zavřít
...

Fight Club #316: Degustace zakázána

Tentokrát do klubovny serveru Games.cz usedla netradiční sestava – Martin Bach, Lukáš Macura, Miloš Bohoněk a Adam Homola. Hlavním tématem byla samozřejmě nová konzole od Nintenda, která nese jméno Switch. Miloš a Lukáš už Switch mají a tak se rádi podělili o svůj názor z pohledu aktivního uživatele...

Novější 1 2 Starší

• Bob (anonym)
    13 souhlasí, 4 nesouhlasí
    libový video, macura obhajuje nintendo jaky pomluvy se o nem širi, a pak se jim ta konzole v živým prenosu zasekne a dva dospelí lide, profesionalni hrači, s tim nemužou hnout.
    12.3.2017

reagovat

• CRYPT tiscali.cz
    2 souhlasí, 31 nesouhlasí
    Neni Pavel, tak se ani nekoukam. Alt f4
    11.3.2017

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Tak kdo si líznul po vypnutí kamery? *5*
    11.3.2017

reagovat

• bobjevul (anonym)
    7 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Miloš Bohoňek už je zpátky v ČR? Naposled jsem o něm slyšel, že má být v Americe. Mám ho z týhle sebranky nejradši. Chtělo by to s ním udělat další gamesplay.:)
    11.3.2017

reagovat

• jacktaky (anonym)
      8 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Však tady slíbil novou Zeldu. A toho třetího Gothica bych taky rád viděl. Opatchovanej a namodovanej je v mnoha ohledech srovnatelnej s předchozíma dílama. Nebo retro pokemon 1. nebo 2. generaci.
      11.3.2017

reagovat

• kek (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    nema vyznam kupovat switch kdyz zelda jede v 4k v emulatoru
    11.3.2017

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
    24 souhlasí, 15 nesouhlasí
    Každá Pavlova absence ukáže, jak negativní vliv na Fight Cluby má. Už je prostě za zenitem.
    11.3.2017

reagovat

• SadButTrue (anonym)
    32 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Dobry FC, ale chtelo by to nejaky novy porad - neco jako unboxing s Milosem, je to talent. :D
    9.3.2017

reagovat

• n (anonym)
    7 souhlasí, 2 nesouhlasí
    macura slusivej sestrih, konecne shodil ty hipisacke kadere
    9.3.2017

reagovat

• Majo (inkognito)
    23 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Tak toto zlozenie Fight Clubu nemalo chybu. Velmi dobra partia.
    9.3.2017

reagovat

• funza facebook.com
    6 souhlasí, 11 nesouhlasí
    špatnej sklon obrazu, konektor na nabijení ze spodu, ovladač nepohodlnej, žádná hra, voice chat za pár měsíců, ale to neva protože není žádná multiplayerová hra stejně. mám nintento rád ale jako to si dělají srandu ne?! zrovna jsem dočetl biografii steve joba a s tímhle at jdou do p..... zelda je supér ale počkám si až vyjde na playstation.
    9.3.2017 upraveno v 03:46

reagovat

• Chumbaba (anonym)
      9 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Bacha, abys nedopadl jako Steve... ten taky pořád čekal, až vyjde Zelda na Playstation...
      9.3.2017

reagovat

• super máry jo (anonym)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Mě kluci celkem navnadili ke koupi, ale Wii U.
      9.3.2017

reagovat

Novější 1 2 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.161.70.252.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.