Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED
    Kluci, davejte si sem reklamu jakou chcete, treba na vložky, ale vyskakovaci okna sou prasarna !! TFUJ !! *12*
  • To je co, budovatelsky survival? To si vybral zanr s hodne silnou konkurenci a hra bude muset prinest neco opravdu zajimaveho (dvakrat podtrzeno) aby se prosadila. (zatim jsem na mobilu bez videa, hru zhodnotim az se dostanu k pc).
    • Takže v podstate takový Mount and Blade bannerlord akorát hrad si stavíte sami a delané ve dvou lidech. Podle mne naprogramovat ten souboj a umelou inteligenci pro masivní bitvy nebude jen tak (navíc sliboval jízdu, ruzne typy jednotek atd.) Zatím AI nemají vubec hotovou a vubec nic neukázal.
      (čekal bych že se budou bavit na pozadí a na obrazovce pobeží hra)
      Hele držím mu palce protože je mladý a jiste šikovný ale peníze bych do toho nedával, to je mužete rovnou hodit z okna. Ono je taky duležite si stanovit reálné cíle a ne že jsem sám a jdu naprogramovat Mount and Blade Multiplayer navíc v žánru kde je drsná konkurence..
      • Ževraj Mount and Blade, chacha jsom sa od smíechu pogrcal!
        • Lima
          Nerozumím maďarsky, zkus to přeložit.
          • Mart9
            Pokud jsem dobře porozuměl, tak Slováci zvracejí, pokud se hodně smějí.
  • Mart9
    Tomu, co v dotazech chtěl tip na emoční hry, doporučuju i Unravel.
  • Mart9
    Keen software ho nevzali a Warhorse mu přetáhl programátora *1* Tak to WoC přeju aspoň milion prodaných kusů.
  • WoC vypadá skvěle!

    Fajt lajk a drů king!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit