucich podcastu zasilejte na corfer@bohnice.cz. Dekuji.
    • corfer
      Já si říkám, jestli reagovat slušně nebo se pro jistotu snížit tam někam do p*či, kde se asi nachází tvoje maličkost. Každopádně asi budeš pejskař, takže si běž vyvenčit dogu a nes*r.:D
      • Klidne zustan ve vysinach tve nezmerne velikosti...
    • corfer
      :D
    • CRYPT
      Corferovi pritel zase asi nedal....
      • corfer
        Ne, pohoda, stačí jenom, když se národ pejskařů, který maj ho*na i za ušima sklidní a nebude brát všechno tak dramaticky. Každopádně nechápu naprosto ubohej komentář, bylo by super, kdybys měl aspoň ty koule napsat něco smysluplnýho... *6*
      • Jack1947
        Je ho přítel totiž nebyl pes *1*
  • Dominator666
    Koukám, že se pořád řeší hlouposti...
  • corfer
    Já teda beru, že je Poláček fanda do psů, a přestože je s tím někdy už opravdu trapný, nevadí mi to. Když jsem si ale tenhle díl omylem pustil zrovna v části, kde se osazenstvo baví o psech, myslel jsem, že mě omyje. Sakra chlapi, nebudu Vás soudit na základě Vaší afinity k psům, byť si o ní můžu myslet cokoliv, ale není už těch zvířat na Games příliš? Poláček nevynechá jedinou příležitost, aby se nerozplynul nad čímkoliv, co psa připomíná s tím, že mu absolutně nevadí, když se v gamesplayích mají jakkoliv masakrovat lidé z pixelů, ale nedej bože, aby utrpěl pejsek ve hře zranění. Teď už to navíc infikovalo i podcast, v němž nevyystupuje. Ach jo...
    • Mart9
      On je ale vážně pes nejlepší přítel člověka. Ty seš určitě ten házeč kamenů *9*
      • corfer
        Nejsem.:D Ale rozesmál jsi mě. Do toho mi Přímo na homepage vyskakujou reklamy na granule pro psy.:D Ty vole ten google ví, čím nasr_t..
        • Jack1947
          To chce klid (adblock, ghostery cookie manager) a nohy v teple *3*
    • Jack1947
      Spíš to působí legračně že někdo má problém s tím že někdo v redakci se baví o psech ( když zanedlouho vychází ten indie )simulátor psa *1*
      • corfer
        Já s tím nemám problém, mě to sere poslouchat. To je velký rozdíl...
        • Jack1947
          Takto neposlouchej *3*
          • corfer
            A jak mám asi vědět v jaký části to bude. Copak ve stopáži pod videem se dočtu: ma*turbace nad našimi domácími mazlíčky a 100+1 rada, který granule z Lidlu jsou nejlepší pro nutričně vyáženou snídani našich miláčku... 29:34 - 35:52... Ne, baví se o něčem a najednou bum a už poslouchám, jak julka nechtěla ráno papkat... No ty vole...
    • Lima
      Chceme víc zvířátek ve FC a víc Poláčka a jeho poznávací hlášky: "...v zásadě...". *3*
    • Mortuus
      Tvoje problémy bych chtěl mít. *7*
      • corfer
        Jako posluchač videoherního podcastu a divák gamesplaye na videoherním serveru mám právo pozastavit se nad čímkoliv a věř mi, že je problém, pakliže jsi ovšem normálně pracující člověk, když ti byť sekundu života někdo bere jiným způsobem, než jakým předpokládáš, že ti ji bude brát. Videoherní podcast si nepouštím kvůli tomu, abych poslouchal Poláčka, jak se ptá Vávry, jestli v jeho hře bude moci pejsek zemřít a jestli ano, tak že ho tedy nechá doma zavřeného... Stejně tak nepotřebuju poslouchat, jaký plemeno má Smutný doma... Navíc o mých problémech nevíš zhola nic, tak komentuj k věci, nebo vůbec. Díky...
        • Zir074
          Osobně si raději poslechnu nějakou tu minutku o Julce, než půl podcastu o Star Wars.
          • corfer
            A tak to má být v podcastu na videoherním serveru. A já jsem blázen...
        • zaty
          Na tvůj problém existuje jednoduché a účinné řešení. Nečum na to a neokrádej se o další stovky sekund života. Problem solved :)
          • corfer
            Ty asi nechápeš, že nepřestanu koukat na podcast, kde mě 90 % baví. To ale neznamená, že si nemůžu na těch debilních 10 % stěžovat... Já přeci neříkám, že je to sr*čka, že to stojí za h*vno. Tady na Games už jsou všichni tak zdegešený ze všech těch trollů, že vůbec nedokážou poznat rozdíl mezí pochcanym trollingem a konstruktivní kritikou člověka, kterýho to sledovat a poslouchat ve skutečnosti baví. Ku*va už...
            • corfer
              Dobrý, já se nechci hádat. Jen mi přijde směšný, že se ve videoherním podcastu někdo baví o psech stylem, jakým se baví redakce. Jakoby to byla jediná a nejdůležitější věc v jejich životech. Jinak nic...
            • A já chci zase víc povídání o psech v podcastech. Děkuji.
            • Mart9
              Žádnou konstruktivní kritiku si nenapsal, pouze si se vybrečel, jak tě nebaví povídání o psech.
            • Jack1947
              Drdy je málo všude a to je škoda *9*
            • zaty
              Klidně kritizuj, ale těžko kvůli tobě budou něco měnit. Offtopic se ve FC objevuje dost často na to, aby sis na to zvykl. Mě zase třeba nesedí Drdovy kravské kecy, tak se prostě na podcasty s ním nedívám (ještě že poslední dobou nemá vůbec čas).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit