Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kazite si uroven chlapci :(... Zlaty Pavel, Adam a Honza...
  • Helejte přátelé, ta Gábina je taková sympatická holka, proč jí před náma schováváte?
    • Chceme díl Fight clubu v bahně, s Gábinou, Lucií, Bety a Karlem Drdou!
      • Tilwaen
        Už jen samotný Karel v bahně je dost dada představa.
  • pěkně *15*
  • taky wannabe vavra a drda ktory je nakoniec oproti nim len trapny
    • Paulcz
      Bohužel tyhle dva tam nechtějí chodit a zbyla jen čtvrtá cenová.
      • Já jsem rád, že nechoděj. Míval jsem je oba vcelku rád, ale zprotivili se mi.
        • nemuseli by porad, ale sem tam jako koreni, kdyz fight club netahne tematy, tak to leckdy zachrani host

          kdyz neni ani host a jen okoukany redakcni matadori, tak to pak je nekdy na usnuti
  • Jsem hrozně moc rád, že když jsem měl období "dám se tetovat" že jsem to nakonec neudělal, představa, že bych se tim zařadil do skupiny lidí podobných pozérů a egomaniaků pana Ryneše se mi dělá upřímně řečeno nevolno, tam kde Drda vulgaritou uhodí hřebíček na hlavu se bohapustý nadávky kvuli názoru jeví jako vidláctví absolutního stupně...
    • Drda je vtipnej i když hejtuje, navíc se nikdy nenavážel do čtenářů co si pamatuju, Ryneš je trapák
  • A kdy příjde Karel? Už je mi po něm ouzko a dvojka vOlejník a Drda,to je fightclub nezapomenutelný *3* Tak doufám,že příště pozvete Karla *14* *1*
    • to by polacek neprezil
    • To teda, diváci mají Drda Absťák *1*
  • Lukáš klasika, snad jen ty feminní kecy mohl vynechat, ale to už jsme si zvykli, humor super a živá debata zaručena.

    Gábina fajn, mohla by chodit častěji, příšte by mohla více mluvit. Sympatický člověk.

    Ryneš je trapák. Má dobré názory, ale chová se fakt jako de.il. A nadávat lidem s názorem do č...ků je přinejmenším stupidní. Nezapomeň si příšte víc vyhrnout rukávy, ať vidíme, jakej jsi borec.

    A Adam, moc nemluví, ale jsem rád, že tam je. Mám rád jeho názory, které jsou často v opozici zaprděným staromilským kecům třeba od Bacha.

    Btw je fajn nevidět Poláčka, možná si odpočine a nebude ve fight clubech tak zpruzenej.
    • Mart9
      Tak když někdo kritizuje hru po 15 minutách hraní, tak si o něm snad všichni myslíme to samé ne?
      • Já ne. A víš proč? Protože dokážu respektovat jiný názor. Navíc si ho dokázal vcelku slušně obhájit. Já ke hrám takto nepřistupuju, někdo zase jo. Prostě to respektuju.
      • Vyjmenoval docela dobré argumenty, co ho během těch 15 minut odradilo, krom toho, tady to dostalo 6/10, takže měl chalan navic zjevně i pravdu
        • Je jedno, jestli měl pravdu nebo ne. A ano, pro někoho to může být překvapivé, ale jsou lidé, kteří se na hry dívají a posuzují je podobně jako onen tazatel. Jenže nadávat mu za to od č...ků, to může udělat fakt jen netolerantní bezmozek. Bez pardonu.
          • Naprostý souhlas, Ryneš tim slovem od č pouze nastavil zrcadlo sám sobě
  • drda 2.0.
    • Pozérská kopie akorát, nic víc, nic míň...
    • Takovej rádoby Vávra/Drda ale nesahá jim ani po kotníky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit