zavřít
...

Fight Club #317: Se sukní i bez ní

Změna je život a tak jsme se rozhodli, že do Fight Clubu s pořadovým číslem 317 zase zamícháme sestavou a výsledkem je netradiční složení diskutujících. Lukáše Grygara a Adama Homolu tentokrát doplní David Ryneš a především Gábina Šuterová, která přišla povykládat o tom, že nadupanou sestavu skvělých...

Novější 1 2 3 Starší

• Ach... (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Kazite si uroven chlapci :(... Zlaty Pavel, Adam a Honza...
    27.3.2017

reagovat

• Prase (anonym)
    7 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Helejte přátelé, ta Gábina je taková sympatická holka, proč jí před náma schováváte?
    20.3.2017

reagovat

• bobjevul (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    pěkně *15*
    19.3.2017

reagovat

• blut (anonym)
    6 souhlasí, 10 nesouhlasí
    taky wannabe vavra a drda ktory je nakoniec oproti nim len trapny
    18.3.2017

reagovat

• Paulcz tiscali.cz
      10 souhlasí, 8 nesouhlasí
      Bohužel tyhle dva tam nechtějí chodit a zbyla jen čtvrtá cenová.
      19.3.2017

reagovat

• Dworkin (inkognito)
        4 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Já jsem rád, že nechoděj. Míval jsem je oba vcelku rád, ale zprotivili se mi.
        19.3.2017

reagovat

• n (anonym)
          2 souhlasí, 1 nesouhlasí
          nemuseli by porad, ale sem tam jako koreni, kdyz fight club netahne tematy, tak to leckdy zachrani host

kdyz neni ani host a jen okoukany redakcni matadori, tak to pak je nekdy na usnuti
          20.3.2017

reagovat

• PrincJablon (anonym)
    9 souhlasí, 16 nesouhlasí
    Jsem hrozně moc rád, že když jsem měl období "dám se tetovat" že jsem to nakonec neudělal, představa, že bych se tim zařadil do skupiny lidí podobných pozérů a egomaniaků pana Ryneše se mi dělá upřímně řečeno nevolno, tam kde Drda vulgaritou uhodí hřebíček na hlavu se bohapustý nadávky kvuli názoru jeví jako vidláctví absolutního stupně...
    18.3.2017

reagovat

• zzz (anonym)
      9 souhlasí, 14 nesouhlasí
      Drda je vtipnej i když hejtuje, navíc se nikdy nenavážel do čtenářů co si pamatuju, Ryneš je trapák
      18.3.2017

reagovat

• Radek (anonym)
    6 souhlasí, 6 nesouhlasí
    A kdy příjde Karel? Už je mi po něm ouzko a dvojka vOlejník a Drda,to je fightclub nezapomenutelný *3* Tak doufám,že příště pozvete Karla *14* *1*
    18.3.2017

reagovat

• Schopenhauer (anonym)
    16 souhlasí, 13 nesouhlasí
    Lukáš klasika, snad jen ty feminní kecy mohl vynechat, ale to už jsme si zvykli, humor super a živá debata zaručena.

Gábina fajn, mohla by chodit častěji, příšte by mohla více mluvit. Sympatický člověk.

Ryneš je trapák. Má dobré názory, ale chová se fakt jako de.il. A nadávat lidem s názorem do č...ků je přinejmenším stupidní. Nezapomeň si příšte víc vyhrnout rukávy, ať vidíme, jakej jsi borec.

A Adam, moc nemluví, ale jsem rád, že tam je. Mám rád jeho názory, které jsou často v opozici zaprděným staromilským kecům třeba od Bacha.

Btw je fajn nevidět Poláčka, možná si odpočine a nebude ve fight clubech tak zpruzenej.
    18.3.2017

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
      5 souhlasí, 11 nesouhlasí
      Tak když někdo kritizuje hru po 15 minutách hraní, tak si o něm snad všichni myslíme to samé ne?
      18.3.2017

reagovat

• haha (anonym)
        12 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Vyjmenoval docela dobré argumenty, co ho během těch 15 minut odradilo, krom toho, tady to dostalo 6/10, takže měl chalan navic zjevně i pravdu
        18.3.2017

reagovat

• Schopenhauer (anonym)
          10 souhlasí, 3 nesouhlasí
          Je jedno, jestli měl pravdu nebo ne. A ano, pro někoho to může být překvapivé, ale jsou lidé, kteří se na hry dívají a posuzují je podobně jako onen tazatel. Jenže nadávat mu za to od č...ků, to může udělat fakt jen netolerantní bezmozek. Bez pardonu.
          18.3.2017

reagovat

• haha (anonym)
            10 souhlasí, 3 nesouhlasí
            Naprostý souhlas, Ryneš tim slovem od č pouze nastavil zrcadlo sám sobě
            18.3.2017

reagovat

• Schopenhauer (anonym)
        6 souhlasí, 2 nesouhlasí
        Já ne. A víš proč? Protože dokážu respektovat jiný názor. Navíc si ho dokázal vcelku slušně obhájit. Já ke hrám takto nepřistupuju, někdo zase jo. Prostě to respektuju.
        18.3.2017

reagovat

• rejpal (anonym)
    1 souhlasí, 8 nesouhlasí
    drda 2.0.
    18.3.2017

reagovat

• HeX (anonym)
    9 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Jen bych chtěl navrhnout aby se pouštěly trailery k věcem o kterých se mluví...
    18.3.2017

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
    16 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Geniální *1* Pořad, kde se nadává divákům do č....ů, by měl mít své místo v televizi *5*
    18.3.2017 upraveno v 07:29

reagovat

• TheGGG tiscali.cz
      12 souhlasí, 23 nesouhlasí
      když se tak chovaj...
      18.3.2017 upraveno v 11:01

reagovat

• haha (anonym)
      10 souhlasí, 9 nesouhlasí
      Tak ono je snadný hrát si na radoby drsňáka, když mu dovolej z bezpečí studia nadávat sprostě divákům, ale jakmile mu v chatu někdo odpoví stejným způsobem, dostane okamžitě ban, férovka jak vyšitá, já osobně pořady, kde se tento vulgární buran bude vyskytovat, přestávám sledovat, jistě nebudu zdaleka sám
      18.3.2017

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
        18 souhlasí, 5 nesouhlasí
        Z bezpečí studia? Vždyť to říká veřejně, je u toho natočený a všichni znají jeho jméno. Naopak je snadný si hrát na drsňáka anonymně v chatu. Já třeba oceňuju, že natvrdo říká, co si myslí. Hodně to ve společnosti chybí.
        18.3.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
          2 souhlasí, 9 nesouhlasí
          No jasně, chovat se jak barbar a neurvalec to nám hrozně chybí... snad se jednou vrátíme zpátky mezi nenadrtálce i když ti měli aspon trochu důstojnosti *7*

Tady vládla přísná cenzura s tím že se chráněj anonymové a nesmí se říct proti nim nic špatného...
          18.3.2017 upraveno v 16:32

reagovat

• SadButTrue (anonym)
            4 souhlasí, 1 nesouhlasí
            Takze uz se Jacku chovas slusne a zacinas za veci platit? Kdyz uz tedy nejsi ten barbar? Nebo si zase jenom se*er do huby?
            19.3.2017

reagovat

• haha (anonym)
          3 souhlasí, 7 nesouhlasí
          Jistě, je zo zcela jednostrané, on může divákům nadávat, reakce zpátky se cenzurují, klasická "safe zone" bublina, to že si antagonizuje většinu hráčské obce a v realu si o něm většina lidi myslí že je k*kot je jiná věc, tady jde o možnost okamžité reakce v diskusi, kdyby ti cizí člověk na ulici začal sprostě nadávat, ty jsi mu chtěl odpovědět, ale okamzitě tě zatkla policie za to samé co jemu prošlok byl bys nadšený, však se říká jak se do lesa volá, a hruby pytel hrubá záplata a nedělej druhym co nechceš aby dělali tobé.

Jiná věc je, proč ho tam vlastně zvou, on se nějak podílí na tvorbè her, píše o nich, nebo se jinak podílí na rozvoji herní scény? Z čeho plyne jeho přehnaně vysoké sebevědomí vyjadřovat se k tomuto tematu a ještě se navážet do diváků, vždyt ten člověk nic neudělal, nedokázal, je to defakto nula
          18.3.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
            1 souhlasí, 2 nesouhlasí
            Jo píše do Levelu a píše na Novinky nebo kam o hrách... nicméně to nic nemění na tom co si napsal.

Potom se spíše hodí napsat že jde o pokrytectví.
            18.3.2017 upraveno v 18:39

reagovat

• Mart9 tiscali.cz
              2 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Nejen o hrách...
              18.3.2017

• Sahener (anonym)
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Píše jen o hrách ne?
              18.3.2017

• haha (anonym)
              1 souhlasí, 0 nesouhlasí
              A taky na Novinkách a v Levelu nadává čtenářům do č*ráků? *4*
              18.3.2017

• Jack1947 tiscali.cz
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Což je celkem fuk.

Jde o princip, nebo možná je jiná doba dneska jsou takovýhle pořízci normální, a to ve Fight clubu.

No ani bych se nedivil možná zachvíly si kopne i do někoho z diskuse i tam kdoví *3*
              18.3.2017 upraveno v 19:04

• Pravda (anonym)
      9 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Jak praví jedno moudro. Nadávat někomu na dálku je vždy jednodušší než to někomu říci rovnou.
      Tento pán je značně nevychovaný a konfliktní.

Pochybuji, že by takto konfrontoval lidi osobně. I když zřejmě to sedí k jeho povaze i zjevu.
      18.3.2017

reagovat

Novější 1 2 3 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.224.43.96.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.