Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě taky jeden z těch lepších. Regina byla zabavna, rád bych jí viděl ve FC znova.
  • Za mě jeden z těch lepších dílů. Řešili se hry, které mě zajímají, čímž jistě přispěla nedávná PlayStation konference. Aktuální host příjemné oživení, milá osůbka. Vašek dle mého si v křesle moderátora vede opravdu lépe než Pavel, ze kterého už dlouho dobu (bohužel) srší herní vyhořelost. Adam s Alešem podali standardní výkon a jsou pro mě zárukou kvality díky tomu, že se opravdu zajímají o hry napříč všemi platformami. Nicméně musím vypíchnout, že to kontrolování a sledování mobilu by jste opravdu mohli během té hodinky omezit. *3*
  • Nevim no, mladej moderator spatnej neni, ale bez Lukase a ted uz i bez Petra a Adam si hraje s mobilem :) uz se mi to ani nechce dokoukavat...
    • Tak hraní s mobilem nebo koukání do notebooků nebylo doména jenom mladých ve FC...
      • Mart9
        Vždyť sledují chat! Nevim, co tam kdo přesně napsal, ale to dolití vody je důkaz.
      • Já vám zažil i dobu, kdy si Pavel live balil brko!
        • Co balil. Pravidelné cigárko na terase před dotazama bylo samozřejmostí.
          • Jack1947
            Holt vášnivej kuřák... ale to mi nevadilo je hezké že lidi si i v dneění době balej vlastní a nehulej jen koupený;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit