Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Ženy do podcastu raději prosím nezvat. Pohled do diskuze pak smutný jest. Chámy, kam dohlédneš, i přes usilovné a pravidelné čištění.
  • iSpirit
    zbytečná diskuze, ta osoba si tolik prostoru ani nezaslouží, pokud ji to nic neříká, tak budiž, teď je to spíše otázka na redakci, jestli zvát do pořadu o hrách někoho, kdo tomu vůbec nerozumí...
  • Trojanova by si mela davat pozor co rika. Samozrejme ji neberu ze si nelibej japonsky hry, ale prijde mi zvlastni kdyz teda mluvi o japonskym bullshitu proc tak strasne provozuje cosplay kterej pochazi z Japonska a je vyrazne spojovan prave s japonskyma hrama. Rika se tomu kadit si do ust. Chapu ze ji to proste vypadlo z pusy aniz by premejslela, to se stava, ale kdyz chce bejt takzvane verejne znama a popularni, tohle by se ji to stavat nemelo. protoze brat ji pak vazne moc dobre nejde.
    • Blue.Shark
      ...takže za použití tvé logiky bych neměl hrát japonské hry, když mi nechutná sushi. Protože pak můj názor nejde brát vážně. Dobře.
      • Sushi ma neco spolecnyho s hrama? Cosplay toho ma s hrama spolecnyho dost. Nebud debill.
        • Blue.Shark
          Cosplay se zaměřuje na anime, mangu, filmy a hry, což znamená, že hry jsou pouze zlomek. Navíc hry vznikaly o mnoho později, než klasická manga, tudíž se herní postavy do cosplaye dostaly víceméně jako poslední. Co má mimochodem společného původ cosplay s tím, že se někomu nelíbí hry z lokality, kde vznikal? Nebuď flash, papej sushi.
          • Uz jsem ti to psal jednou. Nedud debill.
          • však to neni flash, to je femto/lol/brain/ispirit/goku co si tu navíc hraje ještě na flashe *1*
            • Aspoň nekradu nicky jiným lidem , ubožáku.. *1*
  • Mart9
    Tak jsem si pročetl, co nám tady od včerejšího večera přibylo za příspěvky a evidentně to ten brain, kterého tu vidím poprvé, nějak nedává *15* Příště bych prosil pozvat Ryneše, aby mu vysvětlil také nějaké své názory *16*
    • myslím toho Ryneše, který miluje Nier: Autamata? Tak prosím, ať dojde, ten nedělá rozdíl mezi japonskými a západními hrami, hraje všechno...
      • Mart9
        Myslím toho Ryneše, který umí do kamery divákovi říct, že je č*rák. *3*
  • BTW pamatuji si, jak tvůrce výborné Dark Train(člověk v oboru na rozdíl od Trojanové) řekl, že Zaklínače hrál, ale vůbec ho to nebavilo, a že ho baví Dark Souls, které bylo i inspirací pro jeho hru a ti stejní, co obhajují výrok paní Trojanové, se mohli pominout z výroku, že nemá rád hru, kterou dokonce hrál. Moc pěkní pokrytci tady...
    • Nejsem si jistý, že tu někdo dva dny (zatím) po sobě a v rozsahu stovek postů nepřetržitě brečel nad tím, že se autorovi DarkTrain nelíbil Witcher 3, protože zcela upřímně, takový brekot co tu předvádíš jsem na Games fakt nezažil, snad ani když Olejník napálil 5/10 tomu overhyped nesmyslu se zviřátkem s rozbitou AI, tam taky japanofilové vybrečeli řeku, ale ty jsi to teď i trumfnul
      • rozbitá A.I, vidím, že jsi to hrál *15*
        • To je dobře, že to vidíš *4*
  • tímhle prohlášením se chudera dostala ne pozice, která není moc přejemná. Chápu, že ji stačí hrát na Xboxu těch pár koridorů, ale zrovna letos to jsou zatím kandidáti na hru roku pouze z Japonska, takže je dost nemilé prohlášení. Abych tedy přeložil - Zelda, Persona, Nioh, Nier - všechno jsou to Japan BS, takže všichni na světě se mýlí.
    • Jenom bych te rad upozornil, ze Zaklinac je taky hrou roku, tak pevne doufam, ze se ti libi...
    • No vidíš, konečně mluvíš k věci, až na Zeldu s tim tvým japan bs výbrem i souhlasim! Jinak nepochybuju, že v Japonsku a v tvé hlavě tyto hry skutečně titul hry roku získají, tady na Games, potažmo v ČR, potažmo v Evropě, asi nejspíš ne (opět vyjma Zeldy), což je dobře, home sweet home *5*


      A fakt už přestaň brečet a vzmuž se trochu, kdo se tu má dva dny po sobě dívat na brečícího chlapa, dyť je to hrozný! *4*
      • zrovna tady ta polská sůl prohrála s MGSV, Skyrim prohrál s DS, takže bych si trollíku s argumentační hodnotou 0, nebyl tak jistý..
        • To byl ten rok, kdy polská sůl vyhrála 7 různých kategorií? MGS je holt jiná liga, já bych ho taky označil za kvalitní titul, klidné až na úrovni Witcher 3, takže proč ne
          • to je ten MGS, který je nejslabší z celého universa(hlavní díly), to je ten MGS, který Kojima dodělával sám, protože mu zakázali komunikovat s okolím, to je ten MGS, který je dodělaný tak z 60%-70%, a přesto tady porazil ve hře roku polskou sůl. To je přesně ta hra, kterou paní Trojanová označila BS, protože všechny hry z východní produkce tak nazývá přece. Skyrim tady zase dostal nařezáno od Dark Souls *3* Takže třeba se dočkáme překvapení i letos
            • Psal jsem stejné hodnocení, copak se u GOTY píše hrám hodnocení, navíc jak aby mohly ziskat dvě hry stejné GOTY? To jen tvoje slzičkami zalité oči mají problém se čtením a vztekem žhnoucí mozeček s chàpáním psaného textu, to chce klid, teď už to nějak vůbec nedáváš *5*
            • to je dost smutné, jak když jsi totálně zahnaný do kouta, tak zkusíš změnit téma. Bavíš se o recenzích jo? Zajimavé, že jsi začal s GOTY, takže remíza se Skyrimem asi těžko dle tvé pošahané logiky. Radši už táhni trolle, tvoje argumenty jsou naprosto k smíchu a už mě nebaví tě drtit jak to vajíčko.
            • Mluvím samořejmě o hodnocení z Recenzí, kde obě hry dostaly 10/10, tak už se nevztekej, jdi si složit hračku z kinder vajíčka, pomazli se svojí waifu, dej si maraton všech řad Pokémonů a uvidš že se ti uleví *4*
            • tak to asi těžko, když RPG roku bylo zvoleno Dark Souls *15* To je plichta možná v tvém mozečku pane zzz, fíha a bůh ví kdo ještě. Troll se pozná vždy, takže změna nicku je zbytečná. Peace!
            • Skyrim tu dostal 10/10, v hodnocení to s DS vyplichtil *1*
    • DwaR
      to niekto niekde povedal? hrotíš úplnu volovinu do extrému. ale nechceš pochopiť, necháp.

      P.S.: 1.09.25 - jej vyjadrenie v zázname.
      • nechápu, proč jsi to upravil. Já jsem si to samozřejmě stihl přečíst, takže ona ty hry nazvala bullshit, to znamená, že pro ni jsou všechny špatné, ne že je nehraje, přestań tu lhát, upravovat a fabulovat.
  • Otazka na zdejsi multinickove psychouse - pevne doufam, ze takhle tvrdacky boreckove jste i v realnim zivote a podobnou adolescentni kritiku adresujete beze strachu i lidem primo do oci, ne jenom na anonomnich diskuzich na gamesech? Snad nejste prizdisraci, co si chodi tady pohonit zakrnele ego? A to, ze jste experti na pocitacove hry vseho druhu a platforem beru jako samozrejmost, zadne vymluvy, ze za to nejste placeni - kritizujete jak profici, za to vas taky nikdo neplati. Taky se vam musi libit absolutne vsechny hry, jinak je kritika nekoho, komu se nelibi to co vam, absolutne smesna.
    • DwaR
      budem sa opakovať, ale príde mi vtipné, že tu plačú práve tí, ktorí najčastejšie prskajú na politickú korektnosť a podobné veci. ak sa ale nekorektne niekto vyjadrí o ich láske - už je oheň na streche.

      ja síce tiež nesúhlasím so všetkým, čo betka povedala, ale čo? má vlastný názor, nebojí sa ho verejne odprezentovať. nejakých afektovaných youtuberov tu berú za bohov (bodaj by nie, veď hovoria to, čo chcú masy počuť), ale ak to isté urobí lokálny herný novinár, ztrhajú ho pod čiernu zem.
      osobne má u mňa adam aj betka plus za to, že sa neboja vyjadriť svoj odlišný názor na vec. vyjadriť a vyargumentovať si ho, prečo je to podľa nich tak.
      • můžeš mi říct, kde byla ta argumentance?
        • A kde je tva? Nelibi se ji japonske hry - jak to, vzdyt je novinarka a Nier je super protoze JA a metacritics to rikaji a proto se MUSI libit vsem, ma Xboxa zadne zkusenosti, meli ji dat zasteru, hram nerozumi, ale pochybuji, ze by zvladla neco v kuchyni...

          Ano, vskutku vyzrala argumentace...
          • já tu hru hrál, stejně jako ti, co tu hru recenzovali, tedy až na jednu recenzi, kde se přiznal, že hru nehrál a byla mu daná místo Zeldy a hru recenzoval z první kapitoly, ale to je teď je jedno. Ona hru nehrála, takže by měla zvolit úplně jinou formulaci, pokud chce, aby ji někdo z herního odvětví respektoval a nebral ji jako nějaký doplněk, protože je to holka v herním byznysu, což ona tímhle prohlášením jenom potvrdila, což je škoda, protože v současnosti hraje více a více žen a i více žen pracuje ve světových magazínech...
            • jak hnědopich? *15* Jsi normální? Ona odsoudila kompletně hry z Japonska, což je naprosto nepřípustné pro herního kritika. Představ si, kdyby tady někdo řekl z redakce, že ho nezajímá polský sůl, že jsou všechno shity včetně Zaklínače...

              Je tedy smutné, že dělá rozhovory, když o hrách ví absolutně nic a její vědomosti konči u Zaklínače a karet k Zaklínači *3*
            • DwaR
              takže pavla dobrovského v hernom biznise nerešpektujú? lebo on sa už viackrát vyjadril, že sú žánre, ktoré nehráva, resp. nesleduje a nebavia ho.
              + povedať, že trojanovú nerešpektujú... mrkni na jej kariéru, s kým sa stretáva, s kým robí rozhovory, s kým spolupracuje a pod. myslím, že nemá problém so svojou profesionalitou a prístupom napriek tomu, že ju daný štýl hier nebaví. vieš, ono nie všetci sú urvaní z toho, ak má niekto iný názor ako oni. bežne sa to rešpektuje.

              P.S.: možno mohla dané vyjadrenie štylizovať inak, ale nebuď hnidopich. proste v uvoľnenej atmosfére pustila do sveta otvorene svoj názor.
        • DwaR
          na mikrotransakcie sa vyjadrili, že záleží od implementovania do hry, že sa z toho robí veľké haló ešte skôr, ako hra vyšla.
          na dlc sa vyjadrili, že je to vec WB, vedia pochopiť, prečo to riešia takto, ale zaručene nezvládli PR okolo.
          na japonské hry nepotrebuje argumentovať. proste ju nebavia, nevenuje sa im. finito. za mňa lepšie, ako by ich nasilu hrala a snažila sa nejak rozoberať. načo? prečo? otvorene povie, nebaví ma to, nehrám to. nemám názor.
          • nemyslíš si, že by herní novinář si měl minimálně zkusit tu hru zahrát a říct, proč se mu nelíbila aspoň v jednoduchém souvětí. Jak může vědět, že je nebaví, když přistupuje s heslem, že je všechno bs. Obhajuješ neobhajitelné. Píšeš, že nemá názor, jenže ona ho má, ona to generalizovala všechno na "shity". Kdyby řekla, že to nehraje, nemá názor tak je to ještě ok, i když by to bylo divné u profíka...
            • obhajuješ, navíc svoje pochody ani nestíháš upravova včas, takže mi tady už přestaň lhát. Asi s ní sdílíš stejně hloupý názor, možná jsi nějaký fanboy Zaklínače, takže máš potřebu obhajovat neobhajitelné.
            • DwaR
              nikoho neobhajujem. snažil som sa ti vysvetliť, že jedno vyhlásenie hrotíš do extrému. ale očividne márna snaha. kto nechce, nepochopí.
            • až na to, že nejsme v novinařině, ale v herní novinařině, tady není prostor, pro nějaké západní a východní odvětví. Hry jsou hry, musí vědět o všem, ona přiznala, že vůbec neví a ještě těm hrám nadává. Japonská stylizace, co jsi popsal, je zastoupena minimálně u japonských her, které hrajeme tady na západě. Ty ji tady sprostě obhajuješ a hodně špatně a ještě jsi schopen napsat, že ji neobhajuješ, čili mi tu v každém příspěvku lžeš.
            • DwaR
              čo ti svojim názorom zjedla večeru, alebo čo?
              a ako čo? mala teraz vo fight clube na ploche 5 minút vysvetliť, prečo nehráva japonské hry? prečo jej vadí práve taká a taká štylizácia? ty vieš, že ich nemá nahrané? možno má, možno nemá. netušíme. jej názor je, že sa jej nepáčia. asi vie prečo.
              a to, že je to novinárka má s tým čo spoločné? vieš o tom, že aj novinári sa delia na jednotlivé "odvetvia"? jeden robí domácu žurnalistiku, iný zas zahraničie, ďalší šport. dokonca ak robí šport futbal, nemusí rozumieť tenisu. tu je to rovnako. áno, je horná novinárka, ale nesleduje scénu s hrami s japonskou štylizáciou (veľké oči, nahé prsia, mega meče levitujúce v rukách 13ročných).
              ja tu nič neobhajujem, jedine ty a tebe podobní neviete predýchať fakt, že sa niekto o vašej hračke vyjadril, že sa mu nepáči (čo inak bezne robíte sami, ale rovnakú medicínu užitú na vás neznesiete)
  • Chtel jsem tady pochvalit povedeny Fight Club a jako ex-zrout magicu *14* i pekne info o "kartickach", ale to co tady nekteri "diskutujici" dokazi vypotit na zaklade 5s vyjadreni mi hlavu opravdu nebere *11*
    • mě zase překvapuje, co je schopen vypustit z úst člověk, co je placen jako herní novinář. Garantuji ti, kdyby tohle vypustila někde na serveru IGN, Gamespot, tak už si v tomhle odvětví ani neškrtne. Tady se v Česku se tomu ještě tleská, ale není divu, když se tleská opilcovi na hradě a mafiánovi ve vládě, tak mě nepřekvapí vůbec nic.
      • Proste mi to prijde jako totalne vytrzene z konktextu. Kdyby predtim Nier nechvalila, nebo nerikala, ze o nem slysela jen dobre, nebo ..... a potom nemluvila v dobrem o hrach, ktery maji japonsky puvod. Tusim to byl Metal Gear, nebo nechvalila treba Gears of War, ktery by se s klidem zapadnul mezi jakoukoliv "japonskou silenost" .....
  • zaty
    Dobrý den,
    Mohu poprosit o informaci, o které hře se Bety vyjádřila, že je to Japan bullshit, abych věděl, zda ji miluji, nebo nenávidím?
    Děkuji
    • DwaR
      prakticky o vsetkých. vyjadrila sa, že japonské hry /japonská štylizácia/ ju neberú. osobne mi to neprišlo ako nič extra útočné. za mňa fajn, že sa to nebojí povedať otvorene. proste to nie je jej šálka kávy a teda na asresu japonských hier sa nevyjadruje, nerecenzuje ich => necháva to na iných. v poriadku.
      tu na ňu bol priamo položený dotaz, odpovedala priamo.

      P.S.: vtipné, že tu plačú práve tí, ktorí najčastejšie prskajú na politickú korektnosť a podobné veci. ak sa ale nekorektne niekto vyjadrí o ich láske... už je oheň na streche
      • tak v tom případě by měla změnit povolaní, to je je stejné jako by filmový novinář řekl, že vše krom americké tvorby je vše bullshit a nezajímá ho to, jako člověk z profese se musí orientovat ve všech žánrech a i z jiných zemí. Je smutné, že člověk s xboxem a herní praxi 000 muže vystupovat v televizi...
    • Nier: Automata.
      • DwaR
        alebo len miestna skupinka prudičov má problém s porozumením textu:
        "ja sa priznám, ja nemám ráda hry z východní produkce, ja ich prezyvam japanis bulsit..." proste nemá rada japonskú štylizáciu, nie konkrétnu hru.
        • to je několikanásobně horší prohlášení, než kdyby to řekla o jedné hře...
      • zaty
        Dobrý den,
        To jsem ještě nehrál, tak holt budu muset počkat na další FC s Bety, kde řekne něco nekorektního, z čeho diskutéři budou kakat maggi v kostkách.
        Děkuji
        • Nier je strašné osvěžení, ta hra je fakt originál. Doporučuji, pro mě největší překvapení roku.
  • Zdá se mi, že máte na Alžbětu přehnaný nároky. Taky se s ní skoro v ničem neshodnu, ale holka, která četla Zaklínače a paří na Xboxu, je aspoň pro mě pořád rarita a myslim, že kdybyste ve svym okruhu přátel takovou holku měli, tak jí nevynadáte za generalizovaní japonskejch her ani obhajování mikrotransakcí, ale budete rádi, že znáte holku, která si nemyslí, že xbox je sport a zaklínač model vibrátoru.

    I ten podcast není tak zdechlej, jako když tam sedí 4 znuděný nerdi a baví se o finančních výsledcích EA, Guillemotovo brečení o Vivendi a podobných věcech, který jsou všem úplně ukradený.
    • Dobra generalizace holek, ktery nehrajou. Vcelku kvalitni jako Alzbetiny nazory na japan bullshit.

      Jinak, je podle me smutny, ze se na holky co hrajou se divas jako na svatej obrazek, urcite budes dobrej kamarad....
    • Mart9
      Tolik bych to nehrotil. Oni tady jen nemůžou vydýchat, že má někdo jiný názor na jejich milovanou hru. *3*

      Vzhledem k tomu, že Alžběta dělá Replay určitě víc než pět let, tak prostě hrám rozumí, i když si to tady někteří nechtějí přiznat. A že se nebojí říct svůj názor je jen dobře.
      • Jeste jsem se nesetkal s tim, ze kdyz nekdo dela svoji praci dele nez X let, ze to automaticky znamena, ze tomu rozumi. Replay a Alzbeta je toho i prikladem, proste ji to nejak neverim.

        Alzebeta me v Replay prijde jako, ze vedeni to chtelo mit genderove vyvazeny...
        • Mart9
          No tak to je právě mimo, když sama recenzuje a jezdí po výstavách, kde dělá rozhovory. To sis mohl myslet tak prvních pár dílů.
          • Pan_Klobouk
            Hlavne je uzasny trmacet se pres pul sveta, kvuli moznosti byt na miste, primo u zdroje, dostat moznost kratce pohovorit s jednim z vyvojaru... a pak se ptat o cem je hra, nastinte pls pribeh, nastinte pls hlavniho hrdinu, reknete kdy to vychazi a na ktere skatule... tedy veci, ktere jsou znamy od zacatku a clovek si je precte snad v kazdem preview, ci jen kratke novince, o te ktere hre.
          • Privnich par dilu sem nevidel. Nejak me to neoslovilo, abych na to koukal zpetne, prislo me to moc casual. Co jsem videl tak, nejak hodne nepravidelne zpetne 2-3 roky mozna vic.
            Jinak ty rozhovory co dela, to bych udelal i ja sam obsahem vic kvalitni (pravda na me se nekouka tak dobre).
            Promin ale zeptat se na tech par veci co uz vypsal Pan_klobouk zvladne i redaktor stredoskolskyho radia nebo moderatorka TV Nova, ktera ukazuje ze na mrazu mrzne voda. Od "profesionala" v oboru cekam vic(Tohle by takovej Moravec asi nerekl). Ale holt hry jsou furt okrajovka, takze objektivni a inteligentni nazory muzou bejt potlaceny vic na okraj.
          • Pan_Klobouk
            A videls nekdy ty rozhovory?

            Ahoj, muzes se nam predstavit a rict neco o vasi hre? Mate tam nejakou romanci? Ma hlavni hrdina vousy? A na zaver, kdy hra vychazi a na ktere platformy?

            Bez legrace, takhle zkusene zvladla jiz nekolik E3 v rade. Takze toliko k tomu jezdi na vystavy, asi se vyzna. Na vystavy ji vyvezou, EA, MS, Sony... a pak tam chudera obdivuje hry od EA, MS, Sony..., v zavislosti na tom kdo ji ten rok vyvezl. A uz podle tech chytrych otazek, ne, fakt se nevyzna. ;)
    • Paulcz
      Tohle bylo zdechlé dost, holka v roli uspávače hadů vedla monolog, který postrádal hlavu a patu a zbytek osazenstva byl v limbu a nebo sledoval chat :) Měli jí dát úplně jiná témata.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit