Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co za knizku to zminovali na zacatku? Podle jmena je tezke to vymyslet...
    • Overwatch
      Born a Crime: http://www.trevornoah.com/store/
  • TheGGG
    maže se o sto šest... demokracie v západním stylu (aneb svobodně můžete říct to, co nám vyhovuje) BTW: kdy smažete boba v diskuzi o mount and blade II kde mě odepsal abych se zabil a jinému uživateli aby chcípl? To ale hádám nevadí---
  • Anarchronox - retro games play, boss please
  • Kluci, fakt me nezajima, co si mysite o Trumpovi. To do herniho podcastu nepatri.
    • To se opravdu řešilo? Nebaví mě hysterické antitrump kecy, tak možná vynechám. Nebo měl snad někdo nějaký střízlivý názor?
      • trump se neresil, resila se hra s rozeznavanim fake news
        • Mart9
          Ne, neřešil se. Pouze Adam řekl, že Trumpovi lezou z huby s r a č k y *1* *1* *1* , ale začal to předpojatý Václav.
    • DwaR
      veď to bolo k téme, resp. v rámci témy. dnes mi viac vadili monológy o VR. tú už rozoberali zhora, zospodu, naozaj o nej viac nemusia. ale chápem, je to aktuálna téma, tak prežijem.
    • Lima
      No vidíš, a mě to třeba zajímá, jestli jsou mí oblíbení redaktoři i lidi s názorem a ne vymaštěnci s gamepadem v ruce.
      • "...vymaštěnci s gamepadem v ruce"

        To má být nějaká trapná narážka na konzolisty?
        • DwaR
          hrám len na PC, ale často používam pri hraní páčkovač. skôr narážal obecne na hráčov, kotrí okrem hier nepoznajú nič iné a v realite sú stratení ako srnky v meste.
          • Tak je to možná u vás ve třídě.
            • DwaR
              silné argumenty :D

              bohužiaľ v kancelárii som jediný hráč, ale áno, názor mám z čias vysokej školy (cca 8 rokov dozadu) a z relatívne úzkeho okruhu mladších hráčov, ktorých osobne poznám.

              P.S.: napadá ma, že si možno len nepochopil môj príspevok. ja som nenarážal na hráčov obecne, ale len na určitú skupinu, ktorá okrem hier nepozná nič iného. ak takí sú, podľa mojich skúseností najmä medzi mladšími ročníkmi (pochopiteľné, nakoľko mladší sa menej zaujímajú a život majú gombičku - opäť nevzťahovať na všeobecne všetkých)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit