Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alien5
    Off : Star citizen 3.0 co nas ceka, ale nebude to do gamescomu , budem radi kdyz do konce roku :)
    https://www.youtube.com/watch?v=-x5RmeSPhMY&t=1038s
    • Snad v září. :) Těch novinek je fakt nášup.
  • Caute chlapci, kukam vas rad. Dobre pri tom hernom pokeci zrelaxuje. Obdivujem to uzasne mnozstvo hier ktore kazdy z vas pozna, popripade hral. Pavel Dobrovsky pozna asi kazdu hru co kedy vysla..Palec hore pokracujte ste fajn..:-) Vlastne som sa chcel opytat, ako to ze tolko hier tak dobre poznate?
    • Když ty hry nehraješ a jen si o nich čteš, tak jich není problém "znát" tolik.
  • zaty
    Já bych to shrnul tak, že singl hry s mikrotransakcemi nemusíme kupovat a tím dát signál tvůrcům, ze tudy cesta nevede. Jenže to by ti, kteří v diskusích nadávali, nesměli hned po vydání ty hry kupovat.
  • ach bože, zdejší lůza zase rozhoduje co je správné a co ne. Nikdo vás buzerantí mikrotransakce nenutí využívat. v 99% single hrách je úplně jedno jestli tam jsou či ne, protože mají nulový dopad na hru.
    • luza pozna, kdyz ji nekdo sacuje kapsy nebo se k tomu teprve chysta

      pokud maji nulovy dopad na hru, malo to vynese, pouci se, a priste uz to dopad mit bude

      ale nekteri jedinci maj problem dat si dohromady i 1 + 1

      jakmile se hra designuje podle mikrotransakci, je to cesta do pekla

      ve freetoplay to je ale na ferovku, v plne placeny hre je to spatne
  • Musím říct zlatá éra "kompletních" her, kde byl prioritní singleplayer, nabušené datadisky, bez drm a sociálních sra*ek.
  • Děkuji. Dobrý FC.

    Diskuze byla zajímavá.

    Václave, jsi velmi inteligentní a talentovaný muž, jen u vystupování bych ti vytknul, že sebou tak šiješ, jako by tě to moc nezajímalo, nudil ses či tak. Ta hra těla nicmoc.

    Ale jinak velmi dobrý FC a děkuji za něj.

    OT:
    Proč v Rakousku nemůžu psát do games.cz diskuzí? Zaboha to nejde. :(
    • To je proti free proxy spamerum....
      • A jako vždy, spammerům trvalo cca půl minuty než zjistili jak to obejít a odnese to zase jen běžný čtenář *4*
    • Jo to sem taky čučel když sem byl ve Španělsku, jako anonym psát nemůzeš, když dáš požádat o schválení ip tak to nic nedělá (zkoušel sem to asi 10x) a když dáš novou registraci napíše to geo error.. jen když máš account už z dřívějška založený v ČR, tak můžeš psát po přihlášení.. dmnc no
  • za mňa dobrý diel.
    s mikrotransakciami sa veľmi nezhodujeme chalani. osobne neverím v ideálny stav, kde neovplyvnia hru ako takú. páčil sa mi vaškov názor, že sú to len platené cheaty, ale ani tomu veľmi neverím.
    adam na to hľadí realisticky, vývoj je drahý a buď narastie cena, alebo budú vývojári hľadať iné cesty.
    hold, uvidíme, kam sa to vyvinie, každopádne počkám na hru samotnú a uvidím, do akej miery mikrotransakcie ovplyvnia hrateľnosť. už tak to vyzerá, že rozlohou a možnosťami to bude dosť grindovačka, tak snáď to naozaj bude len o "urýchlení" postupu hrou (čo správne podotkol pavel, že načo potom hru hrať? ale to je iná rozprávka)

    k epizodickým hrám... u hitmana je to v pohode, prečo nie. tam sa to dá. ale napr. u life is strange mi to vadilo a počkal som na celú hru v kope. u tohoto záleží na type hry. niekde mi to neprekáža, inde si radšej počkám.

    každopádne dali ste pár myšlienok, nad ktorými sa človeku oplatí zamyslieť. len tak ďalej.
  • corfer
    Já už jsem si tak nějak na Games zvykl, že redakce samoúčelně obhajuje to, co její komunita jasně odmítá. Samozřejmě to má i pozitivní dopady, třeba rozdmýchání diskuze, ale opravdu si nemyslím, že je třeba zajít tak daleko a obhajovat nechutné hnoje typu mikrotransakce... NEJDE ani tak o to, že z Vás někdo mámí dodatečně peníze... nikdo mě přeci nenutí si tu blbost za další finance kupovat. Jde hlavně o to, a to je daleko podstatnější problém, že se hra musí upravit tak, aby se do ní podobné prasarny mohly zakomponovat. A chlapci, když tím trpí design hry, jako u naprosté většiny mobilních shitů, tak je to, nezlobte se na mě, neobhajitelný problém, který bolí o to víc, že za hru vyplaznete 60 euro. Tak prosím nejprve přemýšlet a až potom močit proti větru.
    • Paulcz
      Nezlob a kup si "menstruační kalíšek", který se tu zobrazuje v reklamách :) Podpoříš Games. Echt hnus.
      • flash789
        vy ty reklamy sledujete? ja vetsinou ani nevim co na nich je, nejak jsem je za ty leta vytesnil. :) Ale kalisek je dobrej, kde brouzdas po nocich clovece:)
      • To by mě zajímalo, co běžně hledáš, Paule, mně to například zobrazuje hotely u Bodamského jezera...
        • Paulcz
          Mačkej F5 a sleduj co ti to bude zobrazovat, zájezdy převažují, ale je tam i plno kravin. Pochybuju, že je ta reklama nějak sofistikovaná. Menstruaci ani kalichy fakt na tomhle PC nikdo nehledá :) IP je sdílená v rámci providera.

          Ale přišel jsem na způsob jak zobrazit web kompletně bez reklam, ani adblocker atd. není potřeba :)
          • Reklama sofistikovana je. IP sice sdilena byt muze, ale neni to jediny zpusob, jak te sparovat...
      • corfer
        Holt personalizovaná reklama... Mně to nabízí hry. Ten kalíšek potřebuješ asi spíš ty...
        • Paulcz
          Asi jo, ještě mi to nabízí modrý jahody, kartu přežití (ať už to je cokoliv), celodenní výlet historickým motorákem a pak nějaký tuctový zájezdy. Konečně bude můj život kompletní.

          Ale aspoň už zmizela reklama na shnilé nohy :)
          • Když klepneš na křížek můžeš dát "přestat zobrazovat tuto reklamu" já k tomu přistoupil, když tu kolovala reklama s fotkou bejvalky, divat se na její zpruzenej xicht ještě na games , to tak *1*
    • Vazne si myslis, ze komunita, ktera je zajima, se nachazi v zdejsich hodnotnych diskusich?
      • corfer
        Ano, myslím. Měla by.
        • No vidis a ja si myslim, ze na zdejsi hov4da by meli uplne rezignovat...a delat to pro skutecnou komunitu, ktera games cte a sleduje, ale v zivote tady nic nenapise...vzdyt proc taky...
          • Že to říká člověk, co tu vystupuje jako jeden z největších spratků...
            • Ja tady nevystupuji, jenom komentuji zdejsi kokotstvo...pardon, inteligentni komunitu prinasejici mnoho prinosnych komentaru nesoucich se na vlne tolerance a konstruktivity...takze, kdyz tady bude neco hodne normalniho pristupu a jednani, pak se ozvi...cau a <3
        • nie, nie je. diskutovať na games sa stále častejšie stáva utrpením. sám sa silne vyhraňuješ vo svojom prvom príspevku a zmietaš zo stolu všetko, čo chalani hovorili. viackrát v diskusii zdôrazňovali, ako na problémy nahliadajú a že diskutujú v utopistických medzieach, kde mikrotransakcie neovplyvňujú obsah ako taký (teraz si spomínam že aleš to určite povedal).
          ono diskusia je o výmene názorov a nie nadávaní "o cikaní proti vetru". takže načo tu diskutovať? aby sa tu ukázal ucho a všetkých označil za debilov, lebo majú iný názor ako on? aby tu femto alebo delo vyhlásili, že aj tak jediná pravá platforma je playstation? diskutujem s človekom, ktorý mi dá nový pohľad na vec a argumenty, nad ktorými sa môžem zamyslieť a prípadne korigovať svoj chybný názor. + to isté očakávam od oponenta = je schopný vypočuť a zamyslieť sa nad mojimi názormi.
          • femto = delO
      • Už rezignovali na kvalitní obsah a recenze, dohráváni her, sledování novinek, design a vzhled webu.. jestli rezignují ještě na komunitu už je to konečná
        • Clanky tu uz moc nectu, ale na YT maji kvalitniho obsahu cim dal vice, tak to mi jako rezignace neprijde...
          • Však o yt nic nepišu to maj dobrý, je dobře že nabrali mladší krev jakože Pecháčka, ale chce to víc mladých lidí nadšených hranim a míň zpruzených dědků *1*
    • a nejhorsi je, ze jako argument pouzivaj i to, ze uz to tu nekolikrat bylo, tvl

      jedinou takovou jsem hral forza horizon 3, a ta hra byla jenom o tom, kamkoliv jsem vlez do menu, tak to do me valilo, at si neco koupim

      ve hre krome grindu nulovej obsah, cely jen o sbirani auticek, a k tomu tolerance podobnyho humusu vede
  • Ten nepříjemný hošan v bílém triku má určitym zbůsobem pravdu, ačkoli já hry rozsekané na epizody, dlc a podobně rozhodně v oblibě nemám. Pokud je člověk hráč co si hraje se hrou jako s hračkou, místo tohlo aby hru hrál, potom to u typu hry jako je hitman může zafungovat. Ale i kdybych byl takovej typ hráče, tak bych se stejně těžko zbavil pocitu, že ze mně nějak chytře tahaj víc peněz než kdyby to byl jednorázový nákup.
    • Ale s dokupováním předmětů pro urychlení dohrání je total mimo.
  • TheGGG
    angry joe z toho dostává záchvat a tady to hoši obhajují... pravda je zase někde mezi... já tedy zaplatím 60éček + nějaká budoucí DLC, nakupovat oblečky to fakt ne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit